Nezvalova 1293/2A, Olomouc
Praktický lékař gynekolog (mapa)

Hotovost

Ultrazvuk

Ultrazvuk plodu

Vedení těhotenství

Praktický lékař gynekolog

Odešla jsem tam, kde není spěch, shon ani stres, kde se neberou pacienti jako zboží na běžícím páse. Tam, kde sestry jsou příjemné, laskavé, jde vidět, že je práce baví a paní doktorka má na pacienta čas, vyslechne ho a správně mu poradí a její rada a doporučení má pozitivní výsledek !Konečně jsem otěhotněla a u nové paní dr. to ani tak dlouho netrvalo, prakticky tentýž měsíc, co jsem tam prvně přišla. U paní dr. Slezákové to nešlo, prostě to nešlo a několik let. Poslední dobou jsem slyšela jsem samé hororové story o mé děloze. Je zajímavé, že jsem v ní donosila zdravé dítě bez jakéhokoliv problému a i třeba hormonální pomoci atd. Prostě těhotenství tak, jak má být. Mj. mě vyšetřovalo doktorů několik a nikdo jiný neviděl to, co p. dr. Slezáková a to jsem je na ten daný problém upozornila, nic nenašli. Zdravá ženská, zdravé dítě. Ještěže jsem do sebe ty hormony, co p.dr. Slezáková napsala, nervala dlouho a vysadila jsem je...Nebyla bych těhotná doteď. O tom jsem přesvědčená. Kdysi mi ale paní dr. Slezáková hodně pomohla, ale to ještě nebyla uspěchaná a měla na pacienta více času a měla jsem v ní důvěru, kterou jsem ztratila. Těžko jsem od paní dr. odcházela, ale touha po miminku byla silná.

K paní doktorce chodím již 17 let, je to milá, pečlivá paní doktorka, její pečlivost a lidskost jsem ocenila při mých problematických dvou těhotenstvích....sice objednací doba je delší - 3 měsíce a někdy se nelze dovolat,ale to jsou malé věci oproti tomu, jak přistupuje k léčbě apod.jo a nikdy se mi za celých 17 let nestalo, že by byla nepříjemná,právě naopak.

Z naší rodiny chodí k pí.doktorce téměř všechny ženy.Mladé i starší.Jsme velice spokojeny s péčí pí.doktorky i s jejími sestřičkami.A vy,které spokojeny nejste/a to jsou spíše vyjímky/,můžete jít jinam! Protože ze své letité zkušenosti vím,co obnáší práce sestřiček,nelíbí se mi útoky na jednu z nich.

Paní doktorka Slezáková je můj anděl... chodím k ní už asi 10 let a vždycy byla ochotná a nutno říci, že ne vždy jsem byla "pacientkou bez zdravotních problémů", spíše naopak. Problémů jsem měla spoustu a tato paní doktorka mi vždycky pomohla, s arogancí jsem se v její ordinaci nikdy nesetkala. Vždy jen s milým úsměvem a lidským přístupem. A to i přes to, že její čekárna praská ve švech... což asi bude známkou toho, že se jí pacientky stále rády vrací a dokonce si i rády počkají přesto, že mohou jít jinam. Jako člověk, který pracoval velmi často s lidmi vím, že zavděčit se každému není v lidských silách. Nicméně negativní názory se šíří daleko víc, než ty pozitivní. Jsem velmi spokojená - čerstvá maminka v péči paní doktorky Slezákové.

C

Doktorka je to skvělá, sestry často neberou telefon, je nemožné se dovolat i několik dní dopoledne či odpoledne a to jsou tam 2 sestry a 1 doktorka.

Pokud se na této stránce objeví občas názory několika nespokojených pacientek, nemyslím si,že by byla chyba na straně paní doktorky,kterou navštěvuji již přes dvacet let a do péče ji brzy svěřím i své dcery.Je to hlavně její profesionální přístup a odborné znalosti,,kterých si na ni cením./to,že má srdce na tom správném místě,o tom jsem se několikrát během těch let přesvědčila/.Bezhlavě nenasazuje''antikoncepci z roku 1.2.3'',jak se zde rozepisuje jedna z klientak,ale vždy má své jednání podloženo jasným vysvětlením,proč ten či onen lék užít.To, že účinek některých léků nastupuje a projeví se třeba po 14dnech /než se ustálí hladina hormonů v organismu/a že nemusí každému organismu vyhovovat,to platí ve všech lékařských oborech,,ne jen u gynekologa.
Závěrem -paní doktorku všem doporučuji ,má moji důvěru a její práce si velmi vážím!

Paní doktorka Slezáková byla z počátku velmi milá, chodila jsem k ní od 16 let. Dokud jsem neměla problémy a chodila jsem jen na preventivní prohlídky, byla velice dobrá. Jediné co mi tehdy vadilo, byl přístup sester a už zmiňované marné volání a volání...to byl nadlidský úkol se tam dovolat. Po pár letech jsem začala mít problémy s antikoncepcí (migrény, nevolnost, nechuť k sexu, výkyvy nálad)....v tu chvíli, co jsem své problémy sdělila paní doktorce Slezákové, jako by do ní uhodil blesk, byla nepříjemná, arogantní, naprosto strašné chování, ve výsledku mi dala stejné prášky, jen s nižší hladinou hormonu a naznačila že si za to můžu vlastně sama. Byla jsem naštvaná a tato paní ve mě naprosto ztratila důvěru a to gynekolog má být doktor, kterému musíte věřit a říct mu vše co vás trápí. Prášky jako by byli stejné, šla jsem tam tedy po měsíci znova, že se nestala žádná změna, chovala se ještě hůř a předepsala mi nějaké třífázové z roku 1,2,3...po kterých mi bylo ještě hůř, v tu chvíli jsem začala zjišťovat od kamarádek kam chodí, nakonec jsem si vybrala skvělou paní doktorku, ke které když jsme přišla, zhrozila se co to beru za antikoncepci, že to snad ani není možné, že v dnešní době se tohle ještě předepisuje, řekla mi ať je okamžitě přestanu brát...napsala mi prášky které beru doteď, jako bych nic nebrala a tak si myslím, že to má být. Paní doktorka je lidská, profesionální, velice milá a vtipná, dokáže skvěle uvolnit atmosféru a chodím k ní i ráda a bez strachu a lituju toho, že k ní nechodím od začátku, protože zkušenost s paní doktorkou Slezákovou, je ukázkový příklad, jaký gynekolog opravdu nemá být.

Paní doktorka je odborník s milým a lidským přístupem. Jsem ráda, že jsem její pacientka a že se mě ujala právě ona. velice jí za její práci děkuji.

Paní doktorka, je velmi ochotná a milá. Chodím k ní už několik let a nikdy nenastal problém. To, že je delší čekací doba na objednání svědčí o tom, jak je výborná lékařka. Veronika Šimková

Pani doktorka Slezakova je jedna z mala doktoru, ktere navstevuji, kterou bych nikdy nevymenila. Je velmi profesionalni a setrna, vzdy pacientce vsechno podrobne vysvetli a je vzdy mila. Moc si ji za jeji pristup k pacientkam vazim a smekam pred ni klobouk! Je to pani doktorka na pravem miste! A sestricky toho maji hodne, ale i presto nikdy nikoho neodbydou a snazi se vyjit vstric, za coz jsem jim taky moc vdecna.

• gynekologie a porodnictví