Bankovní převod, Hotovost

Jmenuji se Petra Nevtípilová, těší mě! Jsem především psycholožka, zároveň také koučka. Ve své privátní praxi se zaměřuji na zejména na poradenství...

• Vztahová krize
  • Trauma
  • Emocionální bolest

Ukončené školy

• 1999-2005 Masarykova Univerzita, Filozofická fakulta, jednooborová psychologie, titul Mgr.

Fotografie

Filmy

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

od 700 kč

Ostatní služby

Umístění: jiné místo Jiný

Petru jsem poznala na kurzu koučinku, kterým si rozšířila svou odbornost. Působila tam velmi profesionálně a zároveň přátelsky a vřele. Brzy na to jsem Petru občas oslovila s žádostí o konzultaci v oblasti personalistiky, v níž působím a litovala jsem, že vzhledem ke vzdálenosti nemůžeme navázat spolupráci na bázi externího firemního psychologa. Petra dokázala vždy empaticky naslouchat a pomohla hledat cestu a řešení. Po období covidu jsem se sama octla na pokraji vyhoření a pracovní křižovatce. Ráda bych tímto ještě jednou poděkovala za nastavené zrcadlo a profesionální pomoc, kterou mi Petra poskytla. Vřele doporučuji.

Umístění: Mgr. Petra Nevtípilová - psycholožka&koučka on-line konzultace

Těm, kteří potřebují poradit nebo konzultovat, Petru vřele doporučuji - na rozdíl od jiných je srdečná a nemáte u ní pocit, že jste jen položka v kartotéce . Pomáhá mi s mými obtížemi již téměř půl roku a výsledky jsem na sobě pocítila už po dvou setkáních.

Umístění: Mgr. Petra Nevtípilová - psycholožka&koučka psychologické poradenství

Vřele doporučuji. Už jsem zažil několik "odborníků" z oboru psychologie i psychiatrie a mohu porovnávat. Jako jednu z mnoha předností, při návštěvách u paní Petry vnímám, její schopnost vcítit se do mé situace a snahu společně se mnou najít vhodné řešení.

Umístění: Mgr. Petra Nevtípilová - psycholožka&koučka psychologické poradenství

Paní Mgr. Petru Nevtípilovou znám už mnoho let, kdy jsem ji poznal jako policejní psycholožku, aniž bych její služby sám vyhledal. Musím říct, že skrz její velice empatickou povahu, profesionalitu a ochotu druhému člověku naslouchat a hlavně pomoci najít řešení, jsem ji poté bral více než jen obyčejného psychologa. Ač jsem si myslel, že její služby nikdy potřebovat nebudu a naše setkání budou vždy jen v rovině přátelství, bez jakékoliv pomoci, spletl jsem se.
Jsem za to na druhou stranu rád. Vždy při našich osobních setkáních v rámci pracovních povinností příjemná. Zajímala se vždy o nás řadové policisty, jak se máme. Já její služby vyhledal v době mého rozvodu manželství, resp. v době když začaly mé problémy ve vztahu. Byla tady vždy pro mě, předávala mi cenné rady a hlavně aktivně mě podporovala při nalezení řešení mé problematické situace. Se vším jsem se dokázal poprat a vždy do tohoto okamžiku vyřešil sám, pomoc Petry jsem v této, pro mě nelehké etapě života, uvítal a byl rád za to, že mi pomohla.
Takže Peti, ještě jednou moc děkuji. Všem lidem vřele doporučuji její služby, pokud se ocitnou v nějaké nelehké životní situaci, protože náhled jiné nezávislé osoby, je důležitý a Petra je ta pravá, která umí velmi profesionální pomoc nabídnout a přitom je díky svému přístupu lidská a vždy se při sezení u ní člověk cítí bezpečně .

Umístění: jiné místo Jiný

Petru jsme poprosili o kariérní poradenství pro dceru. Nemohli jsme se rozhodnout, kam na střední školu, dcera sama nevěděla, nevyhranila se. Abychom jí do budoucna neublížili, poprosili jsme Petru o pomoc. Ihned si získala dceřiny sympatie a důvěru. Je milá, empatická, příjemná. S jejím osobním přístupem a celkově s její prací jsme velice spokojeni. Děkujeme.

Umístění: Mgr. Petra Nevtípilová - psycholožka&koučka Kariérní a pracovní poradenství

Paní Petra nám pomohla při výběru povolání pro našeho syna na střední školu. Uklidnila jak jeho tak nás. Její přístup je vynikající a hlavně uklidňující .-)

Mgr. Petra Nevtípilová

Mockrát děkuji paní Moniko za Vaše hodnocení. Těší mě, jak vnímáte můj přístup. Jsem ráda, že jsem Vám i Vašemu synovi mohla být nápomocna při tak důležitém rozhodování, jako je výběr střední školy a věřím, že se rozhodne správně (s Vaší podporou) a škola ho bude bavit. Děkuji za důvěru, že jste se obrátila na mě a v případě potřeby někdy v budoucnu, pokud Vám mohu být nápomocna, mě neváhejte kdykoliv kontaktovat. Petra Nevtípilová

Umístění: Mgr. Petra Nevtípilová - psycholožka&koučka psychologické poradenství

Profesionální, empatická, už první kontakt vzbuzuje pocit důvěry a pomoci. Dokáže pomocí s problémy jakéhokoliv typu......

Umístění: Mgr. Petra Nevtípilová - psycholožka&koučka on-line konzultace

Profesionální přístup se srdcem na správným místě. Letitá praxe v jednom z nejnáročnějších oborů se nezapřou.

Mgr. Petra Nevtípilová

Děkuji Lucie za pozitivní komentář, moc mě těší takový pohled druhé strany a vnímání mého nejen profesního přístupu, tímto způsobem. Ať se daří v osobním životě i na kariérní cestě. Petra

Umístění: Mgr. Petra Nevtípilová - psycholožka&koučka psychologické konzultace

Paní Petra je úžasný profesionál s dlouholetou praxí. Umí naslouchat a pomohla mi zvládnout pro mě velmi složité vzpomínky na doby minulé. Vždy si na mě našla čas když jsem potřeboval její radu. Vřele jsem ji doporučoval a budu doporučovat dál.
Libor

Mgr. Petra Nevtípilová

Pane Libore, velice mě těší, že mě takto vnímáte a jsem ráda, že vše podstatné v období našeho poradenství, bylo probráno a dospělo do bodu, který popisujete tzn. zvládnuto. Je na místě, především ale ocenit v prvé řadě Vaši odvahu, že jste si dokázal říct o pomoc a udělal první krok. To je totiž vždy tím začátkem, který vede k úspěchu. A zároveň mám velikou radost, že jste dokázal ujít dlouhý kus nesnadné cesty, změnit svou situaci a pohnout se z místa. Lví podíl na tom nesete právě Vy sám a já si vážím toho, že jsem mohla být součástí a tímto Vám děkuji za důvěru. Ať se Vám daří po všech stránkách. Petra

Umístění: Mgr. Petra Nevtípilová - psycholožka&koučka poradenství pro rodiče

Petra naší rodině velmi pomohla v řešení komunikace a nastavení celkového přístupu k výchově našeho syna. Získala si velmi dobrý a otevřený vztah s dítětem během několika sezení, její shrnutí, postřehy a tipy pro nás byly velmi cenné. Mohu vřele doporučit.

• Vztahová krize
  • Trauma