Bankovní převod, Hotovost

Jmenuji se Petra Nevtípilová, těší mě! Jsem především psycholožka, zároveň také koučka. Ve své privátní praxi se zaměřuji na zejména na poradenství...

• Vztahová krize
  • Trauma
  • Emocionální bolest

Ukončené školy

• 1999-2005 Masarykova Univerzita, Filozofická fakulta, jednooborová psychologie, titul Mgr.

Fotografie

Filmy

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Psychologické konzultace

Psychologické vyšetření

Relaxace

Mgr. Petra Nevtípilová - psycholožka&koučka

Umístění: Mgr. Petra Nevtípilová - psycholožka&koučka Kariérní a pracovní poradenství

Paní Petra nám pomohla při výběru povolání pro našeho syna na střední školu. Uklidnila jak jeho tak nás. Její přístup je vynikající a hlavně uklidňující .-)

Umístění: Mgr. Petra Nevtípilová - psycholožka&koučka psychologické poradenství

Profesionální, empatická, už první kontakt vzbuzuje pocit důvěry a pomoci. Dokáže pomocí s problémy jakéhokoliv typu......

Umístění: Mgr. Petra Nevtípilová - psycholožka&koučka on-line konzultace

Profesionální přístup se srdcem na správným místě. Letitá praxe v jednom z nejnáročnějších oborů se nezapřou.

Mgr. Petra Nevtípilová

Děkuji Lucie za pozitivní komentář, moc mě těší takový pohled druhé strany a vnímání mého nejen profesního přístupu, tímto způsobem. Ať se daří v osobním životě i na kariérní cestě. Petra

Umístění: Mgr. Petra Nevtípilová - psycholožka&koučka psychologické konzultace

Paní Petra je úžasný profesionál s dlouholetou praxí. Umí naslouchat a pomohla mi zvládnout pro mě velmi složité vzpomínky na doby minulé. Vždy si na mě našla čas když jsem potřeboval její radu. Vřele jsem ji doporučoval a budu doporučovat dál.
Libor

Umístění: Mgr. Petra Nevtípilová - psycholožka&koučka poradenství pro rodiče

Petra naší rodině velmi pomohla v řešení komunikace a nastavení celkového přístupu k výchově našeho syna. Získala si velmi dobrý a otevřený vztah s dítětem během několika sezení, její shrnutí, postřehy a tipy pro nás byly velmi cenné. Mohu vřele doporučit.

Umístění: Mgr. Petra Nevtípilová - psycholožka&koučka Jiný

Sila,ohromna energie,neunavnost, navic velke srdce a bojovnost ve jmenu hledani novych cest,vychodisek a rovnovahy.....Takto vidim Petru,vstricnou,erudovanou,nikdy se nevzdavajici pruvodkyni v okamžicích zivotniho tapani,ktere dozajista postihnou v nektere zivotni etape kazdeho z nas....V mem pripade by padla volba na Petru,nebot me jiz presvedcila o tom,ze i z toho nejzapeklitejsiho bludiste lze najit cestu ven snadno a rychle.....

Umístění: jiné místo Jiný

Mgr. Petru Nevtípilovou znám již delší dobu a vždy jsem si myslela, že pomoc psychologa nebudu nikdy potřebovat. Jenže v loňském roce jsem se ocitla na životním rozcestí a po dlouhé úvaze jsem se nakonec rozhodla, že využiji odbornou pomoc. Ihned jsem si vzpomněla na Petru a objednala se na sezení. Rozebraly jsme celou mou situaci, Petra mě velmi pečlivě vyslechla a ukázala mi možnosti dalšího směru v mém životě. Jsem ji moc vděčná, že mi nastínila i situaci z druhé strany, dala mi impuls o všem do hloubky přemýšlet a ujasnit si své priority v životě. I díky ní jsem všechno zvládla a cítím se opět dobře. Ještě jednou bych ji ráda touto cestou chtěla poděkovat - za její citlivý přístup a vyslechnutí. Moc mi to pomohlo, a proto ji velmi ráda doporučuji.

Umístění: jiné místo Jiný

Paní Petra mi hodně pomohla a stále pomáhá v nelehkém životním období. Zažívala jsem úzkosti a pocity o kterých jsem ani v nejhorším snu nedoufala,že vůbec můžou existovat. Díky paní Petře,jsem vůbec nemusela navyšovat dávku antidepresiv,jak měl můj lékař v plánu a našim cílem je se jich zbavit úplně. Paní Petru znám krátce,ale plně jí důvěřuji a věřím,že i nadále to díky jejím radám a koučinku zvládnu dotáhnout do mojí další šťastné životní cesty. Děkuju H.B.

Ž
Umístění: Mgr. Petra Nevtípilová - psycholožka&koučka psychologické konzultace

Není to tak dlouho měla jsem moc těžké období a už jsem nevěděla kudy kam. Kamarádka mě dala kontakt na p.Petru. Nejdříve jsem přemýšlela jak bude naše schůzka probíhat. Byla jsem nervozní a měla jsem strach. Setkání s p.Petrou bylo příjemné a milé. Díky profesionálnímu a přátelskému přístupu strach a nervozita rychle odešla. Petra je člověk s velkým srdcem, profesionál, bojovnice a plná energie. Prostě žena s velkým Ž. Jestli máte nějaké problémy, určitě vytočte číslo p.Petry a dostane se vám kvalitní pomoci a budete odcházet spokojeni. I když už na konzultace nechodím, jsme pořád v kontaktu. Děkuji p.Petro

Umístění: jiné místo Jiný

Ocitl jsem se ve velmi těžké zdravotní i životní situaci. Za nějaký čas jsem si uvědomil, že sám vše nezvládnu, a je nutné vyhledat odbornou pomoc.
Moje kolegyně mi doporučila paní psycholožku Mgr. Petru Nevtípilovou, se kterou měla sama moc dobré zkušenosti.
Od počátku mne zaujal její velmi profesionální a osobní přístup. První otázka byla, co chci naší spoluprací dosáhnout. Každou další schůzkou jsem cítil, že se posouvám blíže k stanovenému cíli. Po několika, pro mne velmi přínosných terapeutických hodinách, jsem se začal cítil daleko lépe a společně s paní psycholožkou jsme uznali, že jsem dosáhl svého cíle a další pravidelná setkání již nejsou nutná. Pokud bych ještě někdy potřeboval pomoc psychologa, určitě bych se opět obrátil na ni.
Děkuji Petro.

• Vztahová krize