Vrchlického sad 1893/3, Brno

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Jmenuji se Petra Nevtípilová, těší mě! Jsem především psycholožka, zároveň také koučka. Ve své privátní praxi se zaměřuji na zejména na poradenství...

• Vztahová krize
  • Trauma
  • Emocionální bolest

Ukončené školy

• Masarykova Univerzita Brno: Filozofická fakulta, jednooborová psychologie, titul Mgr. (1999-2005)
  • AKOR, Brno: výcvik Kouč rozvoje osobnosti, akreditace MŠMT ČR (absolutorium 2019)
  • DALET, Olomouc: Na řešení orientovaný přístup v poradenství a terapii, akreditace MPSV ČR (frekventantka úvodního výcviku, 2021-2022)

Fotografie

Filmy

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

1 400 Kč

1 500 Kč

Umístění: Mgr. Petra Nevtípilová - psychologické a psychoterapeutické poradenství &koučink osobního rozvoje psychologické poradenství

Paní Petra je velmi milá žena, na které jde vidět, že ji její práce opravdu baví a dělá ji ráda. Vyzkoušela jsem už více psychologů, ale paní Petra u mě vede.
Nikdy jsem se nemusela něco bát říct, protože jsem věděla že ona to pochopí.

Na každé sezení jsem se moc těšil a vždy jsem odcházel s lepším pocitem. Paní Petra vždy člověka přivítala s velkým úsměvem a uměla vytvořit příjemnou atmosféru, kde šlo mluvit o čemkoliv a bez předsudků. Jsem hrozně rád, že jsem tento čas u ní strávil a moc jsem si toho odnesl.

Pomoc pani psychologičky som vyhľadala v rámci psychologického poradenstva na Masarykovej univerzite. Má profesionálny prístup, ktorý mi maximálne vyhovoval. Pani psychologička mi pomohla s mojimi problémami v osobnom aj profesnom živote. Atmosféra bola stále uvoľnená, konverzácia bola podľa môjho názoru dynamická a obojstranná, že som nerozprávala iba ja, ale viedli sme spoločne rozhovory, čo považujem za veľmi pozitívne. Prostredie, kde sú vedené konzultácie, je veľmi príjemné. Vždy som po skončení konzultácie odchádzala s dobrým pocitom a motiváciou na sebe a svojich problémoch pracovať. Ak by som v budúcnosti potrebovala ďalšiu pomoc, určite využijem jej služby. Ďakujem veľmi pekne a prajem pani psychologičke ešte veľa zdaru.

Paní Petra je skvělá. Přesně pochopila moje pocity a věřím, že mi to pomůže při překonávání svých obav kam v životě směřovat a dívat se na sebe s větším optimismem. Děkuji za setkání.

Paní magistra je velmi empatická, profesionální služby,skvělý přístup. Určitě doporučuji a děkujeme za Vaši péči.

Umístění: Mgr. Petra Nevtípilová - psychologické a psychoterapeutické poradenství &koučink osobního rozvoje psychologické konzultace

Paní Petra je profesionál na správném místě. Její poradenství mi i během pár sezení velmi pomohlo v obtížné životní situaci a to s překvapivým přesahem okolo problému, se kterým jsem původně přišel. Velice si cením otevřenosti a empatie, která není vždy samozřejmostí a zcela upřímně Vám děkuji za každé příjemné setkání. Vřele doporučuji všem, kteří potřebují využít kteroukoliv z nabízených služeb.

Paní magistra Petra mi velmi pomohla. Během
pár schůzek s ní jsem pochopila jak dál…Spolupráci s ní mohu vřele doporučit!

Umístění: Mgr. Petra Nevtípilová - psychologické a psychoterapeutické poradenství &koučink osobního rozvoje Kariérní a pracovní poradenství

U paní Mgr. Petry Nevtípilové jsme využili službu kariérního poradenství. Po rozhovorech obou rodičů a dcery a písemných otázkách každého z nás, vytvořila profil dcery a její předpoklady jakým směrem dalšího vzdělání se vydat. Dcera ani my rodiče jsme do té doby netušili jakou střední školu vybrat. Šlo nám všem o to, aby škola dceru bavila a měla z ní radost, nechtěli jsme, aby studovala něco co jí vybrali rodiče. Paní Petra vybrala ideální školy a při další konzultaci si dcera vybrala Design interiéru. Podala přihlášku a úspěšně složila přijímací zkoušky. Doufám, že při dalším studiu bude šťastná a spokojená. Tímto bych chtěla paní Petře za vše poděkovat a nerozhodným dětem a bezradným rodičům doporučit její služby. My je určitě využijeme i u syna.

Paní Nevtípilovou jsem si vybrala z možností nabízené pomoci mojí univerzitou. I když jsem po předchozí špatné zkušenosti s jiným psychologem byla nervózní, velmi brzy mě nervozita na prvním sezení přešla. Paní Nevtípilová má příjemné vystupování, jde z ní pocit, že vám chce pomoci, a má pro mě ideální přístup zaměření na problém a jeho řešení. Pomohla mi k řešení dlouhodobých strachů a problémů v mém životě a pouze za 4 sezení jsem se neuvěřitelně posunula k větší pohodě a jistotě v životě. Práce s ní byla příjemná, cítila jsem se vyslyšena a hlavně, byly mi kladeny správné otázky k tomu, abych sama došla k řešení svých problémů a posunula se ve svém životě dál. Mimo to zkouší několikero přístupů, které pomáhají se vyznat ve vlastních emocích, tak jak bych je sama asi úplně nerozluštila (např. náladové karty).
Mohu jen doporučit, asi tento přístup nesedne každému, ale člověk, který hledá někoho, kdo mu poradí, ale zároveň trochu popošťouchne k tomu, aby se svým životem a duševním zdravím něco dělal, je paní Nevtípilová ideální psycholog.

Oceňuji především progres při terapii. Rychlá změna nahlížení na různé situace přinesla chuť do další práce na severozvoji.

• Vztahová krize
  • Trauma