Mgr. Petra Nevtípilová - psycholožka&koučka

Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Jmenuji se Petra Nevtípilová, těší mě! Jsem především psycholožka, zároveň také koučka. Ve své privátní praxi se zaměřuji na zejména na poradenství...

• Vztahová krize
  • Trauma
  • Emocionální bolest

Ukončené školy

• Masarykova Univerzita Brno: Filozofická fakulta, jednooborová psychologie, titul Mgr. (1999-2005)
  • AKOR, Brno: výcvik Kouč rozvoje osobnosti, akreditace MŠMT ČR (absolutorium 2019)
  • DALET, Olomouc: Na řešení orientovaný přístup v poradenství a terapii, akreditace MPSV ČR (frekventantka úvodního výcviku, 2021-2022)

Fotografie

Filmy

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

od 800 kč

Ostatní služby

Názory

Umístění: jiné místo Jiný

Paní Petru Nevtípilovou jsme kontaktovali kvůli pomoci při výběru střední školy pro naši dceru. Paní Petra byla velice milá a empatická. Projevila opravdový zájem o dceru, její nadání i zájmy a cítila jsem z ní upřímnou snahu nám co nejlépe pomoci. Což se jí nepochybně podařilo. Děkujeme za vše co pro nás udělala.

Umístění: Mgr. Petra Nevtípilová - psycholožka&koučka psychologické konzultace

Nemůžu nic jiného než doporučit. To co jinde nevyřešilo několik schůzek se u pí. Nevtípilové začalo dařit hned po prvním sezení. Za mně naprostá spokojenost a doporučení všem co cítí potřebu odborné pomoci.

Mgr. Petra Nevtípilová

Pane Zdeňku, moc děkuji za v mých očích velmi pozitivní hodnocení. Těší mě, že takto vnímáte naše konzultace a mám velkou radost, jaký pokrok u Vás v poměrně krátkém čase sleduji a držím palce, aby to i dál bylo lepší a lepší. Nepřestávejte na sobě dál pracovat, věřím, že Vaše vytrvalost a motivace ke změnám přinese "další ovoce". Díky! PN

Umístění: Mgr. Petra Nevtípilová - psycholožka&koučka psychologické poradenství

Paní Petra je velmi energická, vnimavá, s respektem ke klientovi a díky přirozenosti lehce docílí přesně těch otázek, které jsou potřeba "vytáhnout na povrch". Díky za ni

Umístění: Mgr. Petra Nevtípilová - psycholožka&koučka psychologické poradenství

Pani Petru pravidelne navštevuji od doby co u mne po manželove nemoci propukli stavy úzkosti. Pani Petra je velice profesionální, empatická a mne osobne vždy poskytla jiný pohled na danou věc. Na poradenství u ní se vždy velmi teším a vždy odchazím plná energie a chutí bojovat s úzkostmi a nevzdávat se.

Umístění: Mgr. Petra Nevtípilová - psycholožka&koučka psychologické poradenství

Rozhodnutí vyhledat odbornou pomoc bylo nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat. Do té doby, i když jsem věděla, že bych měla k psychologovi jít, jsem se bála a styděla. Nebylo ale čeho. Za paní Petrou jsem přišla v životní situaci, kdy jsem opravdu nevěděla a neviděla, jak dál. Po prvním sezení jsem odešla s pocity pochopení mé situace, pomohla mi vidět moje problémy z jiného úhlu, ale vidět i jejich řešení, které jsem v dané době neviděla. Dostala jsem podporu a vyslechnutí. Moje situace už nebyla tak černá, jak jsem myslela a nebyla jsem na ni sama. I po pár sezeních vím, že se můj život konečně posouvá jiným směrem a díky práci na sobě a s paní Petrou jdu dál :-)

Umístění: Mgr. Petra Nevtípilová - psycholožka&koučka psychologické poradenství

K paní Nevtípilové chodím teprve krátce, ale už teď určitě cítím, že jsem dobře vybral. Cením si její přístup a profesionalitu. Už teď mi pomohla si uvědomit spoustu věcí, na které by mi samotnému trvalo přijít ještě dlouho. Už se těším na další setkání.

Umístění: jiné místo Jiný

Petru jsem poznala na kurzu koučinku, kterým si rozšířila svou odbornost. Působila tam velmi profesionálně a zároveň přátelsky a vřele. Brzy na to jsem Petru občas oslovila s žádostí o konzultaci v oblasti personalistiky, v níž působím a litovala jsem, že vzhledem ke vzdálenosti nemůžeme navázat spolupráci na bázi externího firemního psychologa. Petra dokázala vždy empaticky naslouchat a pomohla hledat cestu a řešení. Po období covidu jsem se sama octla na pokraji vyhoření a pracovní křižovatce. Ráda bych tímto ještě jednou poděkovala za nastavené zrcadlo a profesionální pomoc, kterou mi Petra poskytla. Vřele doporučuji.

Umístění: Mgr. Petra Nevtípilová - psycholožka&koučka on-line konzultace

Těm, kteří potřebují poradit nebo konzultovat, Petru vřele doporučuji - na rozdíl od jiných je srdečná a nemáte u ní pocit, že jste jen položka v kartotéce . Pomáhá mi s mými obtížemi již téměř půl roku a výsledky jsem na sobě pocítila už po dvou setkáních.

Umístění: Mgr. Petra Nevtípilová - psycholožka&koučka psychologické poradenství

Vřele doporučuji. Už jsem zažil několik "odborníků" z oboru psychologie i psychiatrie a mohu porovnávat. Jako jednu z mnoha předností, při návštěvách u paní Petry vnímám, její schopnost vcítit se do mé situace a snahu společně se mnou najít vhodné řešení.

Umístění: Mgr. Petra Nevtípilová - psycholožka&koučka psychologické poradenství

Paní Mgr. Petru Nevtípilovou znám už mnoho let, kdy jsem ji poznal jako policejní psycholožku, aniž bych její služby sám vyhledal. Musím říct, že skrz její velice empatickou povahu, profesionalitu a ochotu druhému člověku naslouchat a hlavně pomoci najít řešení, jsem ji poté bral více než jen obyčejného psychologa. Ač jsem si myslel, že její služby nikdy potřebovat nebudu a naše setkání budou vždy jen v rovině přátelství, bez jakékoliv pomoci, spletl jsem se.
Jsem za to na druhou stranu rád. Vždy při našich osobních setkáních v rámci pracovních povinností příjemná. Zajímala se vždy o nás řadové policisty, jak se máme. Já její služby vyhledal v době mého rozvodu manželství, resp. v době když začaly mé problémy ve vztahu. Byla tady vždy pro mě, předávala mi cenné rady a hlavně aktivně mě podporovala při nalezení řešení mé problematické situace. Se vším jsem se dokázal poprat a vždy do tohoto okamžiku vyřešil sám, pomoc Petry jsem v této, pro mě nelehké etapě života, uvítal a byl rád za to, že mi pomohla.
Takže Peti, ještě jednou moc děkuji. Všem lidem vřele doporučuji její služby, pokud se ocitnou v nějaké nelehké životní situaci, protože náhled jiné nezávislé osoby, je důležitý a Petra je ta pravá, která umí velmi profesionální pomoc nabídnout a přitom je díky svému přístupu lidská a vždy se při sezení u ní člověk cítí bezpečně .

• Vztahová krize
  • Trauma