Vrchlického sad 1893/3, Brno

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Jmenuji se Petra Nevtípilová, těší mě!

Jsem především psycholožka, zároveň také koučka. Ve své privátní praxi se zaměřuji na zejména na...

Ukončené školy

• Masarykova Univerzita Brno: Filozofická fakulta, jednooborová psychologie, titul Mgr. (1999-2005)
  • AKOR, Brno: výcvik Kouč rozvoje osobnosti, akreditace MŠMT ČR (absolutorium 2019)
  • DALET, Olomouc: Na řešení orientovaný přístup v poradenství a terapii (160 hod.), akreditace MPSV ČR, absolventka sebezkušenostního výcviku, 2021-2022
Zobrazit více

Fotografie

Filmy

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

1 500 Kč

1 500 Kč

Umístění: Mgr. Petra Nevtípilová - psychologické a psychoterapeutické poradenství &koučink osobního rozvoje psychologické poradenství

Paní Nevtípilovou mohu jen doporučit. Je milá, příjemná a záleží jí na vás, proto jsem se cítil v její společnosti dobře, takže bylo jednoduché se otevřít. Spolupracovali jsme téměř rok a pomohla mi posunout se dál. Paní Nevtípilová mi ukázala několik mentálních cvičení a praktik, které používám a pomohly mi respektive pomáhají doteď. Sezení probíhají tak, že vám paní Nevtípilová pomůže vás navést na správnou cestu. Je důležité, že problém chcete vyřešit a pracovat na sobě. Paní Nevtípilová vás tou cestou provede.

Pani Nevtípilovú som navštívila vrámci psychologického poradenstva na MU z dôvodu, že som bola zmätená v svojich pocitoch ohľadom štúdia. Pani psychologička mi pomohla si uvedomiť, že problém nebola len škola, ale musím pracovať na zvládaní svojich emócii a pátrať ďalej po príčine mojich problémov.

Umístění: Mgr. Petra Nevtípilová - psychologické a psychoterapeutické poradenství &koučink osobního rozvoje psychoterapie

Paní Nevtípilovou jsem vyhledala z důvodu strachů z dob budoucích... snažíme se je odbourat už skoro rok... změnilo se vše, tak jak jsem čekala, ale díky ní, se v tom neplácám jak kapr na suchu... Děkuji, že tady je, sice mě "stále se opakující otázky" leckdy dostávají do vývrtky :D ale ona ví proč to dělá - jinak bych uhla a i já vím proč to dělá =) paní Petra ze mě hlavně dělá lepšího člověka a dala mi pochopit, proč se pnu k jedné věci... Děkuji za vše!

Pani Nevtípilovú som navštívila ako školskú psychologičku kvôli vysokej miere stresu zo skúšok a obecne zo školy. Pracovala so mnou na veľmi profesionálnej úrovni, po každom sedení s okamžitým výsledkom a pomohla mi taktiež pochopiť svoje vnútorné pochody, ktoré k môjmu stavu viedli. Úspešne sme zapracovali na usmerňovaní mojich myšlienok v krízovej situácii pozitívnym smerom, vnímaní mojich pozitívnych stránok a nastavovaní reálnych cieľov.

F

K paní Nevtípilové jsem přišel požádat o pomoc dát si život do pořádku, hledal jsem odpovědi jak zvládat krizi která teď probíhá ? Jak být efektivnější v životě, hledal jsem obraz sám sebe a ztracenou sebejistotu. Řešení na které bych já velmi dlouho přicházel s P. Nevtípilovou přišlo velmi brzo, obdivuji její schopnost vést terapii velmi účinnou a zároveň být vnímavým psychologem. Děkuji za spolupráci

Umístění: Mgr. Petra Nevtípilová - psychologické a psychoterapeutické poradenství &koučink osobního rozvoje krizová intervence

S Petrou spolupracuji od srpna tohoto roku, takže naše spolupráce ještě není u konce, ale už za ty tři měsíce obě pozorujeme významný pokrok. Pomoc jsem vyhledala kvůli krizové intervenci z důvodu sebevraždy mého tatínka. Nejedná se tedy vůbec o lehkou situaci, ale Petra mě naučila se na ni dívat s určitým odstupem a nadhledem. Je velmi dobrý posluchač a můžete opravdu cítit její zájem o to, co se stalo/děje. Dává mi tipy, jak se vyrovnat s těžkými životními situacemi, ale sezení s ní nejsou o tom, že by mluvila pouze ona, mě osobně dává velký prostor k tomu, abych se mohla dostatečně projevit a přirozeně mě vede k tomu, abych se lépe zamyslela nad svým chováním a jednáním. Díky tomu si dokážu uvědomit spoustu věcí, na které bych sama nepřišla, a které mi usnadňují každodenní život. Tímto Petře moc děkuji za všechnu prozatímní podporu a pomoc!

Umístění: Mgr. Petra Nevtípilová - psychologické a psychoterapeutické poradenství &koučink osobního rozvoje Kariérní a pracovní poradenství

Již podruhé jsme využili služeb kariérového poradenstvi.Maximální spokojenost u obou dětí.
Vřele doporučuji

S paní psycholožkou pracuji od července tohoto roku, ale i za tento krátký čas pozoruji své zlepšení. S každým sezením se posouvám blíže ke svému cíli. Díky sezením cítím posun v oblasti sportu, což byl můj hlavní důvod spolupráce. Zkušenosti z konzultací se mi prolínají také do osobního života, což je pro mě přínosem.

Paní psycholožku jsem navštívila v době ,kdy můj 17ti letý syn byl psychicky úplně na dně.Hledal se,uplně se uzavřel do sebe,škola ho nabavila,uvažoval o přejití na jinou školu,bál se chodit mezi lidi,velké davy mu dělali zle.Jen ležel v posteli a byl sám ze sebe nešťastný.Přesto,že jsem se snažila s ním o všem mluvit,nic nepomáhalo. Poslední šance byla navštívit odborníka....Paní Nevtípilová se syna ujala,hned určili jak taková terapie bude vypadat,že syn musí spolupracovat a na sobě tvrdě pracovat.Mluvila s ním velice otevřeně,vše mu vysvětlila,určovali si cíle ,které se syn snažil plnit...Syn hned po prvním sezení začal paní Nevtípilové důvěřovat a krok za krokem na sobě pracoval.Já viděla hned od začátku pomalé zlepšování,které po půl roce práce vyůstilo v to ,že z mého syna se stal mladý sebevědomý a veselý mladý muž.Chodí do školy,nevzdal to,chodí na diskotéky....Víme ,že není vyhráno,ale už víme jak se stavy ,které syna potkaly ,pracovat a bojovat s nimi. A to hlavně díky paní Nevtípilové.Strašně moc děkuji a děkuji,že tady pro nás je a nejsme na to sami.

Umístění: Mgr. Petra Nevtípilová - psychologické a psychoterapeutické poradenství &koučink osobního rozvoje Jiný

Perfektní porozumění problémům, propojení psycholožky a kouče bylo výborné spojení, které mi pomohlo jak v osobní, tak v pracovní rovině. Moc děkuji.

Jmenuji se Petra Nevtípilová, těší mě!

Ukončené školy

Zobrazit více