Vrchlického sad 1893/3, Brno

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Jmenuji se Petra Nevtípilová, těší mě! Jsem především psycholožka, zároveň také koučka. Ve své privátní praxi se zaměřuji na zejména na poradenství...

• Vztahová krize
  • Trauma
  • Emocionální bolest

Ukončené školy

• Masarykova Univerzita Brno: Filozofická fakulta, jednooborová psychologie, titul Mgr. (1999-2005)
  • AKOR, Brno: výcvik Kouč rozvoje osobnosti, akreditace MŠMT ČR (absolutorium 2019)
  • DALET, Olomouc: Na řešení orientovaný přístup v poradenství a terapii (160 hod.), akreditace MPSV ČR, absolventka sebezkušenostního výcviku, 2021-2022
Zobrazit více

Fotografie

Filmy

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

1 400 Kč

1 500 Kč

Umístění: Mgr. Petra Nevtípilová - psychologické a psychoterapeutické poradenství &koučink osobního rozvoje psychologické poradenství

Paní psycholožku jsem navštívila v době ,kdy můj 17ti letý syn byl psychicky úplně na dně.Hledal se,uplně se uzavřel do sebe,škola ho nabavila,uvažoval o přejití na jinou školu,bál se chodit mezi lidi,velké davy mu dělali zle.Jen ležel v posteli a byl sám ze sebe nešťastný.Přesto,že jsem se snažila s ním o všem mluvit,nic nepomáhalo. Poslední šance byla navštívit odborníka....Paní Nevtípilová se syna ujala,hned určili jak taková terapie bude vypadat,že syn musí spolupracovat a na sobě tvrdě pracovat.Mluvila s ním velice otevřeně,vše mu vysvětlila,určovali si cíle ,které se syn snažil plnit...Syn hned po prvním sezení začal paní Nevtípilové důvěřovat a krok za krokem na sobě pracoval.Já viděla hned od začátku pomalé zlepšování,které po půl roce práce vyůstilo v to ,že z mého syna se stal mladý sebevědomý a veselý mladý muž.Chodí do školy,nevzdal to,chodí na diskotéky....Víme ,že není vyhráno,ale už víme jak se stavy ,které syna potkaly ,pracovat a bojovat s nimi. A to hlavně díky paní Nevtípilové.Strašně moc děkuji a děkuji,že tady pro nás je a nejsme na to sami.

Umístění: Mgr. Petra Nevtípilová - psychologické a psychoterapeutické poradenství &koučink osobního rozvoje Jiný

Perfektní porozumění problémům, propojení psycholožky a kouče bylo výborné spojení, které mi pomohlo jak v osobní, tak v pracovní rovině. Moc děkuji.

Paní psycholožka je velmi zapálená a ochotná. Osobně mi vyhovuje proaktivní přístup a orientování se na řešení, ne na nekonečné probírání se močály zákoutí mysli. Líbí se mi její um vyjádřit slovy to, co cítím, ale nejde mi to artikulovat - a to takovým způsobem, že mě samé to pomůže lépe uchopit co si sama myslím. Dalším velkým plusem je pro mě snaha na sobě dále pracovat, nové metody a experimenty - návštěvy nejsou jednotvárné a také pro mě vytvářejí dojem růstu spolu s mým psychologem. Věřím, že aktivní a energetický přístup není pro všechny. Avšak ti, kteří vědí s jakým problémem se musí vypořádat, a opravdu tak chtějí učinit a pouze potřebují pomoct, se tu najdou na správném místě.

Petra mi moc pomohla. Loni jsem procházela dlouhým covidem a neustávající bolesti spolu s nespavostí vyústily v úzkosti a deprese, kterými jsem nikdy předtím netrpěla. Přestože byla tehdy plně vytížena, podala mi Petra pomocnou ruku, kterou jsem v tu chvíli moc potřebovala. Petra je upřímná, veselá a dobrosrdečná a věřím, že pravým cílem její práce je pomoci lidem, kteří to v určitý moment svého života sami nedokážou.

Přátelský přístup a upřímná snaha pomoct jsou přesně tím, co jsem od těchto sezení potřeboval a paní Nevtípilová je v tomto ohledu bezkonkurenční. Mohu vřele doporučit.

Pani Nevtípilovú som si vybrala na základe recenzií a nebola som sklamaná. Páči sa mi jej forma práce, rôzne techniky, ktoré používa a tiež celkový prístup. Snahou je efektívne riešenie problémov. Stretli sme sa iba pár krát, ale po každom stretnutí som sa cítila lepšie a podarilo sa mi zmeniť uhol pohľadu a získala som správne nasmerovanie.
Týmto by som sa zároveň chcela poďakovať pani Nevtípilovej

Pani Nevtípilovú som oslovila, nakoľko som si už dlhšiu dobu nevedela poradiť so svojimi emóciami a nevedela som pochopiť rôzne situácie, ktoré sa mi v živote diali.

S pani psychologičkou sme postupne zapracovali na sebadôvere, porozumení odkiaľ pramenia moje emócie, akceptovaní či uvedomení si svojich kladných a záporných vlastností (napr.metódou zistenia temepramentu).
Vďaka tomu sa po každom sedení cítim oveľa lepšie a vidím veľké pokroky či už vo svojom osobnom živote alebo v oblasti školy.

Pani Nevtípilová je veľmi milá, chápavá a je vidieť, ako veľmi má rada svoju prácu. Ochotne si Vás vypočuje a pomocou rôznych otázok Vás postupne naviguje k tomu, aby ste našli odpovede na rôzne nejasnoti vo vašom živote.

Spoluprácu s pani Nevtípilovou veľmi odporúčam.

Paní Petru mohu jen doporučit. Díky svému přístupu, technikám se kterými pracuje a lidskosti mi v nelehké situaci pomohla nalézt příčinu problému, pochopit proč se tak stalo a hlavně najít řešení. Je velmi empatická a dokáže člověka neuvěřitelně povzbudit. Děkuji moc.

Paní Petra je velmi milá žena, na které jde vidět, že ji její práce opravdu baví a dělá ji ráda. Vyzkoušela jsem už více psychologů, ale paní Petra u mě vede.
Nikdy jsem se nemusela něco bát říct, protože jsem věděla že ona to pochopí.

Na každé sezení jsem se moc těšil a vždy jsem odcházel s lepším pocitem. Paní Petra vždy člověka přivítala s velkým úsměvem a uměla vytvořit příjemnou atmosféru, kde šlo mluvit o čemkoliv a bez předsudků. Jsem hrozně rád, že jsem tento čas u ní strávil a moc jsem si toho odnesl.

• Vztahová krize
  • Trauma