Adresa

Re-forma re-start s.r.o.
Rostislavova 7, Praha 4, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Fyzioterapeutická konzultace • 650 Kč

Individuální terapie • Od 650 Kč

Kinesiotaping +1 Více

Masáž • Od 650 Kč


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Rostislavova 7, Praha

650 Kč

Re-forma re-start s.r.o.Rostislavova 7, Praha

Od 650 Kč

Re-forma re-start s.r.o.Rostislavova 7, Praha

Re-forma re-start s.r.o.Rostislavova 7, Praha

Od 650 Kč

Re-forma re-start s.r.o.

Zkušenosti

O mně

Neodkládejte potíže s pohybovým systémem a vraťte se zpět do formy!
Online objednání na terapii a veškeré informace najdete na www.re-forma.c...

Více


Specializace

  • fyzioterapeut

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Ověřený profil
Umístění: Re-forma re-start s.r.o.

Petra Krtičkovou mohu všem jen doporučit!
Mám již od dětství potíže se zády a mnoho naučených špatných pohybových stereotypů, které ovlivňují to, jak mé tělo funguje. Poslední roky jsem strávila mnoho hodin s fyzioterapeuty, a mohu směle říci, že Petra je z nich nejlepší. Má velice hluboké odborné znalosti, které jsou předpokladem pro správnou diagnostiku, ale zároveň dokáže přemýšlet v souvislostech a odvodit, jak vzniká konkrétní problém, který může mát příčinu třeba v jiné části těla, než by pacient čekal. Zároveň klade velký důraz na pohovor s pacientem, který též mnohokrát odhalí některé z příčin problémů. S takovou mírou preciznosti a poctivosti, se kterou Petra přistupuje k terapii pacienta, jsem se u jiného fyzioterapeuta dosud nesetkala. Zároveň je to velice sympatická mladá žena, ke které se člověk nebojí chodit a rád se s ní i zasměje. Velice si vážím i toho, že si dokázala představit i situaci v mé práci a doporučit mi, jak mám u práce stát, sedět atd., aby moje terapie byla účinnější. Rozhodně už bych Petru za jiného fyzioterapeuta neměnila.

Mgr. Petra Krtičková

Zuzano, děkuji za Vaše slova a přeji ať jste stále ve formě!

Ověřený profil
Umístění: Re-forma re-start s.r.o.

K Petře Krtičkové jsem začal docházet na doporučení od kamarádů s problémem se zády a s pomocí její fyzioterapie se mi povedlo vše parádně napravit a zapracovat na několika dalších oblastech, na které bych sám určitě nepřišel. Perfektní, srozumitelná diagnostika, vstřícný, lidský přístup, profesionalita a řada užitečných doporučení ohledně pohybu, aktivit, sportu atd. Všechno na jedničku!

Mgr. Petra Krtičková

Děkuji pane Paboučku a přeji hodně radosti z pohybu!

J
Ověřený profil

Lituji, že jsem Petru neobjevila dříve, ale až měsíc po větší operaci. Musím Petře poděkovat za profesionální podporu a skvělou pomocnou ruku při znovuzačleňování mých porušených svalů do života. Velké díky za ukázání péče o jizvu, kdy Petra klade důraz na funkčnost a dodala hodně rad, které v nemocnici neposkytují. Oceňuji její lidský přístup a že k léčbě přistupuje komplexně.
Jitka M.

Mgr. Petra Krtičková

Jitko, pracuj na sobě a vše bude zase dobré a budeš zase sportovat naplno!


M
Ověřený profil

S Mgr. Petrou Krtičkovou spolupracuji už přes rok, s její pomocí se snažím vyrovnat s důsledky dvou neurologických diagnóz.
Petřin přístup ke klientům vychází z jejích bohatých zkušeností z oboru a je doplněn její neuvěřitelnou kreativitou a zapálením pro věc najít pro klienta tu nejlepší terapii.
Díky Petro za všechnu tvou pomoc. Martin

Mgr. Petra Krtičková

Martine, jsi bojovný a pomalými krůčky se zlepšuješ, jen tak dál!


Ověřený profil

Děkuji za pomoc při mých akutních problémech po sportovním úrazu.
Oceňuji velmi lidské i odborné zhodnocení a řešení problému.
Míra M.

Mgr. Petra Krtičková

Přeji ať je sport nadále radostí, zábavou a hlavně bez bolestí!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

31 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
před cca 5 dny jsem si všimla zvětšené levé klíční kosti. Oteklý konec klíční kosti, po zmačknutí bolestivý. Poslední dobou me dost bolelo za krkem (pravděpodobně moc hodin stravenych u šicího stroje:-), může to mít s tím spojitost? Nějaký namožený sval? Případně, jeli lepsí udržovat v teple nebo ledovat? Děkuji za odpoved

Dobrý den,
pokud jste neprodělala nějaký úraz v oblasti horní končetiny, krku či žeber, tak je pravděpodobné, že se jedná o blokádu klíční kosti. Blokáda může být způsobena i přetížením krčních svalů, ale příčina může být i jiná. Je vhodné navštívit fyzioterapeuta pro podrobné vyšetření a případné ošetření a mobilizaci. Pro relaxaci krčních svalů spíše aplikujte teplo. Pokud je oblast klíčku teplá, lze i přikládat chladné obklady. Můžou pomoci i vhodná dechová cvičení.

Mgr. Petra Krtičková

Dobry vecer sem doma mam sadru na noze.dnes se mi stalo ze sem dostal hrozne bolesti do zadku nemohu si sednout ani lezet na zadech.kdyz si tam sahnu taky to boli citim tam nadotek stuhlost

Dobrý den, ve Vašem dotazu bohužel není příliš podrobností o bolesti, jaká část končetiny je v sádře a nebo zda úraz nemohl poškodit i oblast hýždě. Všeobecně lze říci, že pokud je končetina znehybněna delší dobu, mají svaly v okolí tendenci k "tuhnutí". Pokud se bolest nešíří ještě do jiných oblastí může pomoci nahřátí ztuhlé oblasti například gelovým polštářkem a následná jemná masáž, případně hloubková masáž např.tenisovým míčkem. Je-li to možné tak i lehké protažení hýžďových svalů.Pokud však bolesti přetrvávají vyhledejte ošetřujícího lékaře, případně zkušeného fyzioterapeuta.

Mgr. Petra Krtičková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.