Mgr.

verifiedCreated with Sketch.

Fyzioterapeut

5 názorů +přidat

Přidejte názor Požádejte o spuštení online kalendáře Zeptejte se specialisty

Neodkládejte potíže s pohybovým systémem a vraťte se zpět do formy! Online objednání na terapii a veškeré informace najdete na www.re-forma.cz. Pomohu vám řešit problémy chronického… Více

Adresy

Hodnocení pacientů

• Z
    Umístění: Re-forma re-start s.r.o.

Petra Krtičkovou mohu všem jen doporučit!
    Mám již od dětství potíže se zády a mnoho naučených špatných pohybových stereotypů, které ovlivňují to, jak mé tělo funguje. Poslední roky jsem strávila mnoho hodin s fyzioterapeuty, a mohu směle říci, že Petra je z nich nejlepší. Má velice hluboké odborné znalosti, které jsou předpokladem pro správnou diagnostiku, ale zároveň dokáže přemýšlet v souvislostech a odvodit, jak vzniká konkrétní problém, který může mát příčinu třeba v jiné části těla, než by pacient čekal. Zároveň klade velký důraz na pohovor s pacientem, který též mnohokrát odhalí některé z příčin problémů. S takovou mírou preciznosti a poctivosti, se kterou Petra přistupuje k terapii pacienta, jsem se u jiného fyzioterapeuta dosud nesetkala. Zároveň je to velice sympatická mladá žena, ke které se člověk nebojí chodit a rád se s ní i zasměje. Velice si vážím i toho, že si dokázala představit i situaci v mé práci a doporučit mi, jak mám u práce stát, sedět atd., aby moje terapie byla účinnější. Rozhodně už bych Petru za jiného fyzioterapeuta neměnila.

Petra Krtičková2018-03-19

Zuzano, děkuji za Vaše slova a přeji ať jste stále ve formě!

• Umístění: Re-forma re-start s.r.o.

K Petře Krtičkové jsem začal docházet na doporučení od kamarádů s problémem se zády a s pomocí její fyzioterapie se mi povedlo vše parádně napravit a zapracovat na několika dalších oblastech, na které bych sám určitě nepřišel. Perfektní, srozumitelná diagnostika, vstřícný, lidský přístup, profesionalita a řada užitečných doporučení ohledně pohybu, aktivit, sportu atd. Všechno na jedničku!

Petra Krtičková2018-03-19

Děkuji pane Paboučku a přeji hodně radosti z pohybu!

• J

Lituji, že jsem Petru neobjevila dříve, ale až měsíc po větší operaci. Musím Petře poděkovat za profesionální podporu a skvělou pomocnou ruku při znovuzačleňování mých porušených svalů do života. Velké díky za ukázání péče o jizvu, kdy Petra klade důraz na funkčnost a dodala hodně rad, které v nemocnici neposkytují. Oceňuji její lidský přístup a že k léčbě přistupuje komplexně.
    Jitka M.

Petra Krtičková2016-01-06

Jitko, pracuj na sobě a vše bude zase dobré a budeš zase sportovat naplno!

• M

S Mgr. Petrou Krtičkovou spolupracuji už přes rok, s její pomocí se snažím vyrovnat s důsledky dvou neurologických diagnóz.
    Petřin přístup ke klientům vychází z jejích bohatých zkušeností z oboru a je doplněn její neuvěřitelnou kreativitou a zapálením pro věc najít pro klienta tu nejlepší terapii.
    Díky Petro za všechnu tvou pomoc. Martin

Petra Krtičková2015-10-07

Martine, jsi bojovný a pomalými krůčky se zlepšuješ, jen tak dál!

• Děkuji za pomoc při mých akutních problémech po sportovním úrazu.
    Oceňuji velmi lidské i odborné zhodnocení a řešení problému.
    Míra M.

Petra Krtičková2015-10-07

Přeji ať je sport nadále radostí, zábavou a hlavně bez bolestí!

Dotazy od pacientů (24)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Neodkládejte potíže s pohybovým systémem a vraťte se zpět do formy!
    Online objednání na terapii a veškeré informace najdete na www.re-forma.cz.
    Pomohu vám řešit problémy chronického i akutního charakteru. Bolí Vás záda od přetížení nebo ze sezení či vás bolí např. rameno od úrazu? Neváhejte a přijďte!
    Intenzivně se věnuji i sportovní fyzioterapii teamů i jednotlivců. Spolupracuji nyní s profesionálním cyklistickým teamem Bora Hansgrohe, rakouským reprezentačním teamem silniční cyklistiky a švýcarským silničním cyklo teamem Humard Velo Passion.
    Nejsme tu ale jen pro sportovce, klientem může být každý, kdo chce něco změnit a zlepšit své své zdravotní obtíže.

Titul Magistra fyzioterapie jsem získala na Fakultě tělesné kultury v Olomouci. Medicínský směr mi nicméně určila již střední škola, obor farmaceutický laborant. Zde jsem získala rozhled v možnostech bylinné léčby, účinku léků a jejich možné vzájemné kombinace. K rozvoji ve fyzioterapii přispělo studium v zahraničí i zahraniční stáž a následná praxe v zařízeních ambulantního, nemocničního i lázeňského typu. Nyní pracuji na seberozvoji v oblastech sportovní fyzioterapie, diagnostiky a psychologie člověka.

• fyzioterapeut

Ukončené školy

• Univerzita Palackého v Olomouci (2006 - 2012)
  • Istanbul Universitesi (Turecko, 2010)

Znalost jazyků

• čeština