Mgr.

Petra Krtičková

Fyzioterapeut

Neodkládejte potíže s pohybovým systémem a vraťte se zpět do formy! Online objednání na terapii a veškeré informace najdete na www.re-forma.cz. Pomohu vám řešit problémy chronického… Více

Adresy

Dotazy od pacientů (10)

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů
  • Dobrý den, mám problémy s plotynky, které trvají již delší dobu. Byla by možnost se prosím objednat? Děkuji za odpověď.

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Mgr. Petra Krtičková

Dobrý den, máte možnost se objednat na webu re-forma.cz, kde je objednávkový formulář i telefonický kontakt.
    S pozdravem a přáním hezkého dne, Petra Krtičková

• Dobry den pani Krtickova mam problem s panevnim dnem byla by mozna konzultace a pripadne ukazani cviku a naucit dychani?
    Dekuji za odpoved Zuzka

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Mgr. Petra Krtičková

Dobrý den Zuzko,
    ano, samozřejmě je možné zkonzultovat a naučit potřebné cvičení či cílenou relaxaci přímo pro Vás.
    Na základě kineziologického vyšetření vybereme vhodné cvičení.
    Objednat… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Neodkládejte potíže s pohybovým systémem a vraťte se zpět do formy!
    Online objednání na terapii a veškeré informace najdete na www.re-forma.cz.
    Pomohu vám řešit problémy chronického i akutního charakteru. Bolí Vás záda od přetížení nebo ze sezení či vás bolí rameno od úrazu? Neváhejte a přijďte!
    Intenzivně se věnuji i sportovní fyzioterapii teamů i jednotlivců. Spolupracuji nyní s profesionálním cyklistickým teamem Bora Hansgrohe, Rakouským reprezentačním teamem silniční cyklistiky a švýcarským silničním cyklo teamem Humard Velo Passion.

Titul Magistra fyzioterapie jsem získala na Fakultě tělesné kultury v Olomouci. Medicínský směr mi nicméně určila již střední škola, obor farmaceutický laborant. Zde jsem získala rozhled v možnostech bylinné léčby, účinku léků a jejich možné vzájemné kombinace. K rozvoji ve fyzioterapii přispělo studium v zahraničí i zahraniční stáž a následná praxe v zařízeních ambulantního, nemocničního i lázeňského typu. Nyní pracuji na seberozvoji v oblastech sportovní fyzioterapie, diagnostiky a psychologie člověka.

• fyzioterapeut

Ukončené školy

• Univerzita Palackého v Olomouci (2006 - 2012)
  • Istanbul Universitesi (Turecko, 2010)

Znalost jazyků

• čeština
  • angličtina
  • turečtina

Stáže

• Sportomed (Istanbul - Turecko, 2011)

Certifikáty

Nemoci

• bolesti šlach
  • bolesti kloubů
  • bolesti zad
  • bolesti achilovy šlachy
  • bolesti páteře
  • bolesti v pánevní oblasti
  • bolesti svalů
  • kontraktura
  • omezená pohyblivost

Fotografie

Hodnocení pacientů

• Umístění: Re-forma re-start s.r.o.

K Petře Krtičkové jsem začal docházet na doporučení od kamarádů s problémem se zády a s pomocí její fyzioterapie se mi povedlo vše parádně napravit a zapracovat na několika dalších oblastech, na které bych sám určitě nepřišel. Perfektní, srozumitelná diagnostika, vstřícný, lidský přístup, profesionalita a řada užitečných doporučení ohledně pohybu, aktivit, sportu atd. Všechno na jedničku!

• Lituji, že jsem Petru neobjevila dříve, ale až měsíc po větší operaci. Musím Petře poděkovat za profesionální podporu a skvělou pomocnou ruku při znovuzačleňování mých porušených svalů do života. Velké díky za ukázání péče o jizvu, kdy Petra klade důraz na funkčnost a dodala hodně rad, které v nemocnici neposkytují. Oceňuji její lidský přístup a že k léčbě přistupuje komplexně.
    Jitka M.

Mgr. Petra Krtičková2016-01-06

Jitko, pracuj na sobě a vše bude zase dobré a budeš zase sportovat naplno!

• S Mgr. Petrou Krtičkovou spolupracuji už přes rok, s její pomocí se snažím vyrovnat s důsledky dvou neurologických diagnóz.
    Petřin přístup ke klientům vychází z jejích bohatých zkušeností z oboru a je doplněn její neuvěřitelnou kreativitou a zapálením pro věc najít pro klienta tu nejlepší terapii.
    Díky Petro za všechnu tvou pomoc. Martin

Mgr. Petra Krtičková2015-10-07

Martine, jsi bojovný a pomalými krůčky se zlepšuješ, jen tak dál!

• Děkuji za pomoc při mých akutních problémech po sportovním úrazu.
    Oceňuji velmi lidské i odborné zhodnocení a řešení problému.
    Míra M.

Mgr. Petra Krtičková2015-10-07

Přeji ať je sport nadále radostí, zábavou a hlavně bez bolestí!