Mgr.

Petra Krtičková

Fyzioterapeut

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Neodkládejte potíže s pohybovým systémem a vraťte se zpět do formy!
Online objednání na terapii a veškeré informace najdete na www.re-forma.cz.
Pomohu vám řešit problémy…
Více

 • Dobrý den,už cca od 8/2015 mám problémy s občasným točením hlavy až jakoby závratí.Po různých vyšetřeních mi nyní po CT krční páteře zjistili nějakou vadu na obratli C7(hypoplasie ploténky).Těchto obtíží jsem se poprvé všiml při jízdě na motocyklu(od té doby nejezdím),ale stává se mi to i v autě a při… Více

  ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

  Petra Krtičková

  Dobrý den Libore, "chřupání" v krční páteři naznačuje na nestabilitu v oblasti. Která navazuje i na hypoplasii ploténky. Hypoplasie znamená, že ploténka není zcela vyvinutá, takže "nedrží"… Více

 • Dobrý den,

  Je mi 24 let váha 73kg výška 189cm hraji dlouhodobě na bicí nástroje a po koncertě jednoho krásného večera jsem přijel domů a ráno po probuzení to začalo. Na počátku se to ještě dalo ted´ už ne... Už asi tři měsíce se potýkám s bodavou bolestí pod levou lopatkou a následně tahem… Více

  ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

  Petra Krtičková

  Dobrý den,
  hodnocení na dálku je vždy složité a přesnější diagnostika může být po kinziologickém vyšetření, ale velmi pravděpodobně se jedná o blokádu žebra/žeber, která již ale díky zřetězení a… Více

Adresy

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

 • Neodkládejte potíže s pohybovým systémem a vraťte se zpět do formy!
  Online objednání na terapii a veškeré informace najdete na www.re-forma.cz.
  Pomohu vám řešit problémy chronického i akutního charakteru. Bolí Vás záda od přetížení nebo ze sezení či vás bolí rameno od úrazu? Neváhejte a přijďte!
  Intenzivně se věnuji i sportovní fyzioterapii teamů i jednotlivců. Spolupracuji nyní s profesionálním cyklistickým teamem Bora Hansgrohe, Rakouským reprezentačním teamem silniční cyklistiky a švýcarským silničním cyklo teamem Humard Velo Passion.


  Titul Magistra fyzioterapie jsem získala na Fakultě tělesné kultury v Olomouci. Medicínský směr mi nicméně určila již střední škola, obor farmaceutický laborant. Zde jsem získala rozhled v možnostech bylinné léčby, účinku léků a jejich možné vzájemné kombinace. K rozvoji ve fyzioterapii přispělo studium v zahraničí i zahraniční stáž a následná praxe v zařízeních ambulantního, nemocničního i lázeňského typu. Nyní pracuji na seberozvoji v oblastech sportovní fyzioterapie, diagnostiky a psychologie člověka.

Specializace

 • fyzioterapeut

Ukončené školy

 • Univerzita Palackého v Olomouci (2006 - 2012)
 • Istanbul Universitesi (Turecko, 2010)

Znalost jazyků

 • čeština
 • angličtina
 • turečtina

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor
5

Obecné skóre
4 názory

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • Umístění: Re-forma re-start s.r.o.

  K Petře Krtičkové jsem začal docházet na doporučení od kamarádů s problémem se zády a s pomocí její fyzioterapie se mi povedlo vše parádně napravit a zapracovat na několika dalších oblastech, na které bych sám určitě nepřišel. Perfektní, srozumitelná diagnostika, vstřícný, lidský přístup, profesionalita a řada užitečných doporučení ohledně pohybu, aktivit, sportu atd. Všechno na jedničku!

 • J

  Lituji, že jsem Petru neobjevila dříve, ale až měsíc po větší operaci. Musím Petře poděkovat za profesionální podporu a skvělou pomocnou ruku při znovuzačleňování mých porušených svalů do života. Velké díky za ukázání péče o jizvu, kdy Petra klade důraz na funkčnost a dodala hodně rad, které v nemocnici neposkytují. Oceňuji její lidský přístup a že k léčbě přistupuje komplexně.
  Jitka M.

  Mgr. Petra Krtičková2016-01-06

  Jitko, pracuj na sobě a vše bude zase dobré a budeš zase sportovat naplno!

 • M

  S Mgr. Petrou Krtičkovou spolupracuji už přes rok, s její pomocí se snažím vyrovnat s důsledky dvou neurologických diagnóz.
  Petřin přístup ke klientům vychází z jejích bohatých zkušeností z oboru a je doplněn její neuvěřitelnou kreativitou a zapálením pro věc najít pro klienta tu nejlepší terapii.
  Díky Petro za všechnu tvou pomoc. Martin

  Mgr. Petra Krtičková2015-10-07

  Martine, jsi bojovný a pomalými krůčky se zlepšuješ, jen tak dál!

 • Děkuji za pomoc při mých akutních problémech po sportovním úrazu.
  Oceňuji velmi lidské i odborné zhodnocení a řešení problému.
  Míra M.

  Mgr. Petra Krtičková2015-10-07

  Přeji ať je sport nadále radostí, zábavou a hlavně bez bolestí!