náměstí I. P. Pavlova, Praha 2, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit
Přijímám: dospělí, děti od 10 let

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Nejčastěji hledané služby

náměstí I. P. Pavlova, Praha

800 Kč

náměstí I. P. Pavlova, Praha

800 Kč

Psychoterapeutická poradna

Věnuji se terapii v daseinsanalytickém směru. Zaměřuji se především na mezilidské vztahy a na osoby, které prožívaly v dětství nepřijetí, kritiku, kři...

• psychoterapie

Dobrý den, Petra mi hodně pomohla lépe vnímat své životní priority. Učím se díky ní hledět víc na své potřeby, udržovat kontakt sama se sebou, umět vyjádřit svůj názor, i když třeba není populární a nebýt celkově tolik přepracovaná. Celkově cítím větší jistotu a sebevědomí.
Její způsob komunikace byl vždy příjemný a vstřícný. Oceňuji její věcný přístup bez zbytečných esoterických řečí. Tím myslím to, že její komunikace pro mě byla vždy dobře srozumitelná. Kromě konkrétních rad mi doporučila i různé techniky, odborné knihy a články.
Její způsob komunikace byl vždy příjemný a vstřícný. Kromě konkrétních rad mi doporučila i různé techniky, odborné knihy a články.

Umístění: Psychoterapeutická poradna Konzultace online

Již přes rok komunikuji s Mgr. Jonášovou a za tu dobu jsem dokázal změnit opravdu velké množství věcí v mém životě k lepšímu. Naprosto zásadní z mého pohledu byla empatie, velká míra pochopení a jistoty, která od Mgr. Jonášové byla samozřejmostí na každé terapii. Důvěra, kterou vyvolává Mgr. Jonášová svým přístupem, komunikací a nasloucháním je pro mě klíčová. Chtěl bych také vyzdvihnout schopnost velmi dobře vysvětlovat psychologii člověka a chování v určitých situacích v životě, kdy jsem dokázal díky tomu i více pochopit své pocity a sám sebe a v neposlední řadě je to naslouchání a celkový vývoj terapie, kdy proběhlo již několikrát tzv. zhodnocení pokroků v rámci vnímání sebe sama.

Petra vstoupila do mého života v okamžiku, kdy jsem řešil velmi nepříjemnou a těžkou životní situaci. Od prvního okamžiku komunikace s ní jsem měl pocit bezpečí. Je velmi milý a empatický člověk, skvělý profesionál. Každé další setkání s Petrou ve mně jen umocňovalo pocit bezpečí, navíc je skvělý průvodce. Nevnucuje Vám žádné rady, naopak poskytuje cennou inspiraci ve formě různých úhlů pohledu, doporučí Vám i například skvělé knihy a nabídne obrovskou laskavost, která v dnešní době není samozřejmostí. Nenechá Vás padnout a topit se ve Vašich stínech. Pomůže Vám uvědomit si, co s sebou dál „máte vláčet“ a co nechat ležet na odpadišti minulosti. Nesmírně si Petry vážím a sezení s ní, jsou pro mě odměnou, probíhají s pokorou a velkou lidskostí. S každý setkáním roste Vaše sebevědomí a sebehodnota. Jsem Vám, milá Petro, za vše co jste pro mě udělala a děláte vděčný, je pro mě čest a dar, že jsem Vás mohl potkat, poznat, a že jste obohatila můj život. Děkuji. S úctou, Lukáš.

Umístění: Psychoterapeutická poradna Individuální psychoterapie (50 minut)

K paní terapeutce Jonášové jsem docházela půl roku, během kterého mi převrátila život naruby. :) Měla jsem velké životní problémy a traumata, ze kterých jsem se díky její pomoci vykopala. Paní terapeutka je empatická, hodná a doporučí i skvělou literaturu či film. Její otázky dokážou naprosto otočit vaší perspektivu a dodat nový pohled na život. Po terapii se vždy cítím o kus víc sebou. Díky moc!!

Možnost pohovořit s paní Jonašovou a podělit se o své trápení mi vnitřně velmi pomohlo. Ujistila jsem se v tom, co je opravdu nezbytné udělat. Moc děkuji za její čas, který mi věnovala, za přístup a empatie.

Paní Jonašová je velmi empatická, příjemná a uklidňující terapeutka. Na sezení mi bylo vždy příjemně, cítila jsem se bezpečně. Vždy se mi dostalo pomoci, vysvětlení, odborného pohledu i tipů na různé techniky, jak si pomoci či jak postupovat při řešení různých situací. Sezení mi opravdu velmi pomohla a navedla správným směrem.

Umístění: Psychoterapeutická poradna Individuální psychoterapie (50 minut)

Péťa Jonášová je naprosto skvělý psycholog, maximálně lidský přístup a empatie. I když jsem se prvního sezení strašně bála, odcházela jsem od ní s dobrým pocitem a to následovalo i v dalších sezeních. Péťa se skvěle v člověku zorientuje, naladí se na něj a dává cílené rady a doporučení, které člověk ze sebe sám nedostane. Moc mi pomohla v mých úzkostech a traumatech a díky ní se na problémy a komunikaci dívám jinak. Moc Vám Péťo děkuji

K paní terapeutce jsem se dostala náhodou při hledání vhodného terapeuta a po přečtení jejího profilu mi přišla jako vhodná varianta což se nakonec potvrdilo. Velmi mi pomohla v náročném období mého života a naučila mě dívat se na věci jinak na základě terapií i na základě doporučené literatury. I když se frekvence terapií již výrazně snížila, vždy jsou pro mě velmi přínosné. Paní terapeutku určitě doporučuji umí být velmi empatická, nápomocná a člověku vysvětlí věci přesně tak, jak potřebuje.

Umístění: Psychoterapeutická poradna Konzultace online

Terapia bola pre mňa veľmi nápomocná, dostala som presne to čo som potrebovala - nadhľad, podporu a nový spôsob uvažovania nad situáciou v ktorej sa aktuálne nachádzam. Náš rozhovor prebehol bez problémov, pani Petra je veľmi príjemná a chápavá, z terapie čerpám doteraz za čo jej patrí obrovská vďaka. 100% odporúčam.

Umístění: Psychoterapeutická poradna Individuální psychoterapie (50 minut)

Paní Jonášová je velice milá. Sezení bylo vždy uvolněné, nikdy jsem neměla pocit, že by mě do něčeho tlačila. Za 7 měsíců, kdy jsem docházela na sezení jsme společně udělaly velký pokrok. Paní terapeutka mě naučila umět si sama poradit, sama se vypořádat se stresujícími situacemi, dala mi jiný pohled na věci, pomohla mi získat sebevědomí a naučila mě umět si vymezit hranice.
Doporučuji všem, kteří se chtějí posunout, rozvíjet a cítit se celkově lépe.