Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

náměstí I. P. Pavlova, Praha 2, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit
Přijímám: dospělí, děti od 10 let

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

náměstí I. P. Pavlova, Praha

800 Kč

náměstí I. P. Pavlova, Praha

800 Kč

Psychoterapeutická poradna

Věnuji se terapii v daseinsanalytickém směru. Zaměřuji se především na mezilidské vztahy a na osoby, které prožívaly v dětství nepřijetí, kritiku, kři...

• psychoterapie

36 názor pacienta

Umístění: jiné místo Jiný

Paní Jonašová je velmi empatická, příjemná a uklidňující terapeutka. Na sezení mi bylo vždy příjemně, cítila jsem se bezpečně. Vždy se mi dostalo pomoci, vysvětlení, odborného pohledu i tipů na různé techniky, jak si pomoci či jak postupovat při řešení různých situací. Sezení mi opravdu velmi pomohla a navedla správným směrem.

Umístění: Psychoterapeutická poradna Individuální psychoterapie (50 minut)

Péťa Jonášová je naprosto skvělý psycholog, maximálně lidský přístup a empatie. I když jsem se prvního sezení strašně bála, odcházela jsem od ní s dobrým pocitem a to následovalo i v dalších sezeních. Péťa se skvěle v člověku zorientuje, naladí se na něj a dává cílené rady a doporučení, které člověk ze sebe sám nedostane. Moc mi pomohla v mých úzkostech a traumatech a díky ní se na problémy a komunikaci dívám jinak. Moc Vám Péťo děkuji

Umístění: jiné místo Jiný

K paní terapeutce jsem se dostala náhodou při hledání vhodného terapeuta a po přečtení jejího profilu mi přišla jako vhodná varianta což se nakonec potvrdilo. Velmi mi pomohla v náročném období mého života a naučila mě dívat se na věci jinak na základě terapií i na základě doporučené literatury. I když se frekvence terapií již výrazně snížila, vždy jsou pro mě velmi přínosné. Paní terapeutku určitě doporučuji umí být velmi empatická, nápomocná a člověku vysvětlí věci přesně tak, jak potřebuje.

Umístění: Psychoterapeutická poradna Konzultace online

Terapia bola pre mňa veľmi nápomocná, dostala som presne to čo som potrebovala - nadhľad, podporu a nový spôsob uvažovania nad situáciou v ktorej sa aktuálne nachádzam. Náš rozhovor prebehol bez problémov, pani Petra je veľmi príjemná a chápavá, z terapie čerpám doteraz za čo jej patrí obrovská vďaka. 100% odporúčam.

Umístění: Psychoterapeutická poradna Individuální psychoterapie (50 minut)

Paní Jonášová je velice milá. Sezení bylo vždy uvolněné, nikdy jsem neměla pocit, že by mě do něčeho tlačila. Za 7 měsíců, kdy jsem docházela na sezení jsme společně udělaly velký pokrok. Paní terapeutka mě naučila umět si sama poradit, sama se vypořádat se stresujícími situacemi, dala mi jiný pohled na věci, pomohla mi získat sebevědomí a naučila mě umět si vymezit hranice.
Doporučuji všem, kteří se chtějí posunout, rozvíjet a cítit se celkově lépe.

Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

paní Jonášovou mohu jen a jen doporučit. Řešili jsme spolu především úzkosti a závislost na vztahu. Ikdyž jsem si myslela, že jsem ztracený případ, tak mě paní Petra přesvědčila o opaku a vždy se mi snažila pomoct a vysvětlit co a proč se to děje. Pokládala otázky, které mě vždy dovedly k pochopení dané situace a hledání centra problému. Navíc mi moc vyhovoval empatický přístup.
Na začátku jsem měla strach, zda online terapie je to pravé, a nemám si spíše najít někoho, ke komu bych mohla docházet osobně, ale nakonec jsem na tom nenašla jediné negativum a jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě Petru.

Umístění: jiné místo Jiný

Děkuji za vysvětlení všech situací, které jsem řešila. Sama bych to nezvládla, nerozuměla jsem jim.

Umístění: jiné místo Jiný

S paní terapeutkou Petrou jsem řešila rodinné problémy a úzkosti a s našimi terapiemi jsem byla moc spokojená. Prožívala jsem náročné období a díky jejímu empatickému přístupu jsem to zvládla mnohem lépe. Pečlivě mě vyslechla, byla mi oporou a směřovala mě k pozitivnímu zvládnutí celé situace. Její doporučení ohledně zvládání úzkostí jsou pro mě velmi účinné. Nejvíce oceňuji její snahu mi opravdu pomoci a moc za to děkuji. Vřele doporučuji.

Umístění: jiné místo Jiný

S paní Petrou Jonášovou jsem byla velmi spokojená a opravdu ji doporučuji.

Ze začátku jsem se terapie bála. Nevěděla jsem, co mám očekávat, ale byla jsem velmi překvapena. Už jen tím, že jsem se měla komu svěřit se svými pocity bylo osvobozující. Paní Petra vždy našla ta správná slova, jak mě podpořit. Navedla mě k tomu, jak se vyznat ve svých pocitech a z čeho ty pocity pramení. Pomohla mi i s ujištěním toho, co dělat a co nedělat. A také, že mám více vnímat svoji intuici.

Jsem opravdu vděčná za její čas a rady. Navedla mě zase na správnou cestu k lepším zítřkům.

Umístění: Psychoterapeutická poradna Individuální psychoterapie (50 minut)

K paní Jonášové jsem docházela pouze pár měsíců, ovšem i tak mi dokázala skvěle pomoci z mých temnějších pocitů. Vše vysvětlila a dokázaly jsme se dokopat k jádru mých problémů a pomohla mi se z nich dostat. Poradila, jak na sobě dále pracovat za lepšími zítřky a jsem ji velice vděčná a vřele doporučuji.