Adresa

Soukromá zubní ordinace
Kaznějovská 47, Plzeň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

23 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Za paní doktorkou a sestřičkou Jolankou jezdím pár let až ze Znojma. Jsou obě skvělé. Neznám lepšího a šikovnějšího zubního lékaře, než je paní doktorka. Má skutečně zlaté ruce, díky ní mám krásné zuby, s nimiž jsem jinak trpěla celý život. Ošetření je bez bolesti, paní doktorka lidi zbytečně netrápí. Bez ní bych již pár zubů měla vytržených. V ordinaci panuje dobrá nálada, smích, už se zubaře nebojím. DĚKUJI - kéž by takoví zubaři byli všichni !!!!!

P
Ověřený profil

Paní doktorka mě v případě 1. návstěvy, kdy se jednalo o bolavý zub a svého lékaře jsem měl 100km daleko, vyšla maximálně vstříc a objednala mě hned 2.den. Jak paní doktorka, tak sestřička jsou pozitivně naladěné a velmi přátelské, což mě (určitě nejenom mě) pomáhá zbavit se stresu ze zubaře. Velmi oceňuji přístup a profesionalitu paní doktorky, vše s Vámi prodiskutuje, vysvětlí. Velmi si cením kvality odvedené práce - nestalo se mi, že by např. plomba vypadla - což už jsem mnohdy u jiných lékařů zažil. V dnešní době je najít dobrého lékaře (tím víc zubaře) kumšt, proto ačkoliv nebydlím momentálně v Plzni, nevadí mi pro kvalitní zákroky cca 100 km dojíždět.

R
Ověřený profil

K paní Mudr.Denkové již chodím několik let i moje děti a jsem naprosto spokojená.Z paní doktorky vyzařuje velmi pozitivní energie,její milý přístup,laskavost a v neposlední řadě její lékařský um.Opravdu moc chválím a samozřejmě i její personál.Děkuji s pozdravem R.B.


Lepší zubní ordinaci neznám,doktorka i sestra.Naprostá spokojenost.


Paní doktorka je nejlepší, kterou znám. Již se k zubaři nebojím.Těším se i na vtipnou a šikovnou sestřičku Jolanku.


Vynikající stomatolog,ted už se nebojím


Ověřený profil


Paní doktorku navštěvuji již několik let , ještě před zřízením soukromé praxe . Neznám lepšího zubeře a proto ji navštěvujeme celá rodina s maximální spokojeností.

Výborná zubařka, lepší jsem neměl :)


Jsem z paní doktorky nadšená, má individuální přístup ke každému pacientovi, ani náhodou nelituji, že jsem k paní doktorce přešla, i když jí mám daleko od bydliště. A za kvalitní práci zaplatím ráda.


Ověřený profil

Návštěva zubaře není asi pro nikoho příjemná, ale paní doktorka Denková je asi výjimka. Skoro se na ní s manželem už "těšíme". Vynikající vybavení, žádné čekání, vždycky příjemná nálada, prostě samá slova chvály. Nejen na paní doktorku a její umění, ale i na ostatní členky jejího skvělého týmu. A navíc - vzhledem k její pečlivosti se naše preventivní prohlídky změnily zpravidla jenom na společenskou návštěvu a pokud náhodou výjimečně přijde na vrtání, žádná injekce (i když ji nabídne) není třeba. Paní doktorka je tak citlivá, že opravdu ani vrtání u nervu člověk pomalu nevnímá. Moc děkujeme.


Došlo k chybě, zkuste to znovu