Kaznějovská 47, Plzeň
Soukromá zubní ordinace

Za paní doktorkou a sestřičkou Jolankou jezdím pár let až ze Znojma. Jsou obě skvělé. Neznám lepšího a šikovnějšího zubního lékaře, než je paní doktorka. Má skutečně zlaté ruce, díky ní mám krásné zuby, s nimiž jsem jinak trpěla celý život. Ošetření je bez bolesti, paní doktorka lidi zbytečně netrápí. Bez ní bych již pár zubů měla vytržených. V ordinaci panuje dobrá nálada, smích, už se zubaře nebojím. DĚKUJI - kéž by takoví zubaři byli všichni !!!!!

Paní doktorka mě v případě 1. návstěvy, kdy se jednalo o bolavý zub a svého lékaře jsem měl 100km daleko, vyšla maximálně vstříc a objednala mě hned 2.den. Jak paní doktorka, tak sestřička jsou pozitivně naladěné a velmi přátelské, což mě (určitě nejenom mě) pomáhá zbavit se stresu ze zubaře. Velmi oceňuji přístup a profesionalitu paní doktorky, vše s Vámi prodiskutuje, vysvětlí. Velmi si cením kvality odvedené práce - nestalo se mi, že by např. plomba vypadla - což už jsem mnohdy u jiných lékařů zažil. V dnešní době je najít dobrého lékaře (tím víc zubaře) kumšt, proto ačkoliv nebydlím momentálně v Plzni, nevadí mi pro kvalitní zákroky cca 100 km dojíždět.

K paní Mudr.Denkové již chodím několik let i moje děti a jsem naprosto spokojená.Z paní doktorky vyzařuje velmi pozitivní energie,její milý přístup,laskavost a v neposlední řadě její lékařský um.Opravdu moc chválím a samozřejmě i její personál.Děkuji s pozdravem R.B.

Lepší zubní ordinaci neznám,doktorka i sestra.Naprostá spokojenost.

Paní doktorka je nejlepší, kterou znám. Již se k zubaři nebojím.Těším se i na vtipnou a šikovnou sestřičku Jolanku.

Vynikající stomatolog,ted už se nebojím

Paní doktorku navštěvuji již několik let , ještě před zřízením soukromé praxe . Neznám lepšího zubeře a proto ji navštěvujeme celá rodina s maximální spokojeností.

Výborná zubařka, lepší jsem neměl :)

Jsem z paní doktorky nadšená, má individuální přístup ke každému pacientovi, ani náhodou nelituji, že jsem k paní doktorce přešla, i když jí mám daleko od bydliště. A za kvalitní práci zaplatím ráda.

Návštěva zubaře není asi pro nikoho příjemná, ale paní doktorka Denková je asi výjimka. Skoro se na ní s manželem už "těšíme". Vynikající vybavení, žádné čekání, vždycky příjemná nálada, prostě samá slova chvály. Nejen na paní doktorku a její umění, ale i na ostatní členky jejího skvělého týmu. A navíc - vzhledem k její pečlivosti se naše preventivní prohlídky změnily zpravidla jenom na společenskou návštěvu a pokud náhodou výjimečně přijde na vrtání, žádná injekce (i když ji nabídne) není třeba. Paní doktorka je tak citlivá, že opravdu ani vrtání u nervu člověk pomalu nevnímá. Moc děkujeme.