Ženský lékař
Gromešova 36, Brno

U doktora jsem vždy byla spokojená, až dotedka. Minulý rok jsem podstoupila interupci, ale jelikož mi doktor dal termín hned dva dni po návštěvě a neměla jsem na to peníze, tak jsem musela podstoupit interupci ve FN v pozdějším termínu až jsem sehnala peníze. Dnes jsem volala na objednání a bylo mi sděleno, že už mě neeviduji, jelikož nedodržují léčebné postupy atd.. Neobjednala jsem se s tím, že jsem nedošla na vyšetření, pouze jsem nepodstoupila u doktora interupci a proto mě vyřadil... Řekla jsem mu, že si nemyslím, že bych se něčeho dopustila a jeho odpověď zněla "o to hůř"... Není jediný gynekolog v Brně, ale nebudu si nalhávat, že mě to překvapilo...

Pan doktor mi velmi pomohl. Děkuji za sebe i za svoji kamadrádku. Jsme obě spokojené pacientky. A navíc - příjemné prostředí!

Pan doktor je velice příjemný a profesionální. Je zajímavé, že jsem k němu zašla po dlouhotrvajících problémech, které jsem řešila předtím asi tři měsíce u jiných lékařů, kteří byli dost bezradní. On se podíval a hned věděl, kde je problém, má úleva byla velká. Už za to má ode mě plné hodnocení. Divím se, že tady některá z pacientek píše, že když odmítla antikoncepci, tak se na ni díval skrz prsty. Já ji neberu a ani mi ji nenabízel (je mi mezi 20 a 30)

K panu doktorovi chodím už 9 let a po celou dobu jsem maximálně spokojená. Totéž říká i moje sestra a několik kamarádek, kterým jsem ho ráda doporučila. V současné době dohlíží na moje druhé těhotenství a návštěvy u něj jsou opravdu radost. Je milý, vtipný a já mám pocit, že jsem v opravdu dobrých rukách. Dojížděla bych za ním i z druhého konce republiky, neměnila bych!

Moderní, opravdu profesionální pan doktor, příjemné sestřičky, moderní ordinace. Chodím k panu doktorovi snad už 8-10 let a jsem nadmíru spokojená. Nevím, co je to strach z vyšetření. Už jsem byla panem doktorem i operována.

Přišla jsem za ním s problémem nadbytečného ochlupení a aniž by se obtěžoval zjistil, zda netrpím PCOS nebo jinými hormonálními změnami to odmávnul se smíchem, že to je běžné. Žen jsem viděla již spousty, můj problém neměla ani jedna. Když jsem odmítla antikoncepci, tak se ke mně choval jako k nějaké nezodpovědné hipísačce.
Už jsem tam nikdy nešla.

Pana doktora mi doporučila kolegyně se slovy : Lepšího gynekologa nenajdeš :) . A měla pravdu! Jsem opravdu moc ráda, že mám tak dobrého, zodpovědného lékaře. Jeho vyšetření je zcela bezbolestné a vše výborně vysvětlí. Pan doktor je sympatický a jde vidět, že má jisté zkušenosti. Gynekolog , kterého jsem dříve navštěvovala mi nikdy nedělal žádné vyštření, zda vubec můžu brát antikoncepci? Po okamžitém vyštření u pana doktora Zlámala se ukázalo, že antikoncepci vůbec brát nemůžu. Zde jsem četla, že sestřička je usměvavá a milá na mě se nikdy neusmála ale zase nemůžu říct , že by byla nepříjemná to ne. Pana doktora bych doporučila všem. :)

K panu doktorovi docházím už 6 let, nemůžu si stěžovat. Vyšetření dělá velmi citlivě a vše je rychle hotové, žádné vlezlé otázky. Nikdy mi nic nenutil, nabízel jen očkování proti rakovině, ale odmítla jsem, a nijak dál mě nepřesvědčoval.Jsem s ním velmi spokojená a všem ho jen doporučuji!

Pan Dr. Zlámal je vynikající odborník naprosto lidský v přístupu i komunikaci, vím, o čem mluvím, když jsem dříve chodila k jiným gynekologům a mohu porovnat. Jezdím z daleka a neměnila bych. Je to skvělý lékař i člověk, mohu jen DOPORUČIT! Kdyby bylo i vyšší hodnocení VYNIKAJÍCI, zařadila bych jej do tohoto hodnocení.

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Příjemné prostředí, dobré vybyvení, profesionální a vřelí přístup, dobrá komunikace. Doposud nejlepší lékař, žádný bolestivý zákrok. Díky jeho pečlivosti a včasnému předání do další odborné péče se nám narodila zdravá holčička. Setřička milá a ochotná, i v akutních případech se snaží vyjít vstříc. Mohu jen DOPORUČIT