Petr Zlámal, gynekolog Brno

MUDr. Petr Zlámal

Gynekolog

53 názorů

Uložit


Adresa

Gromešova 36, Brno
Ženský lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
53 názorů

V
Ověřeny pacient

Pan doktor mi velmi pomohl. Děkuji za sebe i za svoji kamadrádku. Jsme obě spokojené pacientky. A navíc - příjemné prostředí!


M
Ověřeny pacient

Pan doktor je velice příjemný a profesionální. Je zajímavé, že jsem k němu zašla po dlouhotrvajících problémech, které jsem řešila předtím asi tři měsíce u jiných lékařů, kteří byli dost bezradní. On se podíval a hned věděl, kde je problém, má úleva byla velká. Už za to má ode mě plné hodnocení. Divím se, že tady některá z pacientek píše, že když odmítla antikoncepci, tak se na ni díval skrz prsty. Já ji neberu a ani mi ji nenabízel (je mi mezi 20 a 30)


Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím už 9 let a po celou dobu jsem maximálně spokojená. Totéž říká i moje sestra a několik kamarádek, kterým jsem ho ráda doporučila. V současné době dohlíží na moje druhé těhotenství a návštěvy u něj jsou opravdu radost. Je milý, vtipný a já mám pocit, že jsem v opravdu dobrých rukách. Dojížděla bych za ním i z druhého konce republiky, neměnila bych!


E
Ověřeny pacient

Moderní, opravdu profesionální pan doktor, příjemné sestřičky, moderní ordinace. Chodím k panu doktorovi snad už 8-10 let a jsem nadmíru spokojená. Nevím, co je to strach z vyšetření. Už jsem byla panem doktorem i operována.


B
Ověřeny pacient

Přišla jsem za ním s problémem nadbytečného ochlupení a aniž by se obtěžoval zjistil, zda netrpím PCOS nebo jinými hormonálními změnami to odmávnul se smíchem, že to je běžné. Žen jsem viděla již spousty, můj problém neměla ani jedna. Když jsem odmítla antikoncepci, tak se ke mně choval jako k nějaké nezodpovědné hipísačce.
Už jsem tam nikdy nešla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Pana doktora mi doporučila kolegyně se slovy : Lepšího gynekologa nenajdeš :) . A měla pravdu! Jsem opravdu moc ráda, že mám tak dobrého, zodpovědného lékaře. Jeho vyšetření je zcela bezbolestné a vše výborně vysvětlí. Pan doktor je sympatický a jde vidět, že má jisté zkušenosti. Gynekolog , kterého jsem dříve navštěvovala mi nikdy nedělal žádné vyštření, zda vubec můžu brát antikoncepci? Po okamžitém vyštření u pana doktora Zlámala se ukázalo, že antikoncepci vůbec brát nemůžu. Zde jsem četla, že sestřička je usměvavá a milá na mě se nikdy neusmála ale zase nemůžu říct , že by byla nepříjemná to ne. Pana doktora bych doporučila všem. :)


P
Ověřeny pacient

K panu doktorovi docházím už 6 let, nemůžu si stěžovat. Vyšetření dělá velmi citlivě a vše je rychle hotové, žádné vlezlé otázky. Nikdy mi nic nenutil, nabízel jen očkování proti rakovině, ale odmítla jsem, a nijak dál mě nepřesvědčoval.Jsem s ním velmi spokojená a všem ho jen doporučuji!


J
Ověřeny pacient

Pan Dr. Zlámal je vynikající odborník naprosto lidský v přístupu i komunikaci, vím, o čem mluvím, když jsem dříve chodila k jiným gynekologům a mohu porovnat. Jezdím z daleka a neměnila bych. Je to skvělý lékař i člověk, mohu jen DOPORUČIT! Kdyby bylo i vyšší hodnocení VYNIKAJÍCI, zařadila bych jej do tohoto hodnocení.


J
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Příjemné prostředí, dobré vybyvení, profesionální a vřelí přístup, dobrá komunikace. Doposud nejlepší lékař, žádný bolestivý zákrok. Díky jeho pečlivosti a včasnému předání do další odborné péče se nám narodila zdravá holčička. Setřička milá a ochotná, i v akutních případech se snaží vyjít vstříc. Mohu jen DOPORUČIT


K
Ověřeny pacient

První moje setkání s panem doktorem bylo v r. 1997 v nemocnici na Obilném Trhu , kde jsem byla na operaci prsu, pan doktor mě přijímal a s milejším přijetím a péčí jsem se dosud nikde jinde nesetkala a to jsem co chvíle někde v nemocniční péči. Proto také jak jsem se dozvěděla o jeho působení jako gynekologa soukromé ordinace, neváhala jsem se hned přeregistrovat, přestože to mám víc než 50km. Je úžasně pečlivý, vynikající odborník a milý, příjemný člověk. Víc takových doktorů i v jiných oborech. Co se týče sestřičky, příjemná a ochotná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti