MUDr. Petr Vondrouš

Zubař Více

Hradec Králové 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Foerstrova 1656, Hradec Králové

Jsem velice spokojeny s přístupem i prací jak pana Doktora, tak sestřičky. Doufám, ze bude jeste dlouho pracovat jako stomatolog.

dnes, 27.3.2012 jsem byl u pana doktora na nelehkem zakroku,a tim bylo vytazeni osmicky,tedy zubu "moudrosti"...probehla uvolnena a jasna konzultace a vzapeti zakrok.vse probehlo na profi urovni,timto chci prevelice podekovat a vrele doporucit!!

Poprvé na pohotovosti se zhoršující se bolestí. Pan doktor byl ke mně slušný, mé prosbě o umrtvení ochotně vyhověl. Na účinek ale nečekal dostatečně dlouho, nevím proč, nikdo další tam nečekal. Navíc mě dost bolela kromě ošetřeného zubu i místa vpichu ještě několik dní. Žádný zlý zážitek jsem sice neměla, ale ošetření neodpovídalo mému očekávání, které jsem měla od lékaře FN HK. S touto zkušeností bych se tu bolest určitě snažila vydržet do návštěvy svého zubaře. To samé tedy doporučuji ostatním pacientům. Toto hodnocení je popisem mé zkušenosti a není žádným varováním před panem doktorem. Jak jsem uvedla na začátku, rozhodně se choval jako slušný člověk.

Před několika dny jsem byl donucen poprvé v životě navštívit zubní pohotovost ve fakultní nemocnici HK pro neztišitelnou bolest zubu. Dr.Vondrouš se mnou nekomunikoval, neinformoval mě co bude dělat a bez znecitlivění mi k mému naprostému šoku bolestivý zub vyvrtal a vytáhnul zanícený nerv z kanálku. Tak strašnou bolest jsem dosud nezažil a doufám ani nezažiju... Na jeho postup jsem podal stížnost a doporučuji to udělat i ostatním s podobnou zkušeností, ať podobní kolegové nepracují alespoň na LSPP, kde si pacient ošetřujícího lékaře zvolit nemůže.
MUDr.Dalibor Stoszek

K tomuto lékaři chodím již mnoho let. S uvedenými negativními názory bych v minulosti z valné části souhlasil - ano pan doktor měl - diplomaticky řečeno - hodně špatné období.
Nicméně: za poslední rok jsem pana doktora navštívil asi čtyřikrát a musím konstatovat, že nastalo radikální zlepšení - nebojím se napsat doslova obrat o 180 stupňů. Uvedu konkrétní příklad - bolavý zub, v 9:20 zavolám, že mě bolí zub, odpověď je "přijďte hned". Mám to do ordinace asi 10 minut. V 10:25 jsem zpátky v zaměstnání a mezitím pan doktor stihl: prohlídka, rentgen, vysvětlení problému, perfektní umrtvení (fakt jsem nic necítil a to je u mě spíš výjimka), vyvrtání a vyplnění nějakou umrtvovací pastou. Ze zkušeností kolegů vím, že někteří s bolestivým problémem čekají několik dní, než je jejich zubař přijme, případně jim sestra jejich zubaře poradí, ať si zajdou odpoledne na pohotovost. Ale aby hodnocení nevyznělo tak, že hodnotím hlavně časovou dostupnost - hlavně hodnotím "odbornost" pana doktora z laického pohledu - tedy mou současnou naprostou spokojenost s provedením zákroků - tím myslím například i další postup, který následoval po umrtvení zubu - tedy "vytažení nervu", vyplnění a následně i plomba - vše na 99% bezbolestně, citlivě a k mé naprosté spokojenosti. A obecně - před takovými dvěma roky by bylo moje hodnocení radikálně jiné a hodně jsem uvažoval o změně zubaře - měl bych kam - ale teď jsem rád, že jsem to neudělal.

Po přečtení předešlých názorů na lékaře se musím pana doktora zastat. Každý máme nějaké zkušenosti s dětmi a víme co dokážou když si postaví hlavu. Tohoto lékaře navštěvuje celá naše rodina včetně malých dětí a vždy jsme byli s jeho přístupem a odvedenou prací spokojeni.

Doufám, že tohoto zubaře už nikdy nepotkám. Přestože, když zkoušel, který zub mě bolí, jsem mu říkal, že víc bolí šestka, vrtal sedmičku. Že se mu to asi úplně nepovedlo, jsem tušil už o víkendu (dostal jsem se mu pod ruce v pátek večer na pohotovosti), kdy zub bolel pořád. Nemluvě o jeho obličeji, když jsem požádal o umrtvení, nemluvě o tom, že při vrtání se neobtěžoval mi dát do pusy odsávačku, nemluvě o odéru z cigaret, který z něj byl cítit. Další návštěvu pohotovosti jsem riskovat nehodlal. Děkuji vynálezci ibuprofenu, díky němu se víkend dal přežít. Podezřejní potvrdila moje zubařka. Zánět byl v šestce. Sedmičku nejen vrtal zbytečně, ale zbytečně ji i umrtvil arsenem. Je-li vám váš chrup milý, držte se od něj dál.

Poprvé v životě jsem musela navštívit lékařskou zubní pohotovost. To co jsem zažila, bych nikomu nepřála. Do včerejška jsem nevěděla, kdo doktor Vondrouš je a tak to taky zůstane, ten člověk pro mě nenexistuje. Jak se ke mně choval bylo hrozný. Bezcitný, nelidský přístup, injekce proti bolesti mu absolutně nic neříká, odpornej hnusnej člověk. Nechápu, jak tohle prase může ordinovat.

Pan doktor měl problémy,ale dostal se z toho.Nevěřím,že by uhodil dítě.Je šikovný,chodím k němu dál a jsem spokojený.

Lll Léčba proběhla,... snad úspěšně. Dr.Vondrouš byl a věřím,že bude zase dobrý zubař.
Držím mu palce a přeji pevnou vůli.