MUDr.

Petr Veverka verifiedCreated with Sketch.

Praktický lékař, Fyzioterapeut

Kontaktní informace

• MediCentrum Veverka s.r.o.

Elišky Krásnohorské 8, Objednání do ordinace praktického lékaře, 412 01 Litoměřice, ústecký

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

• Jsem velmi spokojená s panem doktorem Veverkou. Vždycky mi pomohl. A pro ženy - je to fešák. Pro ty jeho oči bych tam chodila i denně :-)). Ale samozřejmě proto ho nechválím. Opravdu je dobrý doktor.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Eva Nováková
    Eva Nováková
    U Katovny 1, Litoměřice
    jsem šedesátiletá ženská k pani doktorce docházím spoustu let a nemůžu na ní říct nic špatného je vztřícná,na co… Více

Mikuláš Havlík
    Mikuláš Havlík
    Jiřího z Poděbrad 188/7, Litoměřice
    Věcný, vstřícný, seriozní, příjemný, znalý svého oboru, mnohokrát mi pomohl i poradil. Lékař na svém místě. Totéž… Více

Ilona Sedláčková
    Ilona Sedláčková
    Žukovského 887 – areál Delta č. dveří 3.09, Praha 6-Ruzyně, Praha
    Největší kompliment paní doktorce i sestře složím tím, že po dlouhých letech jsem z ordinace odcházel nefalšovaně… Více

Veronika Braierová
    Veronika Braierová
    Švermova 268/76, Liberec
    S první návštěvou jsem byl velmi spokojený. Paní doktorka je velmi pečlivá, na pacienta si udělá potřebný čas,… Více

Simona Skoumalová
    Simona Skoumalová
    Žižkova 2040, Benešov
    Jsem velmi spokojena s přístupem a vedením preventivní prohlídky paní doktorky Skoumalové. Doporučuji. Více

Zkušenosti a dovednosti

• MUDr. Petr Veverka
      praktický lékař,specialista pro myoskeletalní medicinu

Kvalifikace:
      • atestace interní lékařství
      • atestace všeobecné lékařství
      • myoskeletální medicína/člen společnosti myoskeletalní mediciny/
      • algesiologie/člen společnosti pro lečbu bolesti/
      • Laserová terapie/člen společnosti pro využití laseru v medicině/

Ordinace praktického lékaře

V naší ordinace Vám poskytneme správné řešení pro Vaše zdraví - kvalifikovanou odbornou léčebně-preventivní péči praktického lékaře rozšířenou o nadstandardní služby. Naše terapeutická práce se vyznačuje individuálním přístupem a individuální, Vašim potřebám přizpůsobenou terapií.
      Preventivní a léčebná péče pro dospělé pacienty
      Preventivní prohlídky zaměřené především na včasné odhalení civilizačních a onkologických chorob (hrazeny pojišťovnou každé dva roky, více o rozsahu dle věku na internetových stránkách Vaší pojišťovny).
      Diagnostika a terapie akutních a chronických onemocnění
      Laboratorní odběry - odběry krve a ostatního biologického materiálu se provádí v naší ordinaci každý den mezi 8-9 hod po předchozí dohodě s lékařem. Většina odběrů krve nutná nalačno!
      Pravidelné očkování - provádíme pravidelná očkování např. proti tetanu, klíšťové encefalitidě, hepatitidám typu A i B, chřipce, meningokoku typu C. Povinné očkování u dospělé populace hrazené pojišťovnou se týká pouze očkování proti tetanu – každých 10-15 let, ve věku nad 60 let každých 10 let.
      Návštěvní služba v domácnosti imobilních pacientů
      Pro firmy a podniky poskytujeme pracovnělékařské služby. Jedná se o vstupní, výstupní, periodické prohlídky zaměstnanců, dále je možné očkování, zhodnocení pracovních rizik na pracovišti atd.

Rehabilitace

Jsme moderní soukromé pracoviště odborné fyzioterapie a rehabilitace zaměřené na prevenci a léčbu bolestivých stavů pohybového aparátu. Nejnovější technické vybavení, kvalifikovaný tým, pravidelná školení a neustálé sledování aktuálních trendů léčby jsou pro nás samozřejmostí. Dlouholetá zkušenost ve všech oblastech fyzikální terapie a velký okruh spokojených pacientů mluví za naše výsledky.
      V naší terapeutické práci, se snažíme především o to, abychom zvolili individuální a tu nejlepší terapii pro Vaše zdraví a osobní pohodu.
      Výhody našeho studia
      • nejnovější fyzioterapeutické přístroje
      • široké spektrum terapií
      • příjemné a profesionální prostředí
      • bezbariérový přístup
      V péči o Vás využíváme např.
      • magnetoterapii a elektroléčbu
      • laseroterapii a ultrazvuk
      • končetinovou vířivku s chromoterapií
       • kryoterapii a rašelinové zábaly
      • lymfatické masáže, masáže lávovými kameny
      • reflexologii, léčebnou tělesnou výchovu v naší tělocvičně

• rehabilitační a fyzikální medicína

Nemoci

Reflexologie
    Rašelinové zábaly
    Laboratorní odběry
    Crp
    Preventivní péče pro dospělé pacienty
    Léčebná péče pro dospělé pacienty
    Částečná masáž
    Ekg - elektrokardiografie
    Končetinová výřivka s chromoterapií
    Inr
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• L

má profesionální přístup, snaží se jít po příčině problému, věří lidem jejich bolest ( v tomto oboru je to často ojedinělý jev) - mohu jen doporučit!