Slévačská 36, Praha 14, Praha
TheraGym

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Bankovní převod
737 86.....

Mladý tým s odborníky v oblasti fyzioterapie a rehabilitace včetně masáží. Zákládáme si na kvalitní, dobře cílené diagnostice dětí i dospělých, ze kte...

• vadné držení těla

Tejpování

od 100 kč

Vyšetření pohybového aparátu

Umístění: TheraGym problémy s ramenem / lopatkou + halluxy

Fyzioterapeut, kondiční trenér a psycholog v jednom.

Je to prvotřídní "šéfkuchař" který napsal kuchařku na tělo. Tu si otevřu pokaždé, když mám jakoukoliv bolest nebo nepohodlí v těle a vím, že lepší recept než ten jeho bych nenašla.

Vše co říká má hlavu a patu, souvislost. Vždy od Petra dostanu komplexní rady, zejména psychosomatického rázu, jelikož člověka vnímá celistvě.

Co jsem poznala Petra, jiného fyzioterapeuta jsem nenavštívila - nedůvěřovala bych mu tolik jako Petrovi.

Umístění: TheraGym diagnostika, bolest zad, krční páteř

Na Petra jsem se obranila několikrát a vždy mi hodne pomohl. Jednou to bylo s migrénami, jindy s přetíženými zády, kdy se to přenášelo až do bricha, nechala jsem si od něj udělat i kompletní diagnostiku, abych věděla, jak předcházet svým druhům bolesti a na čem nejvíc zapracovat.
Díky jeho profesionálnímu a empatickému přístupu jsem se nebála s ním řešit i poporodní problémy. K jinému fyzioterapeutovi bych nešla a můžu ho jen doporučit všem. Ta úleva od bolesti a funkční tělo díky němu je k nezaplacení. ????

Umístění: TheraGym chronická bolest kolene

Díky Petrovi jsem se zbavil bolesti v koleně. Je to dva roky, co jsem stál před rozhodnutím zda jít na operaci, ale Petr mi pomohl. Stanovil diagnózu a příčinu a navrhl terapii založenou na pravidelném cvičení. Díky úzké symbióze s trenéry v Thera Gymu, konkrétně s Lukášem Wolfem jsem (já nesportovec:-)) začal pod vedením Lukáše cvičit a koleno "funguje". Pozdě, ale přece:-). Říkám si, kde bych asi dneska byl, kdybych se začal "hýbat o třicet let dříve:-). Kluci měli pravdu: Nikdy není pozdě...

Umístění: TheraGym Chronicke bolesti zad a zaludku.

Pokud hledate citlivy, osobni a naprosto profesionalni pristup, je Petr Sadek pravou volbou. Je to clovek, ktery vas bude poslouchat. Vzdy,kdyz jdu do TheraGym,vim,ze mi za hodinu bude o hodne lepe, na tele i na dusi. Diky Petrovi napr. jiz 2 roky neberu leky na chronicke potize se zaludkem nebo si jiz i sama dokazu pomoci,kdyz se zapomenu a zacnou me pres den bolet zada z pretizeni. Do TheraGym chodim vzdy s plnou duverou.

Umístění: TheraGym vadne držení těla

Jsem velice spokojená s přístupem pana magistra.Velice doporučuji sportovcům které doprovází dlouhodobe problémy.
Jsem velice nadšená s personalem Theragym v Hloubětíně.Celá naše rodina tam dochazí v pravidelnych intervalech a jsme spokojení s výsledky,kterých jsme dosahli v kratkem časovém období.
moc děkuji.Skopalová

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat ohledně bolesti pod pravou klíční kostí, zda netušíte, co by to mohlo způsobovat? Již cca 3 týdny mně nepravidelně bolí pod pravou klíční kostí, jakoby nějaké píchání a děje se to kdykoliv, ať už jen v klidu sedím nebo něco dělám. S dýcháním to souvislost nemá. Je to ostrá bodavá bolest a netuším z čeho (nezvedám nic těžkého ani nenosím na rameni nic těžkého). Kam s tímto problémem zajít? Netuším odkud ta bolest jde, zda od šlach nebo od plic nebo něčeho jiného. Děkuji.

Dobrý den, potíže, které popisujete, může vyvolávat povícero věcí - rozhodně je výhodne zajít nejprve za rehabilitačním lékařem, který posoudí závažnost obtíží a dokáže určit, zda-li se jedná o obtíže z pohybového systému (napětí svalstva či blokáda kloubu dokáže tyto potíže způsobit). Ten Vám pak doporučí vhodnou terapii nebo další vyšetření.
    Přeji brzké uzdravení, s pozdravem Petr Šádek

Mgr. Petr Šádek

• Dobrý den, trápí mě morbidní obezita (163 cm a cca 125 kg), věk 26 let. I přítel má nadváhu (190 cm a cca 140 kg, věk 44) a chtěli bychom společně začít sportovat. Problém je, že jediné sporty, které mě kdy dlouhodobě bavily, jsou plavání (nepřichází v úvahu, přítel neumí plavat) a běh. Chůze jen tak bez nějakého cíle mě nikdy nebavila a vždy jsem s tím po pár dnech přestala, jízda na kole mě taky nebaví a nevydržím u toho. Zajímalo by mě tedy, zda je vůbec myslitelné, abychom při naší váze chodili běhat. Samozřejmě by se ze začátku jednalo o pomalý běh sotva rychlejší než chůze, nedokážu ale posoudit, jaký vliv by to mělo na klouby a zda by to bylo horší než nesportovat vůbec a nadále se potýkat s obezitou. Děkuji za radu.

Dobrý den, souhlasím s kolegyní, Nordic walking chůze je ze začátku velmi šetrná varianta, zejména při dobré technice použití hůlek a současně je i fyzicky náročná. Pohybu ve vodě bych se nevzdával, velmi fyzicky vděčná je i chůze ve vodě - je to poměrně náročná činnost fyzicky, přitom šetrná na klouby a nepotřebuje speciální techniku, tudíž vy můžete plavat a partner chodit. Jinak rozhodně je lepší mít pohybovou aktivitu i malé intenzity a četnosti, v případě pozvolného nástupu zátěže si klouby zvyknou a neměly by výrazně bolet, případně lze vyhledat pomoc fyzioterapeuta.

Mgr. Petr Šádek

• vadné držení těla