Slévačská 36, Praha 14 , Praha
TheraGym (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Bankovní převod
737 86.....

Cvičení • od 800 kč

Cvičení pro starší lidi • od 800 kč

Funkční trénink • od 800 kč +21 Více

Fyzioterapeutická konzultace • od 400 kč

Fyzioterapeutické konzultace • od 400 kč

Fyzioterapie • od 800 kč

Mladý tým s odborníky v oblasti fyzioterapie a rehabilitace včetně masáží. Zákládáme si na kvalitní, dobře cílené diagnostice dětí i dospělých, ze kte...

• vadné držení těla

Tejpování

od 100 kč

Vyšetření pohybového aparátu

TheraGym

Umístění: TheraGym diagnostika, bolest zad, krční páteř

Na Petra jsem se obranila několikrát a vždy mi hodne pomohl. Jednou to bylo s migrénami, jindy s přetíženými zády, kdy se to přenášelo až do bricha, nechala jsem si od něj udělat i kompletní diagnostiku, abych věděla, jak předcházet svým druhům bolesti a na čem nejvíc zapracovat.
Díky jeho profesionálnímu a empatickému přístupu jsem se nebála s ním řešit i poporodní problémy. K jinému fyzioterapeutovi bych nešla a můžu ho jen doporučit všem. Ta úleva od bolesti a funkční tělo díky němu je k nezaplacení. ????

Umístění: TheraGym chronická bolest kolene

Díky Petrovi jsem se zbavil bolesti v koleně. Je to dva roky, co jsem stál před rozhodnutím zda jít na operaci, ale Petr mi pomohl. Stanovil diagnózu a příčinu a navrhl terapii založenou na pravidelném cvičení. Díky úzké symbióze s trenéry v Thera Gymu, konkrétně s Lukášem Wolfem jsem (já nesportovec:-)) začal pod vedením Lukáše cvičit a koleno "funguje". Pozdě, ale přece:-). Říkám si, kde bych asi dneska byl, kdybych se začal "hýbat o třicet let dříve:-). Kluci měli pravdu: Nikdy není pozdě...

Umístění: TheraGym Chronicke bolesti zad a zaludku.

Pokud hledate citlivy, osobni a naprosto profesionalni pristup, je Petr Sadek pravou volbou. Je to clovek, ktery vas bude poslouchat. Vzdy,kdyz jdu do TheraGym,vim,ze mi za hodinu bude o hodne lepe, na tele i na dusi. Diky Petrovi napr. jiz 2 roky neberu leky na chronicke potize se zaludkem nebo si jiz i sama dokazu pomoci,kdyz se zapomenu a zacnou me pres den bolet zada z pretizeni. Do TheraGym chodim vzdy s plnou duverou.

Umístění: TheraGym vadne držení těla

Jsem velice spokojená s přístupem pana magistra.Velice doporučuji sportovcům které doprovází dlouhodobe problémy.
Jsem velice nadšená s personalem Theragym v Hloubětíně.Celá naše rodina tam dochazí v pravidelnych intervalech a jsme spokojení s výsledky,kterých jsme dosahli v kratkem časovém období.
moc děkuji.Skopalová

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    dostávám velmi silné křeče do stehenních svalů především, když scházím schody dolů. Hořčík beru pravidelně a tyto bolesti trvají už týden, nevím co mám dělat. Poraďte mi prosím. :)

Dobrý den, k detailní odpovědi pana doktora není co dodat. Pouze shrnu, doporučoval bych navštívit praktického lékaře, případně další specialisty pro vyloučení metabolických a dalších příčin a souběžně podstoupil vyšetření u fyzioterapeuta - jedním z častějších důvodů křečí je slabost daného svalu, přesně jak pan doktor píše.

Mgr. Petr Šádek

• Dobrý den,
    rád bych se zeptal, zda-li může mít vliv hypermobilita na pulzativní šelest v levém uchu (tep slyším jen v určitých polohách a změnách, například při předklonu, ohnutí, prudkém pohybu... ovšem v normální poloze vymizí).
    Může hypermobilita způsobit "volnost" vazů v krční oblasti, a tím donutit fungovat abnormálně svaly, které jsou kvůli tomu ztuhlé a zužují vertebrální tepny? ... Tím bych poté slyšel to víření jako tep v uchu.
    Díky za odpověď.

Dobrý den,
    máte pravdu v tom, že u hypermobilních jedinců dochází k většímu zapojení svalstva při zpevnění jednotlivých částí těla. Že by to ovšem mohlo způsobovat to, co popisujete, samo o sobě, bych nečekal - šelest v uchu může mít více příčin, které je výhodné vyloučit vyšetřením lékaře specialisty (ORL apod.) a fyzioterapeuta, který dokáže taktéž často vyřešit tyto obtíže - typicky by se jednalo o široké spektrum věcí od blokády krční páteře přes zvýšené napětí svalstva a zřetězení napětí až po funkční obtíže v oblasti ucha samotného.
    S pozdravem
    Petr Šádek