Adresa

Praktický lékař pro dospělé
1. máje 469, Třinec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

38 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Profesionální lékař, empatický, pečlivý a ochotný,jsem velmi spokojen.Doporučuji

S
Ověřený profil

Velice precizní lékař, diagnostik. Je vidět že pana doktora jeho práce opravdu baví a pacienti mu nejsou lhostejní. Výborných lékařů s lidskou tváří je málo.

H
Ověřený profil

S přítelem k panu doktorovi chodíme už asi třetím rokem a oba mu přezdíváme Český doktor House. Kdykoliv nám něco bylo, pan doktor vždy tušil co bude příčinou, ale aby se jeho tušení potvrdilo, vyslal na vyšetření a vše se ihned potvrdilo :) opravdu doporučuji a jsem velice ráda, že jsem natrefila na tak profesionálního, citlivého a empatického lékaře.


A
Ověřený profil

Pan doktor je velice výborný lékař a nemám žádnou připomínku


U
Ověřený profil

Přeji hezký den, ze své zkušenosti mohu pana doktora Poláka jen doporučit. Nechodím k němu často, ale když už musím, je na mne vždy velice příjemný, neskutečně vnímavý a sečtělí člověk. Občas utrousí i nějaký vtip, což je pro pacienta velmi důležité.Hlavně mám pocit, že mi za každou cenu nenatlačí vše, co je zrovna v reklamě, ale opravdu mi vyléčí vždy daný problém. Za což jsme mu moc vděčná. Velice si vážím jeho práce a děkuji, že nikdy neodcházím s pocitem, že u lékaře otravuji, tak jak je tomu v Budějovické nemocnici. Jako každá jiná práce, i tato je hlavně na povaze lidí a myslím, že pan doktor Polák si vybral obor ve svém životě, který mu svědčí.....


M
Ověřený profil

Pana MUDr. Poláka si velice vážím jako výborného lékaře a skvělého člověka. Při mé první návštěvě na obvodě, který jako mladičký lékař převzal jsem poznala, že stojím před lékařem s velkým " L" , který má zájem o své pacienty. Jeho krásný přístup k nám pacientům svědčí o tom, že své povolání vykonává s láskou a plným nasazením. Je velice milý a usměvavý a snaží se maximálně vyhovět. Svůj obvod vysoce pozvedl za což mu patří velký dík. Važme si takových lékařů, neboť se s nimi tak často nesetkáváme. Marie T.


J
Ověřený profil

Katastrofa, pacientku s trávícími problémy a zvýšenou teplotou po delší dobu neposlal na kolonoskopii a ta zemřela na rakovinu tlustého střeva - když vyměnila lékaře, bylo už pozdě.


Ověřený profil

Pan doktor má velice profesionální přístup a je velice sympatický. Bohužel jsem z důvodu stěhování do Prahy musela lékaře změnit a dodnes se mi nepodařilo najít adekvátní náhradu. Rozhodně ho doporučuji.


M
Ověřený profil

V péči pana doktora Poláka jsem již 15 let. Pan doktor je zkrátka výborný. Jeho velmi lidský a profesionální přístup k pacientům si zaslouží pochvalu. Bylo by potřeba více takových lékařů.


M
Ověřený profil

Dobrý doktor, ale zatím jsem nikdy neměla velké zdravotní potíže. Jestli na to přijde tak pak se uvidí jestli budu mít i nadále stejný názor.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti