Plzeň - Doubravka
Živnostenská 17, Plzeň

Umístění: Plzeň - Doubravka Jiný

Velmi příjemný a vstřícný pan doktor i paní sestřička. Po prvním zavolání a sdělení obtíží jsem byl ještě ten den pozván k návštěvě a ošetření. Velká spokojenost. Ošetření provedeno pečlivě a bezbolestně.

Dlouhé roky jsem navštěvovala pana doktora Petra Nového na pravidelných půlročních kontrolách, a byla spokojená za kontrolu chrupu a šťastná, že mám zuby v pořádku. Mé zděšení bylo, když jsem díky stěhování
změnila ošetřujícího zubního lékaře a ihned mi diagnostikoval 12 kazů a dcera, která pravidelně se mnou také navštěvovala lékaře, měla tak rozsáhlé kazy na druhých zubech, že mi doktor ukazoval, jak se kyreta propadá prohnilým zubem, že je ihned musel odvrtat. Tak jak jsem se snažila, aby měla od dětství zdravé zuby bez plomb, tak se do dneška s jejími 7mi velkými výplněmi nemohu vyrovnat, ale jsem vděčná, že je má dnes zachráněné i já a nedošlo k větším zákrokům. Zdá se to neskutečné, ale kazy byly některé akutní tak, že byly konzultovány a řešeny na chirurgii! Na závěr bych napsala: Důvěřuj, ale prověřuj.

skvělý člověk a lékař. Vysvětlí vše a je velmi precizní. S podobným přístupem se u lékařů setkáte jen zřídka. Chodím k němu moc ráda.

Dříve jsem byl u jiného zubaře-hnusné chování a přístup.Přešel jsem s rodinou k Zubaři Petru Novému.Jiného už nechci,je šetrný,má zlaté ručičky.Děkuji Švenda

Pan doktor je šikovný. Na staré adrese je jakási p. doktorka Hlávková, která je sice také odbornice a má očividně velkou praxi, ale je dosti netaktní. Dneska mi vrtala tvě jedničky a málem jsem vystřelil z křesla.

Od října 2013 na nové adrese: Živnostenská 17, Plzeň - Lobzy, 312 00. Web: petr-novy.7x.cz

U

Akorát že už tam nepracuje. Nevíte někdo kde ted ordinuje?

zlaté ruce,profík

Velmi empatický lékař, odborník, který má zlaté ruce. Vše vysvětlí a jeho zákroky nebolí.

První zubař, kterého se nebojím. Vždy velice milý, jemný, ochotný a světe div se, není z těch, u kterých vždy a za vše zaplatíte. Není mnoho takových jako on.