Sam. ordinace PL - stomatologa
Komenského 25, Dašice

I přes velice slušné chování k němu byl neskutečně arogantní!!! Jedním slovem hulvát všech hulvátů!!!!!!!!!!!

Nojhorší u něho byla objednací lhůta. Pokud má člověk více kazů, neobjedná si Vás v co nejbližší době po sobě, ale po vyvrtání jednoho zubu si Vás objedná na další (což byli zase tři měsíce). Další věc, která mi vadila, bylo, že nepoužíval rukavice - tudíž riziko přenosu chorob.

Pan doktor Moravec je nejlepší stomatolog,jakého jsem za svých 65let poznal.Nechápu,jak může někdo napsat negativní hodnocení na tohoto lékaře.Podle mého je úplně normální,když je dobrý,tak má hodně pacientů.Jsou mezi námi ale lidé,kterým se nezavděčíte ničím.A to,že málo mluví?O to víc dělá!!!Má opravdu zlaté ruce a jeho pracovní doba a ochota je snad nekonečná.Je to první zubař,u kterého nemám vůbec pocit strachu,nebo něčeho podobného.Celá naše rodina je s jeho prací a přístupem k pacientovi maximálně spokojená.Děkuji Vám pane doktore za všechno,co pro nás děláte.Na rozdíl od kritiků se dokážu i podepsat.Zdeněk Bořek.

LEPŠÍHO ODBORNÍKA NAŠE CELÁ RODINA NEZNÁ, JAK PANA DOKTORA HODNOTIT JINAK NEŽ ŽE JE VELMI SLUŠNÝ,EMPATICKÝ,VŽDY OCHOTNÝ POMOCI.NEDBÁ NA ORDINAČNÍ HODINY.OŠETŘUJE TŘEBA I V SOBOTU.MÁ NÁŠ OBDIV A DÍKY. RODINA VONDROUŠOVA DAŠICE.

Velice výborný, schopný lékař a to jak pro dospělé tak i pro děti, Všem doporučuji.

Doporučuji, dělá velice dobře. Jsme celá rodina velice spokojena-

U pana doktora jsem již 23 let. Přišel jsem k němu se zuby zničenými jinými zubaři, řada z nich byla na vytržení. Všechny mi zachránil a již 22 let mě žádný zub nebolel. Myslím, že mi je léčí dříve, než začnou bolet. Neznám lepšího lékaře.

Já tedy s tímdo zubařem nemám zrovna dobré zkušenosti. U zákroku vůbec neřekne co bude dělat a o co jde a nenabídne třeba bílou blombu.O co si pacient sám neřekne to není.Objednání nebylo zrovna rychlé a při vrtání vrtal až moc do hloubky, zbytečně.
Už jsem jinde u pana Dr.Kubeše a jsem velice spokojená.

U pana doktora jsem už mnoho let a mohl jsem ho porovnat s jinými. Preciznost, s jakou vám zbrousí zub, aby vás to co nejméně bolelo, to u jiných nebylo.

pan doktor je nejlepší stomatolog, kterého zném. Nenechala bych si ošetřit chrup od nikoho jiného. Všem vřele doporučuji.