Umístění: Ordinace PL stomatologa

Skvělý zubař, pracuje bezbolestně, dokáže vysvětlit problém, návštěva ordinace bez stresu. Odvádí skvělou práci

Vojtěšská 237, Kutná Hora
Ordinace PL stomatologa (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Ordinace PL stomatologa

Chodím k panu doktorovi léta a jsem s panem doktorem velice spokojená. Vždy se snaží zuby zachránit a vždy s pacientem o problému mluví a vysvětluje.

jsem s panem doktorem spokojený pracuje rychle bezbolestně a šikovně myslím , je sympatický a odborník , prostě správný člověk na svém místě ...k zubaři chodím relaxovat .

Dobrý den,pan doktor mi zachránil zuby,má opravdu šikovné ruce.Škoda jen,žá má už plno.Manžel musí jezdit k pí Lesákové do Čáslavi a ta umí pěkně provětrat peněženku.Pan doktor ví,co je zdravotní pojišťovna a za to moc děkuji.Pokud se za zákrok platí,vždy vás předem informuje.Kéž by takových doktorů bylo víc.Děkuji pane doktore Netolická

Odborník na svém místě. Doporučuji.

super...

Umístění: Ordinace PL stomatologa

Odborník na svém místě. Doporučuji.

super...