Ordinace klinické psychologie
Seydlerova 8/2451, Praha

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Ordinace klinické psychologie Jiný

Velmi, velmi děkuji za Vaši pomoc, za trpělivost, pochopení, útěchu, za Váš klid, vstřícnost, laskavost. A za Vaše slova. Pamatuji si je, i po těch letech.

Umístění: Ordinace klinické psychologie Jiný

Přála bych každému člověku, který řeší jakékoliv vnitřní bolesti, aby také mohl jednou odcházet s pocitem, že samozřejmě není na celý život vyhráno, protože práce na sobě je celoživotní záležitostí, ale především s pocitem, že teď už ví, jak na tom.
Právě díky panu Konopáskovi.
Pan Konopásek má ten dar a cit vycítit jádro a příčinu vašich vnitřních bolestí a postupně vás vede a ukazuje vám spoustu možností, jak s tím, co nosíme uvnitř, pracovat.
Je velice empatický, i když někdy kecáte úplné nesmysly. Je to člověk na svém místě a jeho práce dává velký smysl. Přes všechny úzkosti, která vás tíží se naučíte, jak s nimi zacházet, kde je ta příčina, naučíte se být silnější osobností. Možná i začnete podnikat.
Nedá se vlastně slovy popsat, jak moc vám právě tato psychoterapie u pana Konopáska dá, to si musí každý prožít sám a samozřejmě být ochotný otevírat to, co do té doby hluboko spalo.
Ale po těch letech bych chtěla moc poděkovat, že jsem měla tu možnost se s panem Konopáskem setkat a díky našim konzultacím, se tak potkat i sama se sebou. Děkuji.

Umístění: Ordinace klinické psychologie Jiný

Pak doktor vnímá, pamatuje si, a dokáže velmi přesně najít jádro věci. Umí říct tu správnou věc, kterou potřebujete slyšet a která vás posune dál. Přišla jsem k němu před rokem v hrozném stavu, a dnes terapii mohu ukončit, protože jsme našli původ mých problémů. Nikdy jsem na tom nebyla tak dobře, jako po roce jeho terapie, i když jsem se svými problémy bojovala celý život. Můžu opravdu jedině doporučit.

Umístění: Ordinace klinické psychologie Jiný

Pan doktor Konopásek je výborný psycholog. Je nejen velmi vnímavý a umí naslouchat, co klienta trápí, ale dokáže s klientem hledat příčinu problému, což ne každý psycholog umí a dělá. Mně osobně pomohl v několika těžkých životních situacích. Velmi mu tímto děkuji.

Umístění: Ordinace klinické psychologie Jiný

To, že jsem při hledání terapeuta během náročnějšího období svého života narazil právě na pana Konopáska, vnímám jako velké požehnání. Jeho pochopení a zkušenosti mi pomohly postupně opustit mnohé nefunkční vzorce z dětství a otevřít se svobodnějšímu a tvořivějšímu životu. Byl jsem také překvapený šíří záběru, kdy jsme mohli otevřít všechna témata, od dosti praktických, až po spirituální.

Umístění: Ordinace klinické psychologie Jiný

Pan psycholog má svoji práci velmi rád a jeho upřímná snaha pomoci z něho přímo srší. Velmi dobře naslouchá, je empatický a velmi přátelský. Jsou to ohromně důležité charakteristiky pro vytvoření komfortního terapeutického prostředí, díky kterému je snadné se otevřít a svěřit se. Zároveň je dosti zkušený, aby věděl, jak pacientovi může poradit a jak naopak ne.

Umístění: Ordinace klinické psychologie

Pan doktor je velice empatický. Skutečně lidský a má velkou snahu pomoci. Navštěvoval jsem jej několik měsíců a skutečně mi pomohl, ale samozřejmě snaha musí být na obou stranách. Děkuji!

Pana Konopáska mohu jen doporučit, je to velmi milý, přátelský, chápající člověk. Chodil jsem k němu tři roky a terapie mi velmi pomohla, vedla ke změnám, které vnímám jako velmi prospěšné a osvobozující.

Pan Konopásek je velice vlídný a přátelský, má pochopení a vzbudí ve vás důvěru, takže si nepřipadáte trapně, ani když mluvíte o nepříjemných věcech. Opravdu mi moc pomohl, takže mohu jen doporučit.

K panu Konopáskovi docházím již delší dobu a mohu jen potvrdit to, co již tady bylo zmíněno. Velmi empatický, příjemný a citlivý člověk. Jeho citlivý přístup a pocit, že Vám opravdu naslouchá, ve mě postupně vytvořily hlubší důvěru. A tak jsem nyní s ním schopná rozebírat velmi osobní témata a dostat se ke kořenům svých problémů. Také ho vnímám jako velmi otevřeného člověka, takže se nebojím mluvit zcela otevřeně o věcech/oblastech, které jsou pro pana Konopáska možná i vzdálenější.