Ord. praktického lékaře stomatologa
J. E. Purkyně 270/5, Most

Chirurgický zákrok mi provedl kvalitně a bez problémů. Musím panu doktorovi poděkovat.
Tereza Š.

nejlepší zubař, vyřeší vše bez bolesti a pomůže kdykoliv

Mám také hrůzný zážitek, cca 18 let starý. Byli jsme k němu odesláni s tehdy 16měsíčním synem, že prý je pan doktor odborník. Vlezli jsme do ordinace (vyhodit jsem se nenechala) a on začal ječet, že nemá čas, ať děláme. K synovi byl hrubý, k nám, rodičům, arogantní. Syna chtěl ošetřovat pod narkózou, nic nám nevysvětlil a ještě ječel, když jsme mu řekli, že za těchto okolností mu naše dítě nesvěříme. Nakonec, když viděl, že se ho nelekneme, "vyměknul" a aspoň něco vysvětlil. Ale po této zkušenosti jsem tvrdě trvala na tom, že syna samotného do nemocnice nedám. Tak zas ječel, že nechápe, proč by to dítě (16měsíční batole) mělo potřebovat v nemocnici mámu. Přece není postižený, tak co chci. Věděla jsem, že do 6 let má rodič právo být hospitalozovaný s dítětem, tak jsem trvala na svém. To jsem si pak při každé vizitě vyslechla!
O pár let později se vyskytlo něco, s čím nás zase chtěli k tomuto "umělci" poslat. Zasekla jsem se, že nikdy. Náš pan doktor na mě netlačil, asi věděl své, a byl tak moc hodný, že dojednal konzultaci u revizního lékaže zdr. pojišťovny.
Také jsem kdysi měla nadřízenou, která říjkala, že tento pán pro ni umřel.

Celkem zajímavé počtení tady. Názory jsou různé, přidám i jeden svůj. Od dětství trpím fóbií ze zubaře - nemůže za to pan doktor, ale jiná "hrozně šikovná" paní doktorka!bohužel jsem se této fóbie už nikdy nezbavila, je pravda že pan doktor není zrovna lidumil, ale myslím že svou práci bere vážně a dělá ji dobře. V životě jsem od něj nedostala facku ač jsem řvala na celou ordinaci, drželi mě sestřičky i můj otec - nestalo se že by ho kdy poslal pryč i když jsem na tu facku byla a to prosím dvakrát do roka na pravidelné prohlídce. Nedávno jsem trpěla kvůli jednomu zubu a nebyla jsem schopna si ani nechat šáhnout do pusy, není nic lehčího než poprosit sestřičky o "kapičky" které vás zaručeně odbourají a vám bude úplně jedno jestli se vám něco děje v puse... a jak se pak po nich krásně spinká! :D drbat umí všichni, ale kdo z vás by se chtěl hrabat lidem v puse a tvářit se při tom radostně? já teda ne! náhodou, občas se pan doktor i zasměje, aby ne když mu tam brečí 25letá slečna :D

Pan doktor byl jako jediný v okrese ochoten za mniou dojíždět až domů (nemohu chodit), je velmi příjemný, vstřícný a konečně se mohu bez bolesti najíst. Děkuji pane doktore!

Jen chci přidat komentář k slečně/pani Terce. Milá ,,beruško" Terko. Nepomlouvám a ani nejsem zlá. Jenom se k panu Doktorovi už vždy budu chovat a vyjadřovat, jako se on choval a vyjadřovel ke mě. Jestli si myslíte, že správný chování zubaře je, když vám řekne, že máte horší zuby než králík, protože tomu zuby dorůstají, tak já si to nemyslím. Nebo když jsem ho požádala, zda by mi mohl udělat implantáty pod narkózou a on mi na to odpověděl, že by mu na tom vybuchla bomba.??? V neposlední řadě jsem se probudila o pár zubů lehčí. Pomoc samozřejmě přišla v podobě, že jsem se probudila a neměla jsem bolesti zubů, ale třeba další doporučení, co by jsem s tim zbytkem zubů měla dělat, jak se o zuby správně starat se také nedostavila. Teď už se rok o moje zuby stará tým lékařů a mě tahle sranda vyjde ca na 150 000,-(doplnění chybějících zubů). Zajímavé na tom je, že pan doktor Jouza to pod narkózou nezvládne, ale jiní lékaři ano. Samozřejmě jsem o své zuby nepečovala správně, ale od toho to je zubní lékař, aby vám vysvětlil a poradil, co se dá dělat a co se dělat musí! Neberu vám to, že na Vás je pan doktor milý a že Vám pomohl, ale v každým případě se takhle nechová ke všem. Nepřemýšlela jste o tom, že to náhodou bude těmi známými a přáteli, kteří k panu doktorovi Jouzovi také dochází?..... Ps: A pokud pan doktor nepůsobí pouze v ČR (jinými slovy pouze v Mostě) a má k ostatním lidem stejný přístum, jako k některým jeho pacientům, tak to považuji spíše za ostudu, nežli pýchu. Kateřina Fárová

Absolutně nevěřím žádným těmhle psaným pomluvám ,co zde byly napsaný na pana doktora Jouzu, do jeho ordinace docházím od svých 11 let od roku 1999 do součastnosti, v té době jsem měla velmi vážný úraz s přednímy zuby(vyražené s kořeny ven) a dnes se pyšním krásnými dvěma implantáty, které mi pochválili i lékaři při nedávném bělení zubů v Praze v Evropském centru stomatologie, kde jsem měla tu čest s těmi nejlepšími doktory, takže absolutně řeči typu, že pan doktor něco dělá bez domluvy s Vámi nebo naopak, že je hrubý(používá násilí).. je absurdní!!!,v mé blízkosti k panu doktorovi dochází spousty mých přátel a dokonce i před léty ochotně pomohl mé mamince.
Mám od pana doktora krásný implantát zubu jedničky.Mé zákroky při operacích komentoval slovy: beruško vydrž, neboj se, sestřičky výborný, prostě nechápu ,kde se ve všech lidech bere taková zloba k tak uznávanému lékaři nejen u nás v ČR! Konec komentáře... :-)))))) Terka

Ano, hrůza. Byla jsem tam se synem, když mu bylo asi 6-7 roků. Aniž by mě informoval synovi zub vytrhnul, ale tím způsobem, že nevzal ani kleště. Prstem mu neurvale zatlačil zub směrem do úst, pak cloumal tak dlouho, až ho vytrhnul. Pro dítě hrozný zážitek.

Pro mě je pan doktor Jouza nejhorší zubař, kterého jsem kdy poznala. Mám panickou hrůzu ze zubaře, ale to neznamená, že kvůli tomu budu v 25letech bez zubů. Ca před rokem jsem se s panem doktorem domluvila na opravení zubů pod narkózou. Vzbudila jsem se s nateklou pusou a o pět zubů jsem měla méně. Pan doktor mi řekl, že kdyby mi měl ty zuby opravovat, tak by na tom vybuchla bomba a že mám horší zuby než králík, protože tomu alespoň dorůstají.

Arogantní, nedělá svou práci důkladně, celý víkend jsem brečela bolestí jen kvůli "pitomému" kazu, protože to odflákl. Když jsem přišla znovu, nic na to neřekl, ani se neomluvil... Mám jeden jediný kaz, ale zůstal mi po něm akorát tak odpor k zubařům. Už k němu nejdu, není divu, že jeho čekárna je pořád téměř prázdná...