Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

listopadu 1790/5, Ostrava
Fakultní nemocnice Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Pan doktor Jelínek je nejen skvělý doktor, ale i člověk, velký odborník. Pomohl mi i mým známým. Proto jen slova chvály.

L
Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Pan doktor Jelinek je skvely a 100% profesional :-) jsem stastna, ze jsem podstoupila operaci prave u nej. Od prvniho setkani jsem mu duverovala a udelala jsem dobre. Moc Vam pane doktore DEKUJI ❤️

K
Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Nejlepší PAN DOKTOR!!! Milý, vstřícný, usměvavý, vždy dokáže poradit a jeho optimismus mi vzdy zvedne naladu! Pan doktor mne několikrát operoval. Je velmi dostupný, mohu se na něj kdykoliv spolehnout.. Vždy se k němu ráda vracím..

V
Ověřená osoba

Naprosto skvělý lékař. Bezbolestně mě vyšetřil. Odcházel jsem plný optimismu z ambulance. Mnohokrát děkuji!!

M
Ověřená osoba

Výjimečný člověk, výjimečný doktor. Děkuji

O

Tento pan doktor je jeden z nejlepších, který mě kdy ošetřoval. Pan doktor Jelínek je naprosto úžasný. Po odborné stránce je velmi šikovný a vždy mu 100% věřím, že svou práci udělá skvěle. Jeho lidský přístup a humor mi vždy zvednou náladu .Je to velice obětavý a ochotný lékař, který vše zvládne levou zadní !

N

Empatický pan doktor. Netváří se otráveně a naštvaně, i když má náročnou službu. Dokáže s člověkem promluvit - i slova mohou léčit !! a hlavně dokáže člověka povzbudit, i když mu není zrovna nejlépe. Moc děkuji, pane doktore.

Mily a laskavy pan doktor. Profesionalni pristup k pacientovi. Jako jeden z mala s clovekem mluvi tak, ze je mu rozumet. Doporucuji.

Vazeny pane doktore, mhokrst Vam dekuji za peci. Konecne jsem narazila na lekare, ktery dokaźe laikovi vysvetlit co mu je a jaky zakrok jej ceka, vcetne moznych komplikaci. Take mi pribuzni si pochvalovali komunikaci s Vami. Preji Vam hodne stesti ve Vasi budouci praxi.

Péče a zájem pana doktorka o pacienty je nadstandardní. S tak vstřícným a lidským přístupem k pacientovi jsem se ještě nesetkal. Pokud to bude můj zdravotní stav vyžadovat (doufám, že ne ...) velmi rád a s důvěrou se opět svěřím do péče tohoto mladého pana doktora.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti