Klinika infekčních chorob FN Brno
Jihlavská 20, Brno

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Pan doktor je opravdový odborník a přitom velice lidský a příjemný člověk. Bez jakéhokoli zlehčování diagnózy dokáže skvěle povzbudit a také vyléčit!

Pan profesor mi pomohl a vyléčil mne z velkým profesonálním a lidským přístupem.Vždy s optimismem a humorem pomohl v těžkých chvílích,které léčba obnášela a jeho uvítací slova"já vás určitě vyléčím"se potvrdila.Díky moc.

nedoporučuji !!!!!!!!!

Tenhle lékař mě byl doporučen známou paní která se u něho dlouhodobě léčila a nedá na pana profesora dopustit (pěje samou chválu). Vím, že jí pan profesor hodně pomohl, vlastně ji vyléčil, proto jsem se s prosbou o konzultaci mojí nemocí na pana profesora telefonicky obrátila, ale ouha, to co jsem slyšela v telefonu jsem si za rámeček rozhodně dát nemohla. Pan profesor mě velmi tvrdě vysvětlil jak velmi ho obtěžuji a vůbec si dovoluji mu zavolat, když on má tolik práce a má přece své pacienty a nebude se věnovat někomu koho někde píchlo.Podotýkám, že nejsem žádný hypochondr a nemarodila jsem 7let, proto mě tvrdá odpověď velmi ublížila. Naco máme u nás zdravotnictví(ne zrovna levé), když Vás lékař odmítne hrubým spůsobem? Stačilo přece říct, že další pacienty nepřijímá ať se obrátím o pomoc jinam. Bohužel teď už nemám odvahu ani chuť se někam obrátit o pomoc.Přesto přeji panu profesoru hodně spokojených pacientů, zdraví a aby ho nikdy nepotkalo to co mě.On zřejmě neví, že když člověk hledá pomoc tak ho každé křivé slovo bolí dvakrát.

Skvělý osobní, lidský a navzdory diagnóze povzbuzující a optimistický přístup.

Ste ten nejlepší lékař kterého znám!děkuji za vše Picka L.