Sokolská 8/362, Brno
Ordinace chirurgická

Zahradníkova 494/2, Brno-střed , Brno
Poliklinika Zahradníkova

2.5

Velmi nepříjemný člověk, který se choval velmi arogantně a povýšeně, až mě záměrně děsil... Navíc zákrok provedl špatně (zaroslý nehet), takže se mi problém neustále vracel, a museli napravovat jiní lékaři. Byl rozčilený, že se svým problémem klepu zrovna na jeho dveře... Nedoporučuji.

F

s negativními názory nemohu souhlasit Mudr Filkuka je velmi zkušený a profesionálně na výši .a to jak je empaticý by si mnozí jeho klegové v branži mohli brát příklad.

ýborné ošetření,velmi vstřícný,ochotný

Na doporučení svých známých,kteří byli s vyšetřením a ošetřením spokojeni,jsem navštívil tohoto lékaře.Kromě výborného ošetření a jsem ocenil i velice kladný a milý přístup v chovánívání a jednání.

Dceru sice ošetřil, ale výsledek museli napravovat jiní lékaři. Bolestné vyplnil pro pojišťovnu tak, že smíchal číslo diagnózy s jiným poškozením..... Výsledek nedoléčené zranění a peníze z pojistky taky nikde. Uvidíme co se bude dít dál

Na žádanku od obvodního lékaře reagoval, že neví, co tam dělám a co po něm chci. Přístup naprosto neprofesionální, na zranění se ani nepodíval, jak kdyby ho akždý pacient obtěžoval. Katastrofa!

Doktor se bohuzel choval velmi neprofesionalne, povysene, mluvil vulgarne a vrcholem bylo, ze me chtel poslat na naprosto nepotrebnou operaci! Nedoporucuji!!

Výborný chirurg.