Martinkova 253/7, Brno-sever, Brno

• Lékařská fakulta Masarykovy univerzity v Brně

• psychiatrie

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Martinkova 253/7, Brno

Mimamed

Umístění: Mimamed psychoterapie

U dr. jsem byla s dcerou zatím jen dvakrát, ale asi jsem podle recenzí čekala více. Dr. předepisuje dceři zatím jen léky. Přitom problémy s depresemi a uzkostmi má stále.

Umístění: Mimamed Jiný

Myslím si, že pan doktor velmi dobře rozumí své práci, neboť mě pomohl vhodnou medikací zbavit těžkých depresí. Je příjemný v jednání s pacientem, vždy ochotný pomoci. Mohu jen doporučit.

Umístění: Mimamed Jiný

Neuveritelne skvely psychiater, vzdy dostupny, ked je problem hned ho riesi, aj cez telefon alebo mail, pocuva pacienta, vie ako pomoct a diva sa aj na bigger picture. Mozem len odporucat!

Umístění: jiné místo Jiný

Můj lékař.Primář psych.odd.v Ostravě Vítkovicích.Než se odstěhoval do Brna,byl mou jistotou a pevným bodem ve Vesmíru,díky kterému jsem dokázal se svou nemocí žít a fungovat.Nástupce se mi dosud neozval,abych si domluvil první návštěvu u někoho,koho vůbec neznám. :-(

Umístění: Mimamed Hospitalizace a neskutecne chovani,pocity,halucinace

Pan P.Dirn opravdu ,pokud clovek chce,pomuze a nevzdava to ani lekar ani pacient ,coz pan Dirn nevzdal a diky nemu jsou chvile ,kdy jsem statna,a rada ze jsem. Pan Dirn je specialista,nedoufala sem ,ze se takto zalecim,jo den co den trapeni ALE bojujeme doma. Diky panu primari.

Vynikající odborník s lidským a přátelským přístupem k pacientovi.Velmi trpělivý.Vyzkoušel jsem mnoho psychiatrů i v odborné léčebně,ale Pan Primář mi vyhovuje nejvíce(spíše je jediný).
Vrátil jsem se k němu po dvou letech,kdy jsem se opětovně dostal do marazmu a výsledky jsou po chvíli znatelné.K dobrému.
Mohu jen DOPORUČIT.

velmi příjemný lékař , má zájem o pacienta, myslím , že to pacienti ocení, jsem ráda , že i když má dost pacientů dostala jsem se k němu

Velice hodný a příjemný človíček, kterému záleží na každém jednotlivci. Moc děkuji za pomoc!

Příjemný člověk,milé vystupování a ochota kdykoliv pomoct.: )

Dobrý člověk.

Ordinační hodiny: