Martinkova 253/7, Brno-sever, Brno

Psychoterapie

Martinkova 253/7, Brno

Mimamed

Umístění: jiné místo Jiný

Můj lékař.Primář psych.odd.v Ostravě Vítkovicích.Než se odstěhoval do Brna,byl mou jistotou a pevným bodem ve Vesmíru,díky kterému jsem dokázal se svou nemocí žít a fungovat.Nástupce se mi dosud neozval,abych si domluvil první návštěvu u někoho,koho vůbec neznám. :-(

Umístění: Mimamed Hospitalizace a neskutecne chovani,pocity,halucinace

Pan P.Dirn opravdu ,pokud clovek chce,pomuze a nevzdava to ani lekar ani pacient ,coz pan Dirn nevzdal a diky nemu jsou chvile ,kdy jsem statna,a rada ze jsem. Pan Dirn je specialista,nedoufala sem ,ze se takto zalecim,jo den co den trapeni ALE bojujeme doma. Diky panu primari.

Vynikající odborník s lidským a přátelským přístupem k pacientovi.Velmi trpělivý.Vyzkoušel jsem mnoho psychiatrů i v odborné léčebně,ale Pan Primář mi vyhovuje nejvíce(spíše je jediný).
Vrátil jsem se k němu po dvou letech,kdy jsem se opětovně dostal do marazmu a výsledky jsou po chvíli znatelné.K dobrému.
Mohu jen DOPORUČIT.

velmi příjemný lékař , má zájem o pacienta, myslím , že to pacienti ocení, jsem ráda , že i když má dost pacientů dostala jsem se k němu

Velice hodný a příjemný človíček, kterému záleží na každém jednotlivci. Moc děkuji za pomoc!

Příjemný člověk,milé vystupování a ochota kdykoliv pomoct.: )

Dobrý člověk.

Opravdu Vám pomůže.

Moc nám pomohl,všem doporučiji!Velmi ochotný, vstřícný a schopný lékař.Na svých pacientech mu opravdu záleží.

Fešák bez předsudků!!!!

Ordinační hodiny: