Mimamed
Martinkova 253/7, Brno-sever, Brno

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Martinkova 253/7, Brno

středa 9-16,
čtvrtek 9-16

• psychiatrie

Umístění: Mimamed Jiný

Pan doktor mě úžasně nasměroval a podporoval při léčbě. Můj problém spočíval víc v psychických blocích, na kterých pracuju s psychoterapeutem. Pan doktor Dirn má skvělý odhad jak na léky, tak na to, co by pacientovi mohlo pomoci k plnému uzdravení. Děkuji.Marie

Pan doktor je clovek na svem miste. O pacienta ma skutecny zajem, nepise pouze leky, ale snazi se pochopit i vysvetlit, co za problemy stoji. Je to bezpochyby nejvetsi odbornik s lidskym pristupem, jakeho jsem potkala. Velmi mi zlepsil kvalitu zivota. Dekuji za vse.

Umístění: Mimamed Jiný

Velká spokojenost s péči pana doktora. Jsem mu věčná, že mne vrátil zpět do života, ikdyž cesta to nebyla snadná. Mohu jen doporučit. Je vnímavý, lidský a vždy s velkou ochotou mne vyslechnout a pomoci.

Umístění: Mimamed psychoterapie

Můj názor je že jsem navštívila už více doktorů v oboru psychiatrie a pan Dirn je výborný psychiatr je empatický má nadhled a rád poradí a pomůže člověku najít cestu ven z toho co ho doopravdy trápí a tíží.Chodim krátce ale věřím že sem na dobré cestě vyřešit problémy a s medikaci jsem spokojená.

Umístění: Mimamed psychoterapie

U dr. jsem byla s dcerou zatím jen dvakrát, ale asi jsem podle recenzí čekala více. Dr. předepisuje dceři zatím jen léky. Přitom problémy s depresemi a uzkostmi má stále.

Umístění: Mimamed Jiný

Myslím si, že pan doktor velmi dobře rozumí své práci, neboť mě pomohl vhodnou medikací zbavit těžkých depresí. Je příjemný v jednání s pacientem, vždy ochotný pomoci. Mohu jen doporučit.

Umístění: Mimamed Jiný

Neuveritelne skvely psychiater, vzdy dostupny, ked je problem hned ho riesi, aj cez telefon alebo mail, pocuva pacienta, vie ako pomoct a diva sa aj na bigger picture. Mozem len odporucat!

Můj lékař.Primář psych.odd.v Ostravě Vítkovicích.Než se odstěhoval do Brna,byl mou jistotou a pevným bodem ve Vesmíru,díky kterému jsem dokázal se svou nemocí žít a fungovat.Nástupce se mi dosud neozval,abych si domluvil první návštěvu u někoho,koho vůbec neznám. :-(

Umístění: Mimamed Hospitalizace a neskutecne chovani,pocity,halucinace

Pan P.Dirn opravdu ,pokud clovek chce,pomuze a nevzdava to ani lekar ani pacient ,coz pan Dirn nevzdal a diky nemu jsou chvile ,kdy jsem statna,a rada ze jsem. Pan Dirn je specialista,nedoufala sem ,ze se takto zalecim,jo den co den trapeni ALE bojujeme doma. Diky panu primari.

Vynikající odborník s lidským a přátelským přístupem k pacientovi.Velmi trpělivý.Vyzkoušel jsem mnoho psychiatrů i v odborné léčebně,ale Pan Primář mi vyhovuje nejvíce(spíše je jediný).
Vrátil jsem se k němu po dvou letech,kdy jsem se opětovně dostal do marazmu a výsledky jsou po chvíli znatelné.K dobrému.
Mohu jen DOPORUČIT.