Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Rydultowská 1370, Orlová
Gynet AH s.r.o.,

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Zakladatelská 22/975, Karviná
Gynet AH s.r.o.,

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient
Umístění: Gynet AH s.r.o., Zastupujici lékař

Pana doktora jsem zastihla pouze dvakrát jako zástup, a to v období těhotenství. Byla jsem zrovna propuštěna z nemocnice pro krvácení a on mi bez přečtení zprávy ledabyle řekl, že sem jen plašila jako všechny. Pominu-li tuto poznámku, he to střílení od boku, obzvláště když pacientku nezná. Tuto návštěvu bych zhodnotila spíše průměrně. Nebyl zlý, vyšetření nebylo bolestivé, utz standardní.
Poté mne viděl náhodou v 38tt, kdy jsem odmítla vyšetření čípku -> pro ty z vás, které by mi to chtěly vyvracet, tak toto vyšetření se nejen dávno neprovádí v zahraničí, ale není ani doporucovano; kvůli zavlečení infekce (rukavice nejsou sterilní, ale jednorázové; bakterie v ordinaci), podráždění atd. Navíc toto věštění z čípku, kdy do hodiny může být vše jinak. Vím o tom své - u prvního dítěte zz vnější strany v pořádku, z vnitřní běžící porod předčasně - tehdejší lékařka přestala plošně provádět VV.
Pan doktor se rozlítil, jak si to představuji, že to on musí. Nemusí. Hlavně já nemusím. Je to mé rozhodnutí. Poslední kapkou bylo, že jsem se už nechala odeslat do porodnice, že cítím, že porod je na spadnutí.
Výtky typu, že kontrakce nemám, vv mi neudělal, tak neví, ale rozhodně na porod nevypadam a navíc se do porodky odesílá později, že alternativně moc nevypadam, tak jak to můžu vědět. Porodila sem nad ránem té noci.
Věřím, že může být dobrým gynekologem. Nemám s ním ovšem dobrou zkušenost, a tak jej nemůžu doporučit s klidným srdcem.

K
Ověřeny pacient

K panu Capkovi chodím 17 let a jsem spokojená. Mluví narovinu, vždy mi vše vysvětlí a poradí. Je to profesionalni lékař se smyslem pro humor.

M
Ověřeny pacient

Pan doktor je velice nepříjemný a necitlivý, jeho vyšetření děložního čípku opravdu dost bolelo ještě celý další den... Normálně jsem vždycky chodila k panu Škutovi, který je skvělý a jemný.
Nyní mám nového gynekologa, který je taky velmi dobrý a taktéž po vyšetření nic necítím.

I
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem byla pouze jednou (nyní zaskakuje za mého lékaře). Než jsem k němu šla přečetla jsem si recenze pacientek - hlavně ty negativní. A musím říct že jsem byla příjemně překvapena přístupem pana doktora. Žádné neurvalé chování, žádné necitlivé vyšetření ....
Vzhledem k tomu, že návštěvu jsem absolvovala pouze jednu, tak dávám 4 hvězdičky z 5, protože nemám s doktorem dlouhodobé zkušenosti. Ale přístup je podle mě bez problémů!!!!!!!

H
Ověřeny pacient

Na tohoto pana doktora si velmi dobře vzpomínám. Když jsem před asi šesti lety chtěla poradit nějakou alternativu k hormonální antikoncepci, kterou už jsem dále nechtěla brát, a zajímala jsem se o to, jak lze určit plodné a neplodné dny, vysvětlil mi, že je to nejlepší způsob, jak otěhotnět. Že je to středověká metoda a že když nechci brát hormonální antikoncepci, tak ať za ním nechodím, až budu mít jednou rakovinu. Byla jsem hodně mladá a docela mě vystrašil, takže jsem byla ráda, že jsem si u něj v ordinaci ustála to, že další hormony předepsat nechci. Od té doby jsem u něj nebyla. Pomocí jiných zdrojů jsem se naučila používat symptotermální metodu určování plodných dnů, kterou používám už několik let.
Přístup pana Capky hodnotím jako opravdu velmi neprofesionální. Jednak mi dal jen pár kusých a zavádějících informací o tom, jak se určují neplodné dny (že bych si musela každý den několik minut měřit teplotu, což je nesmysl - už tehdy existovaly digitální teploměry pro měření bazální teploty, které měří chviličku, rozhodně ne déle než minutu, a měřit stačí cca 10 dní v měsíci). Druhak jeho neurvalé chování... Opravdu nedoporučuji, pokud cítíte za své zdraví a tělo vlastní zodpovědnost a s lékařem se chcete poradit, ne mu jen odkývat, co vám "naordinuje".

MUDr. Petr Capka

No...musím k tomuto napísať iba to, že mám dve deti sledovaním práve symptotermálnou metodou a za tie léta som dovolím si povedať viac než zbehlá v tomto a úspešne som to používala aj ako antikoncepciu. Pan doktor Capka pri mojom tehotenstve bral normálne v potaz aj moje grafy vedené na www.fertilityfriend.com. Takže, ja by som nepovedala, že je taký "hrozný":-) No a inak, je veľa žien, čo by chcelo symptotermálnu metodu skúšať hneď ako antikoncepčnú metodu (nie kontracepčnú) a tým by som to nedoporučila rozhodne ani ja. Kto nie je léta zbehlý v sledovaní svojho tela, nemože sa spoľahnúť, pretože mu chýbajú skúsenosti... (P. S. Robím aj letitú poradkyňu v tejto oblasti..)

Skvělý gynekolog vždy poradí a můžete se s ním bavit o všem

přístup pana doktora v mém případě byl dost flegmatický:přesto že sportuji a stravuji se zdravě jsem začala přibírat a rostly mi prsa při dotazu čím by to mohlo být?Pan doktor žekl jestli se to příteli nelíbí? Při další návštěvě kdy jsem přibrala dalších 10kg a problémy s prsy mi řekl že si mám zajít naproti.Kdybych si nezaplatila sama vyšetření v Ostravě -kde zjistili problémy se štítnou žlázou.Tak přibírám dále a problémy mám ještě větší.A to by opravdu stačilo kdyby mi vzal krev hned při první návštěvě protože vyšetřením se to nazvat nedalo.A ušetřil by mi velké zdravotní problémy.

Ověřeny pacient

Velmi mě překvapují tvrzení o vulgárnosti pana doktora.Chodím k němu už hodně dlouho a nikdy jsem to neslyšela!!!!!Spíše se přikláním k názorům o kvalitě a profesionalitě tohoto odborníka.

Ověřeny pacient

mě pan doktor zachránil život, měla jsem mimoděložní těhotenství, všeobecně bývá gynekologické vyšetření nepříjemné, nemám pocit , že by byl pan doktor Capka nějak hrubý, je to uplně normální doktor, kterému záleží na zdraví pacientky, a to je pro mě to podstatné

Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem přešla nedávno,jsem nyní v 8.měsíci těhotenství,a nemůžu si nijak prozatím na nic stěžovat.Vždycky mě přivítá s úsměvem,všechny mé dotazy zodpoví,při vyšetření je pečlivý.Do těhu průkazky píše opravdu vše.Dá se s ním mluvit o normálních věcech,mám z něj velmi dobrý pocit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti