Dum zubni pece-Kladno
Sportovcu 2311, Kladno

Nejlepší pan zubař! Pan doktor mi zachránil 3 zuby, které by ostatní již vytrhli!Díky panu doktorovi se můžu oět smát a nestydět se za svůj úsměv.Pan doktor je profesionál!

Naprosto skvělý zubař,nemůžu si vynachválit.Když mě začal bolet zub tak jsem ani chvilku neváhala a za panem zubařem jela.

Zkušenost z pohotovosti: možná je to dobrý lékař (prováděl "jen" čištění a dočasnou výplň), ale zcela nezvládá profesionální a korektní jednání s pacientem, o určité empatii ani nemluvě. Jak již zde bylo uvedeno: arogantní, dostala jsem vynadáno, že jsem si nechala prohlédnout zuby dent. hygienistkou, že je to zcela nepřípustné, jak to že to nevím, můžu si to najít na internetu, kritika práce jiných lékařů, dotaz a žádost o radu zůstala bez odpovědi. Z tohoto důvodu již nikdy více, v případě nutnosti návštěvy pohotovosti se budu zajímat, který lékař zrovna slouží ....

S panem doktorem jsem naprosto spokojena. Po ošetření zubů u jisté rozdělovské zubařky byl pro mě pan doktor Semko hotový zázrak. Ceny má dražší (bílé plomby, čištění kanálků) , ale je to profesiolnál, velice pečlivý, pokud chci, vždy dostanu injekci. Metalokeramické korunky stojí 5000Kč, což je podle mě dnes běžná cena. Doktor vše vysvětlí, nevypadla mě od něj jediná plomba. Čistil mě i zubní kámen (hradí pojišťovna). Opravdu si s každym zubem, at uz jde o kaz či korunku maximálně vyhraje. A když má svůj den, je s ním vážně legrace. Jediné mínus je asi věčně otevřené okno dokořán /i v zimě/, pan doktor má asi návaly :)

Nevím jaký je doktor normálně, ale na pohotovosti se chová arogantně, pomlouvá práci jiných lékařů a na to, že Vás to bolí a chcete injekci, reaguje tím, že se máte uklidnit, že musíte něco vydržet a nemá na to čas. K němu už nikdy víc. Odcházel jsem s velkou bolestí a jel jsem rovnou na pohotovost do Prahy, aby mi to dodělali.

Konečně zubař, kterého se nebojím! Všechno vysvětlí, napřed rengen - to aby se zjistilo, co a jak. Zachránil mi 2 zuby, které dle jiných už byly na odepsání.

pan doktor chce zachranovat to,co zahranit uz nelze,nemluve o tech prepalenych cenach...dat 6-8 tisic korun za korunku je asi u nej naprosto normalni,za jeden kaz 1000 korun:)doktor se se mnou vubec nebavil,o nejake bolesti nechtel ani slyset,po peti minutach jsem mazal domu s tim,ze se mam objednat na preventivní prohlidku...tam uz nikdy nejdu!

Zachránil mě před mým předchozím zubařem, který by mi asi nechal všechny zuby zkazit. Jsem naprosto spokojená s jeho výkonem.