Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Poliklinika Modřany Jiný

Zablokovaný krk, šest týdnů úporné bolesti hlavy zejména v noci. Absolvovala jsem několik fyzioterapeutických sezení s krátkodobým účinkem. Pan doktor se podíval na RTG snímek páteře, s povzbudivým komentářem provedl ten správný bezbolestný "hmat" a zázrak-jsem zpátky, žiju a normálně spím. Moc děkuji.

Umístění: Poliklinika Modřany Jiný

Pan doktor je velmi empatický, poslouchá pacienta a je velmi milý, což není běžné. Navrhl léčbu, která mě okamžitě pomohla. Na rozdíl od jiných lékařů mu můžete volat, poradí, řeší. Velice doporučuji.

Umístění: Poliklinika Modřany Jiný

Pan doktor Moravčík mě dnes doslova zachránil, během chvíle mi uvolnil zablokovanou krční páteř, která mi delší dobu způsobovala velké zdravotní problémy a silné závratě. To vše po důkladném předchozím vyšetření a rentgenech, navíc bez objednání a ani to čekání nebylo moc dlouhé. Je to člověk na svém místě, který vše důkladně vysvětlí a nic neponechá náhodě, a jako bonus je velmi pozorný, milý a vstřícný. K jinému fyzioterapeutovi už bych nešla. Rozhodně doporučuji a děkuji panu doktorovi za jeho práci.

Velmi profesionalni a privetivy pristup..... Moc mi pomohl a dalsim 4 lidem v mem bezprostrednim okoli take..... Z vlastni zkusenosti s klidnym svedomim doporucuji... Lucie K. Praha

Pan doktor,je výborný,kdykoli zavolám,pomůže mi,je přívětivý a snaží se každému pomoc,neznám lepšího doktora.Růžičková

Umí dávat injekce, ale to samozřejmě není vše co lékař musí umět, včetně komunikace s pacientem. Podezřele sladcí lidé nejsou moje gusto, a málokdy se mýlím.

pytlaks
Velmi mi pomohl se zády, bohužel po 3.letech se můj problém objevil znovu. Rád se svěřím s důvěrou do jeho péče.

Doktor v pohodě! Manželce i mně pomohl! Trpělivý, problém vysvětlí. Nemáme žádné proti!

Vysoce odborný lékař s velmi profesionálním lidským přístupem k pacientům . Osobně mne dlouhodobě léčí s poškozenou páteří a žádný jiný doktor by neprojevil takovou míru trpělivosti a porozumění k pacientovi jako on. Vřele jako specialistu doporučuji.

C

pan doktor moravcik je velice fundovany lekar s velmi lidskym pristupem, vylecil mi bolave rameno s kterym jsem chodila pred tim 6 tydnu k ortopedum.dostala jsem jen prasky se slovy že je lečba dlouhodoba .lecba pana doktora moravcika mi o hodne zkratila dobu nemocenske za coš mu ješte jednou moc dekuji