Nejčastěji hledané služby

Psychoterapeutické centrum Řipská

Jsem psychoterapeutka a profesionální koučka orientovaná na systemický přístup v koučinku i terapii. Zaměřuji se zejména na individuální a párovou prá...

• psychoterapie

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská Individuální psychoterapie (50 minut)

Uteče to. Každé sezení velmi rychle uteče, ale stojí to za každou minutu. Je to nesmírná úleva se nejen vypovídat, ale taky se někam posunout. Načerpat inspiraci, slyšet jiný pohled na věc, zamyslet se nad otázkami, které by mě samy nenapadly. Doporučuji všemi deseti.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská Konzultace online

Paní terapeutka mi pomohla nalézt problém, pojmenovat ho a použít nástroje, jak tento problém vyřešit.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská online psychoterapie

Vzhledem k tomu, že se jednalo o mou první zkušenost s psychoterapií, jsem příliš netušila, co mne čeká, byla jsem však příjemně překvapena. Paní Sadilová je velmi milá, úsměvavá a empatická terapeutka s lidským přístupem. Ve své terapii využívá prvky koučinku. Nevyšlape cestu za vás, ale je vám po celou dobu parťákem a koučem, který s vámi hledá nové řešení daných problémů a situací. Zároveň dává také spoustu rad i ze svého života. Nedává přehnané nereálné cíle a naděje. Učí nezlobit se na sebe za to, co se nám děje, přijmout to a naučit se s danými pocity a myšlenkami správně pracovat – tudíž vás motivuje, abyste na sobě poctivě pracovali. Povzbuzuje a vyzdvihuje vaše průběžné pokroky. Cítila jsem, že mi pečlivě naslouchá, pokládá trefné otázky, které vás donutí se zamyslet, a zaměřuje se i na oblasti, kterým jsem osobně nekladla velký důraz.
Celkově terapie probíhaly ve velmi uvolněné atmosféře, až má člověk pocit, že si povídá se svou kamarádkou a jen jako bonus pracuje na svém psychickém stavu. Zpočátku jsem cítila, že paní Sadilovou „potřebuji“ skoro každý týden, postupně po malých krůčcích a pomocných „berliček“ jsme však došly do fáze udržovací – cca 1 terapie za měsíc. Za sebe tedy doporučuji .

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská osobní psychoterapie

Možem vrelo doporučiť, pani Sadilová je empatická, ľudská , pozorne a pečlivo načúva v tej správnej chvíli vie poradiť. Za posledného pol roka intenzívnejších návštev si dovolím povedať že mi sedenia veľmi pomohli a stále pomáhajú :)

Nejvíce na sezení oceňuji aktivní přístup, taky schopnost ukázat mi nový pohled na situaci, se kterou jsem si nevěděla rady. Taky neméně podstatné pro mě bylo, že přestože jsem sezení absolvovala on-line, bylo to velmi příjemné a cítila jsem se komfortně.

Paní Sadilová mi jako psychoterapeut vysloveně sedla. Před ní jsem vyzkoušela několik jiných a již jsem hledání téměř vzdala a pak jsem naštěstí narazila na ní. Byla velice empatická, příjemná a ochotná hledat řešení. Nebyl problém se potkávat online, což pro mě bylo podstatné. Neotevírám se snadno, ale u ní se mi to postupně dařilo. Je orientovaná na cíl a pomůže vám ujasnit si, co vlastně chcete řešit a soustředit se na řešení vytyčeného problému.
Můžu doporučit.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská individuální psychoterapie

Rychla a ucinna pomoc v nelehke situaci. Behem lecby doslo k velkemu posunu v mem pristupu a pohledu na situaci. Pavlina je mila, empaticka, věcna. Vrele doporucuji.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská coaching

S paní Pavlínou jsme se poprvé setkaly na koučinku v praci. Umí pracovat jak s týmem, tak s jedincem. Je empatická, vede sezení profesionálně a od první chvíle jsme si sedly. Důvěra je důležitá a zde je na 200 procent. Setkávání mi pomáhá při práci s našimi klienty i zaměstnanci. Mohu vřele doporučit.

Paní Pavlínu mohu vřele doporučit. Umí vytvořit příjemné prostředí, pozorně naslouchá a buduje vzájemnou důvěru, díky které se dokážu otevřít a hledat kořen problému. Velmi mi také pomohlo sdílení jejích osobních zkušeností a praktické rady,které jsem mohla hned vyzkoušet-a osvědčily se:) Děkuji!

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská online psychoterapie

Pavlína mi sedla od první minuty. Je empatická, lidská a co se tady v recenzích objevuje vícekrát a já mohu jen potvrdit: pamatuje si, co říkáte, a skvěle na to průběžně navazuje. Její způsob práce není být "pouze" vrbou, dodává odvahu a motivaci k činům. Na pohodě se musí zapracovat. :-) Samotnou mě překvapilo, jak rychle jsme spolu zvládly zpracovat moje tíživá témata. A uklidňuje mě, že pokud zase nějaká přijdou, vím, na koho se obrátit. Pavli, ještě jednou vám moc děkuji.