Jsem psychoterapeutka a profesionální koučka orientovaná na systemický přístup v koučinku i terapii. Zaměřuji se zejména na individuální a párovou prá...

• Vztahová krize
  • Poruchy v mezilidských vztazích
  • Emocionální krize

• psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská online psychoterapie

Pavlína mi sedla od první minuty. Je empatická, lidská a co se tady v recenzích objevuje vícekrát a já mohu jen potvrdit: pamatuje si, co říkáte, a skvěle na to průběžně navazuje. Její způsob práce není být "pouze" vrbou, dodává odvahu a motivaci k činům. Na pohodě se musí zapracovat. :-) Samotnou mě překvapilo, jak rychle jsme spolu zvládly zpracovat moje tíživá témata. A uklidňuje mě, že pokud zase nějaká přijdou, vím, na koho se obrátit. Pavli, ještě jednou vám moc děkuji.

Umístění: jiné místo Jiný

Sezení mi pomohla překonat těžké období a pohlédnout na situace z jiného úhlu pohledu. Paní Pavlína pozorně naslouchá a pečlivě si vede zápisky z každého sezení a tudíž si velmi rychle zvládne pospojovat informace z několik předešlých sezení, což velmi pomůže k orientaci v problémech a máte pocit, že si o vás pamatuje téměř vše. Toto vnímám jako velkou přednost.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská Konzultace online

Pavlínka, je úžasný člověk, který se snaží pomáhat. Díky ní, se člověk dokáže podívat na věci jinak. Mohu jen doporučit.

Umístění: jiné místo Jiný

S paní Sadilovou se setkávám online již třetí měsíc. Řešíme spolu témata jako je partnerství, rozvod a děti se specifickými potřebami. Vyhovuje mi její profesionalita, lidskost a způsob, jakým reaguje na moje podněty. Cítím, že mne opravdu poslouchá, během sezení je schopná navázat na informace, o kterých jsem se zmínila v minulosti. "Nepříjemné" věci umí podat způsobem, který mě nezraňuje a dává mi prostor k přemýšlení. Mohu jen doporučit!

Umístění: jiné místo Jiný

Doporučuji. Paní psychoterapeutka mi moc pomohla. Je profesionální a má opravdu velký zájem pomoci.

• Vztahová krize
  • Poruchy v mezilidských vztazích