Dubská 3314,, Teplice

Umístění: Ordinace Oprava vypadlé plomby.

Byla jsem velmi spokojena s přístupem a opravou zubu. Také s vysvětlením problému, který během let nastal. Na další návštěvu se těším. Moc děkuji a s pozdravem M.Baumgartnerová. 31.1.2018

U paní doktorky jsem byla s pětiletou dcerou a byla jsem nadšená. Skvělý přístup k dítěti i ke mně, lehce vystrašené matce; vše srozumitelně vysvětlila, ukázala. Oceňuju, když lékař dává důraz na (primární) prevenci (s tím se setkávám obecně opravdu zřídkakdy) a s pacientem mluví. Byla velice milá, příjemná a přesto jsem v ní cítila autoritu. Navrhovala přirozené postupy, zdůrazňovala osobní zodpovědnost za vlastní zdraví (za zdraví svých zubů). Kéž by bylo víc takových lékařů. Byla jsem opravdu nadšená.

Paní doktorka je velice ochotná, spolehlivá a pracuje profesionálně. Dnes ošetřila mou starou matku, která se s takovým přístupem ve svém životě nesetkala... Moc děkujeme a doporučujeme, takoví odborníci se rozhodně o klientelu bát nemusí.

U paní doktorky se sice dost platí, což se někomu nemusí líbit, ale za zaplacení člověk dostane excelentí služby. Paní doktorka vše důkladně vysvětlí, dává si záležet na tom, aby pacienta nic nebolelo. Nesrovnatelně lepší přístup než u předchozích lékařů, opravdu řeší příčinu problémů. Mohu jednoznačně doporučit.

Paní doktorka moc příjemná, ochotná, pečlivá a milá. Byl sem překvapen asi se začnu k zubaři těšit. Připadal sem si jako v jiné době - oproti předchozímu zubaři opravdu obrovská změna. No a nikdy sem se nesetkal s tím, že by mi zubař ani jiný lékař vše ukazoval a vysvětloval (několikrát sem koukal na stav v zrcadle).

Perfektní a špičková odbornice se zájmem o pacienta,citlivá a příjemná. Zažil jsem již několik zubařů, ale toto bylo opravdu profesionální. Takto by mělo fungovat celé zdravotnictví. Sestřička velmi milá a ochotná. Mohu pouze vřele doporučit.

Pani MUDr.Pavlina Bromova je nejlepsi zubarka kterou jsem kdy zazila.

U MUDr.Bromové jsem přes rok,po předchozích velmi špatných zkušenostech jsem dostala mnoho doporučení na manžele Bromovi a jen se modlila,aby mě přijali.Naprosto bez problémů jsem přešla a dočkala se od té doby mnoha špičkových ošetření,bez bolesti,hrubého zacházení,spravili mi mnoho zubů.které předchozí zubařka odbyla a způsobila tím jen další problémy.Jsem člověk velmi citlivý na bolest a ten typ,co bez injekce málem nedovolí ani běžnou prohlídku:-)a tady jsem tak klidná,na vyšetření se dokonce těším.A že to něco stojí a není to málo?za tu profesionální pěčí a přístup si to zaslouží...doporučuju vždy,všude a všem!

Paní doktorka je skvělá. Dříve jsem se zubařů strašně bála, ale u ní je to pohoda. Zákroky vůbec nebolí. Je milá, sympatická, usměvavá. Vše pěkně vysvětlí. Jednou za rok si Vás sama zasláním sms objedná na kontrolu. No prostě doktorka podle mého gusta. Sestřička je také velmi sympatická. Člověk se tam cítí dobře. Nemůžu jinak, než vřele doporučit...:-)

Paní doktorka je opravdu nejlepší ze stomatologů co jsem za život prošla.Velmi šikovná,ochotná sympatická a stále usmívající se a taková je i její sestřička.