Umístění: Poliklinika II Hradec Králové

Suprová paní zubařka s profesionálním přístupem a šikovnou sestřičkou jsem s ní naprosto spokojená. Hodná milá a moc šikovná.

Špičková zubařka, špičková ordinace. Neuvěřitelně krásný přístup k pacientům. Sestřička milá a usměvavá.

Změnila jsem zubní lékařku a lituji, že jsem to neudělala dříve.S tak profesionálním a lidským přístupem jsem se ještě nesetkala.K paní doktorce již chodí celá rodina nikdo z nás by již neměnil.

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé. Velice lidský přístup, který už se dnes bohužel u lékařů tak často nevidí.
Injekci jsem dostala automaticky, takže paráda :) . Myslím, že tentokrát už budu pololetní prohlídky dodržovat a nebudu mít strach z každé návštěvy zubaře, jak tomu bylo doposud Doporučuji!

Paní doktorka Toušková je ten nejlepší stomatolog, který mě v mém životě ošetřoval. Chodím k ní minimálně 2x ročně s důvěrou v odborně provedený zákrok i lidský přístup. V její ordinaci se musí zbavit strachu z příští návštěvy i ten největší posera. Návštěva zubařského křesla dr. Touškové je prostě zážitek!
PS: Nesmím zapomenout, že o blaho pacienta se řádně stará sestra Veronika.

Dnes jsem u paní doktorky byla poprvé no a můžu jí opravdu jen chválit.Už se těším na další návštěvu u paní doktorky.Pomohla mi překonat strach který jsem měla,je opravdu super.Vřele doporučuji.

Nemůžu jinak, než jen chválit. Přesně, jak už tu někdo psal - s pacientem hovoří, aby na to nemyslel, je velmi optimistická a odbourá strach ze zákroku. Bez problému dá injekci, což můj bývalý stomatolog nedal. Prý že bolí víc než vrtání. Nejspíš šetřil. Paní doktorka s podáním injekce neměla problém a samozřejmě nic nestála. Je ochotná, milá, čistá, prostě vše v nejlepším pořádku. Ordinace je útulná, dobře vybavená (RTG samozřejmě). Sestřička milá, laskavá, po zákroku ihned desinfikovala nástroje. Nemám žádných výhrad. Moc děkuji a mohu všem říci: když odcházím, usmívám se a s bez problému říkám "nashledanou" :-)

K paní doktorce chodím už pár let - byla jsem pacientkou MUDr.Špliňové a když odešla do důchodu nastoupila za ní MUDr.Toušková. Jelikož jsem hysterka (jen pokud jde o zubaře :-) ) bála jsem se jak to s novou paní zubařkou zvládnu. Je opravdu skvělá - má pochopení pro můj strach a je moc hodná. Nezávaznou konverzací (dokud můžu mluvit :-)) vždy odlehčí atmosféru. Když jsem měla problém tak ho rychle a cestou nejmenší bolesti vyřešila. Je to opravdu nejlepší zubařka jakou jsem kdy měla (je moje třetí). Prostě skvělá!!

Nejlepsi zubarka co jsem zatim potkal

Problém, se kterým si jinde neporadili, vYřešila zcela bez problémů. Po několikaletých zkušenostech nepochybuji o tom, že jsem v dobré péči. Navíc je velmi příjemná, tak se ani moje děti nebojí ošetření u zubaře.