Pavla Míčková, zubař Kopřivnice

MUDr. Pavla Míčková

Zubař Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Štefánikova 1301, Kopřivnice
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
9 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Tuto paní zubařku nedoporučuji! Letos v březnu jsme u ní byli na kontrole i s manželem.
Na podzim loňského roku jsem byla na kontrole při těhotenství, objednala mě téměř až před TP.Stěžovala jsem si na bolest zubu, vyvrtala mi jen jeden a na ten bolestivý mi bylo řečeno, že je to jen malý kaz a objednala mě na březen. Manžel měl se zubem problémy od prosince, byl objednán na leden, odešel dřív z práce, čekal a bylo mu řečeno, že si ho sestřička zapomněla poznamenat a přeobjednala ho. Volala jsem jí v únoru, těsně před druhým manželovým termínem s tím, jestli mě paní doktorka vezme s ním, že mám ten zub už hodně bolestivý, tak opět zjistila, že si manžela nepoznamenala a objednala nás oba až na můj termín v březnu, kdy byla objednaná i naše malá dcera. Týden před termínem mi sestřička volala, že jede v den našeho objednání na školení, že nás přeobjedná, to už mě dopálilo, chtěla jsem co nejdřív. Měli jsme s manželem už oba se zuby problémy. Objednala nás o týden později. Když jsme přišli, čekali jsme i s miminkem o půl hodiny déle, nejdřív řekla, že dcerku nestihne, s tím jsem nesouhlasila. Byla objednaná a byl jen její problém, že není schopna objednané termíny dodržet. Po tomto jsme se rozhodli zubaře změnit a u nového pana zubaře nás čekalo překvapení - u mě přehlídla paní zubařka 4 kazy, u manžela 11 kazů!!!!!!!
Její "slepota" nás nyní stála již několik tisíc - ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Byla jsem u ni jenom jednou, delala mi vstupni prohlidku, take i memu priteli, co se pristupu tyce tak ten byl moc fajn, voci tomu absolutne zadne vyhrady ... jenomze pak jsem sla k jinemu zubari a tam jsem zjistila ze si doktorka pri tehle vstupne prehlidce NEVSIMLA nejake kazy, dokonca u jednoho zubu jsem uz mela lokalni parodontozu, a o tom mi absolutne nic nerekla. Az ten zubar u ktereho jsem byla o tyden-dva pozdeji, si toho vsiml, a to nebyla uz zadni novinka ... takze po odborne strance si nejsem ista jestli by ji duverovala ...


Velmi příjemná a milá, dovede pochopit strachujícího se pacienta.Sestřička taky super!!!!!!!!!Kolmačková Blanka


B

Před pár lety mi po extrakci zubu nechala v okostici kus kořene tohoto zubu a když mi za měsíc přes zhojené dásno tento kus kořene "vycestoval" na povrch, tak mi sdělila,že to byla jen otázka času. Na mou otázku, proč mi neřekla, že se jí zub zlomil, mi řekla, že si toho nevšimla. Přes nezahojené dásno mi vzala otisk a chtěla dávat hned můstek. To už jsem se přehlásila k jinému lékaři a když jsem k ní šla pro kartu, tak mi ji odmítla vydat a také odmítla poslat novému lékaři. Tak je tam dodnes. Věřím, že dnes si již dává větší pozor a také že je milejší.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K

Je velmi dobrá


C

NEjvic sexi setřička


M

Po dnešním ošetření jsem se utvrdila v tom, že paní doktorka patří mezi nejlepší stomatology, které znám. Nejen že má vždy velmi laskavý a lidský přístup k pacientovi, ale vzhledem k mému celkovému zdravotnímu stavu mi dnes předvedla velmi profesionální a citlivý zákrok, po kterém mě detailně seznámila s dalším postupem léčby, což dnes u lékařů není bohužel vždy obvyklé. Její přístup a způsob ošetření mohu všem vřele doporučit.


J

K paní doktorce chodím asi 8 let a jsem velmi spokojená.Má lidský a profesionální přístup,vždy je milá a příjemná.Děkuji za celou rodinu


M

Velmi špatná doktorka, mám s ní jen ty nejhorší zkušenosti, vrtá několik zubů najednou bez umrtvení (na to prý není čas). Od ní "ošetřený" zub mě začal po měsících velmi bolet, u nového stomatologa jsem se dozvěděla, že mi tato doktorka zaplombovala kaz, takže tam vznikl zánět. Nedoporučuji, pokud nechcete mít zbytečné bolesti a problémy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti