Mánesova 55, Plzeň
Soukromá zubní ordinace

Nová prostory ordinace jsou opravdu krásné a moderní, potěší i připojení k wifi síti. Je pravda, že pan doktro se chová na můj vkus občas trochu arogantně, ale je to profesionál, používá moderní metody, výkony jsou rychlé a bezbolestné. Objednací doba je dlouhá, ale neměnila bych.

Prostředí je nové, velmi moderní a sestřičky jsou milé. Bohužel toto nevyvážilo chování pana Vlnaře ke mně, jako k pacientovi. Pan Vlnař byl neskutečně arogantní, neempatický, působil dojmem, že ho výkon a má přítomnost nadmíru obtěžuje. Nevěděla jsem, kdy se na něco ptá sestřičky, nebo mě, neboť na mě mluvil otočený zády. Komunikace mezi ním a asistující sestřičkou při výkonu byla velmi vypjatá, což není zrovna uklidňující, když vám rozřezávájí dáseň. To, že kontrola je u konce a můžu slézt z křesla, jsem pochopila z toho, když pan Vlnař od počítačového, opět otočený zády, zavolal na sestřičku, ať přivede paní Černou. Další pacientku,čekající na chodbě.

Pan Vlnař sice působí sympatickým dojmem, ale pokud mu dá Váš chrup sebemenší záminku k vrtání, tak bez váhání sahá po vrtačce. Vždy jsem měla poměrně slušné zuby a nikdy mi nevrtaly kazy. K panu Vlnařovi jsem přišla na vstupní prohlídku a hned ten den mi vyvrtal kaz, který mě nejen že vůbec nebolel, ale o kterém jsem celkově vůbec nevěděla. Výplň byla ke všemu neúměrně drahá.
Jiný zubař se mi později ptal, proč mi ten zub vrtali, respektive o jak velký kaz se jednalo. Já mu odpověděla, že mě nic nebolelo, že mi jen pan Vlnař našel kaz a hned vrtal. Zubař šel málem do mdlob a následně mi vysvětlil, že to vrtání bylo velmi pravděpodobně úplbně zbytečné, protože to musel být natolik malý kaz, když jsem o něm nevěděla, že nebylo nutné ho vrtat, ale jen "uzdravit" zvýšeným přísunem fluoridu - tzn. posílit zubní sklovinu a přirozenou obranyschopnost zubů. Dodnes nemám kromě této jediné zbytečné plomby žádné kazy. Pan Vlnař umí sice vrtat a plnit zuby dobře, ale v mém případě vrtal zcela zbytečně a akorát za to inkasoval peníze.

Moje zkušenost je naprosto pozitivní. Chová se jako profesionál a stejně tak i pracuje. Vše mi bylo předem vysvětleno a podle plánu i provedeno, zákroky bez bolesti. Ceny mi přijdou přiměřené, jen ty objednací doby... :)

jsem naprosto spokojená :) můžu jenom doporučit :) díky němu se nebojím zubaře ze kterého jsem mívala vždycky panický strach :)

Nejen skvělý lékař,ale i člověk.Srší z něho pohoda a klid.Díky němu jsem se přestal bát zubaře.Vřele doporučuji.

Pan doktor je velmi pečlivý, ochotný, sestřičky milé a ordinace skvěle vybavená. V čekárně nečekáte, jdete na řadu dle doby objednání. Ceny se mi zdají dražší než u konkurence, za to nemám o kvalitě zákroku pochybnosti. :)

Ze zubařů jsem po několika negativních a bolestivých zkušenostech měla strach, navíc, když jsem za nimi přišla s problémem, že mě bolí zub, odbyli mě s tím, že tam nic není a tudíž to nemůže bolet. Z toho mě doktor Vlnař a jeho tým vyléčil, vždy byli ochotní a milí, doktor mi spravil mi všechny zuby, které jsem měla od předchozích "rychlozáplat" zničené a zbavil mě bolesti. Konečně mě při sezení v čekárně nepolévá pot. A že to stojí více než jinde? Ano, ale za kvalitní práci a doktorovu preciznost si ráda připlatím, když vím, že mě čeká ještě mnoho bezbolestného přežvykování :) Díky

Pan doktor je nejlepší zubní lékař, kterého jsme kdy s dcerou poznaly. Přijal mě ochotně, když jsem k němu přišla s oteklou pusou a zanedbanými zuby od jiného zubního lékaře. Zuby mi zachránil a od té doby jsem jeho pacientkou i se svojí dcerou. Nedáme na pana doktora dopustit i na jeho sestřičku, která je velmi sympatická, příjemná a nikdy nemá špatnou náladu. Celé prostředí ordinace i čekárny působí velice příjemně. Zákroky jsou nebolestivé a hlavně, co je důléžité je vědomí toho, že vaše zuby jsou v dobrých a profesionálních rukách:-) I my s dcerou patříme k jeho pacientům, kteří již neznají strach ze zubního lékaře. Dokonce se u něho i zasmějete:-) A pokud se týče cen, není vůbec co rozebírat po zkušenostech, které už mám za sebou z jiných ordinací, kde ceny byly nepřiměřené a výsledky bolestivé. Tímto děkujeme pane doktore, Vám i Vaší sestřičce:-)
N. Šebelová s dcerou

První zubař, kde si připadám jako klient, nečekáte frontu v čekárně, vezme Vás přesně v uvedenou hodinu, pokud mu to o minutku nevyjde (má déle předchozího pacienta)přijde se Vám omluvit do čekárny za zpoždění. Pokud máte větší problém volá Vám domů o víkendu, jak to s Vámi vypadá. To jsem nikdy od žádného doktora nezažila. Pracuje s citem, nic Vás nebolí a pokud je Vám něco nepříjemné (vrtání, dávení apod.) na křesle můžete zmačknout knoflík a vrtačku páně doktora vypnout. Opravdu doúporučuji všem, příjemná atmosféra, rentgen a i panoramatický rentgen v ordinaci, výborná spolupráce s laboratoří. Zubaře už se nikdy nebudete bát