Soukromá zubní ordinace
Mánesova 55, Plzeň

Pan doktor me pozval na konzultaci, po teto konzultaci jsem pri dalsi navsteve vznesl dotaz k lecbe. Na to mi tekl pan doktor arogantne, ze tedy nesouhlasim s lecebnym planem, vytrhl mi 5 zdravych zubu a uplne bez zubu me poslal domu a vyskrtl me z evidence. Za mě nejhorsi doktor a pristup, jaky jsem kdy k pacientovi zazil. Nelze se na nicem domluvit, empatie zadna, naopak arogance na velmi vysoke urovni. Kde je nejaka lekarska etika.

Umístění: Soukromá zubní ordinace Jiný

Arogantní podmínky lékaře, arogantní slečna. Předražené, poplatky i za to, co platí VZP. Nepříjemný nátlak už od začátku, poplatek 500Kč za předložení GDPR podmínek a listu papíru s obecnýnmi podmínkami požadován pod záminkou poplatku za registraci. Rozhodli jsme se něco takového neakceptovat, registrace se nekonala, poplatek nebyl vrácen. Naprosto přemrštěné ceny a nároky na pacienty, ale chování personálu tomu neodpovídalo ani omylem.

Nová prostory ordinace jsou opravdu krásné a moderní, potěší i připojení k wifi síti. Je pravda, že pan doktro se chová na můj vkus občas trochu arogantně, ale je to profesionál, používá moderní metody, výkony jsou rychlé a bezbolestné. Objednací doba je dlouhá, ale neměnila bych.

Prostředí je nové, velmi moderní a sestřičky jsou milé. Bohužel toto nevyvážilo chování pana Vlnaře ke mně, jako k pacientovi. Pan Vlnař byl neskutečně arogantní, neempatický, působil dojmem, že ho výkon a má přítomnost nadmíru obtěžuje. Nevěděla jsem, kdy se na něco ptá sestřičky, nebo mě, neboť na mě mluvil otočený zády. Komunikace mezi ním a asistující sestřičkou při výkonu byla velmi vypjatá, což není zrovna uklidňující, když vám rozřezávájí dáseň. To, že kontrola je u konce a můžu slézt z křesla, jsem pochopila z toho, když pan Vlnař od počítačového, opět otočený zády, zavolal na sestřičku, ať přivede paní Černou. Další pacientku,čekající na chodbě.

Pan Vlnař sice působí sympatickým dojmem, ale pokud mu dá Váš chrup sebemenší záminku k vrtání, tak bez váhání sahá po vrtačce. Vždy jsem měla poměrně slušné zuby a nikdy mi nevrtaly kazy. K panu Vlnařovi jsem přišla na vstupní prohlídku a hned ten den mi vyvrtal kaz, který mě nejen že vůbec nebolel, ale o kterém jsem celkově vůbec nevěděla. Výplň byla ke všemu neúměrně drahá.
Jiný zubař se mi později ptal, proč mi ten zub vrtali, respektive o jak velký kaz se jednalo. Já mu odpověděla, že mě nic nebolelo, že mi jen pan Vlnař našel kaz a hned vrtal. Zubař šel málem do mdlob a následně mi vysvětlil, že to vrtání bylo velmi pravděpodobně úplbně zbytečné, protože to musel být natolik malý kaz, když jsem o něm nevěděla, že nebylo nutné ho vrtat, ale jen "uzdravit" zvýšeným přísunem fluoridu - tzn. posílit zubní sklovinu a přirozenou obranyschopnost zubů. Dodnes nemám kromě této jediné zbytečné plomby žádné kazy. Pan Vlnař umí sice vrtat a plnit zuby dobře, ale v mém případě vrtal zcela zbytečně a akorát za to inkasoval peníze.

Moje zkušenost je naprosto pozitivní. Chová se jako profesionál a stejně tak i pracuje. Vše mi bylo předem vysvětleno a podle plánu i provedeno, zákroky bez bolesti. Ceny mi přijdou přiměřené, jen ty objednací doby... :)

jsem naprosto spokojená :) můžu jenom doporučit :) díky němu se nebojím zubaře ze kterého jsem mívala vždycky panický strach :)

Nejen skvělý lékař,ale i člověk.Srší z něho pohoda a klid.Díky němu jsem se přestal bát zubaře.Vřele doporučuji.

Pan doktor je velmi pečlivý, ochotný, sestřičky milé a ordinace skvěle vybavená. V čekárně nečekáte, jdete na řadu dle doby objednání. Ceny se mi zdají dražší než u konkurence, za to nemám o kvalitě zákroku pochybnosti. :)

Ze zubařů jsem po několika negativních a bolestivých zkušenostech měla strach, navíc, když jsem za nimi přišla s problémem, že mě bolí zub, odbyli mě s tím, že tam nic není a tudíž to nemůže bolet. Z toho mě doktor Vlnař a jeho tým vyléčil, vždy byli ochotní a milí, doktor mi spravil mi všechny zuby, které jsem měla od předchozích "rychlozáplat" zničené a zbavil mě bolesti. Konečně mě při sezení v čekárně nepolévá pot. A že to stojí více než jinde? Ano, ale za kvalitní práci a doktorovu preciznost si ráda připlatím, když vím, že mě čeká ještě mnoho bezbolestného přežvykování :) Díky