Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: NCA-KEPHAS, s.r.o. Jiný

Po dnešnej návšteve u pána Mudr. Vedru by som chcela zhodnotit jeho profesionalitu a znalosti. Je to človek so srdcom na správnom mieste, veľmi empatický, pokojný, všetko mi vysvetlil, vyšetrenia som sa nebála. Pána doktora odporúčam je to odborník a ďakujem že môžem byť práve pacientkou u nich, lebo som v tých najlepších rukách!

Umístění: NCA-KEPHAS, s.r.o. Jiný

Pan doktor je ojedinely zjav medzi dnesnymi doktormi. Ma zlate ruky, je velmi laskavy a empaticky . Pomohol prekonat strach z vysetrenia, bol velmi trpezlivy, zakroky vzdy prebiehaju rychlo a pan doktor sa vzdy snazi aby paciet trpel co najmenej.

Umístění: NCA-KEPHAS, s.r.o. Jiný

Pana doktora mohu jen doporučit. Příjemné vystupování, vše podrobně vysvětlil. Lituji, že jsem se neobjednal dříve.

Umístění: NCA-KEPHAS, s.r.o. Jiný

Pan doktor Vedra je velice milí a laskavý člověk. Tři roky jsem se léčil s hemeroidama, zkoušel jsem masti (strachova mast, faktu mast, a ještě jednu speciální), čípky (faktu i speciální na předpis), prášky (diohes), koupání v dubové kůře a nic nepomohlo. Většinu výše zmíněných věcí jsem nakoupil po konzultaci s lékárníkem, či na doporučení prak. lékaře. Zkoušel jsem jít i na odstranění hemeroidů pomoci laseru. Bohužel se u mě stále objevovalo, krvácení, pálení a svědění v konečníku. Až pan doktor Vedra mně pomoci baronovi ligatury problému zbavil, zákrok prováděl vždy šetrně a bezbolestně. Během výkonu vše pečlivě vysvětlil a dnes už můžu normálně fungovat. Na toaletním papíru neulpívá krev a sezení v MHD mi už nedělá problémy. Pana doktora Vedru, můžu všem jen doporučit. Ještě bych pochválil zdravotní personál (sestřičku) za přístup k pacientovi.

Umístění: NCA-KEPHAS, s.r.o. Jiný

Souhlasím že pan doktor Vedra je příjemný člověk, odborník, chová se velmi dobře k pacientovi, tak jak by asi měl každý lékař, člověk se svým problémem nemá pocit že obtěžuje, je citlivý, vstřícný, milý a dle mého názoru se tak chová ke všem pacientům. I zdravotní sestřičky se chovají vzorně.

Umístění: NCA-KEPHAS, s.r.o. operace křečové žíly

Empatický, milý, profesionální lékař, co umí povzbudit, uklidnit, pohladit. Od 1 konzultace, po operaci a následnou péči velká spokojenost. Žádné manýry ani povýšenost, kterou vidím u 90% lékařů. Velmi si Pana Doktora vážím a za vše moc děkuji. Zejména za lidskost. V dnešní zvláštní době, nevídané. Andrea

Umístění: NCA-KEPHAS, s.r.o. hemeroidy

Pan doktor je bez nadsázky jeden z nejlepších doktorů, které jsem kdy potkat, ne-li nejlepší. Je milý, vše dopředu vysvětlí, i po zákroku poskytne všechny informace, zákrok velice šetrný, prostředí příjemné, sestra také skvělá, usměvavá. Naprosto není co vytknout. Kéž by všichni byli takoví.

Naprosto perfektní pan doktor, který dokázal nemožné - vyléčil mne bez bolestí a aniž bych se cítila při vyšetření trapně. Je velice milý, příjemný, klidný, inteligentní, má smysl pro humor a ke všemu vynikající odborník. Doporučila jsem ho všem lidem ze svého okolí.

příjemný doktor,, ráda k němu chodím,, parádní domluva

Sestra me odbila hned u vstupu ,rikam si ze navstivim p.doktora,kdyz je tak kladne hodnocen,prisla zdr.sestra,a rikam ji co mam za problem,palec prave nohy se spatne zastrihlym nehtem,velmi bolestive...sestra mi sdelila,ze tento zakrok oni nedelaji,ze si mam zajit do spitalu,takze forma jednani co se tyce zdravi je az kdo vi kde, na prvnim miste jsou vzdy penize od pojistovny za zakrok.Prosil bych domluvit personalu ordinace,verim stale, ze pan doktor je trida,ale pro ostatni....