Mendlovo náměstí 1a, Brno-střed , Brno
NCA-KEPHAS, s.r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Boženy Němcové 9, Blansko
NCA-KEPHAS, s.r.o.

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: NCA-KEPHAS, s.r.o. hemeroidy

Pan doktor je bez nadsázky jeden z nejlepších doktorů, které jsem kdy potkat, ne-li nejlepší. Je milý, vše dopředu vysvětlí, i po zákroku poskytne všechny informace, zákrok velice šetrný, prostředí příjemné, sestra také skvělá, usměvavá. Naprosto není co vytknout. Kéž by všichni byli takoví.

Naprosto perfektní pan doktor, který dokázal nemožné - vyléčil mne bez bolestí a aniž bych se cítila při vyšetření trapně. Je velice milý, příjemný, klidný, inteligentní, má smysl pro humor a ke všemu vynikající odborník. Doporučila jsem ho všem lidem ze svého okolí.

příjemný doktor,, ráda k němu chodím,, parádní domluva

Sestra me odbila hned u vstupu ,rikam si ze navstivim p.doktora,kdyz je tak kladne hodnocen,prisla zdr.sestra,a rikam ji co mam za problem,palec prave nohy se spatne zastrihlym nehtem,velmi bolestive...sestra mi sdelila,ze tento zakrok oni nedelaji,ze si mam zajit do spitalu,takze forma jednani co se tyce zdravi je az kdo vi kde, na prvnim miste jsou vzdy penize od pojistovny za zakrok.Prosil bych domluvit personalu ordinace,verim stale, ze pan doktor je trida,ale pro ostatni....

Velmi dobrý přístup k pacientovi. Jeden z nejlepších doktoru v ČR. Všem doporucuji.

Vynikající lékař, zatím nejlepší, kterého jsem poznala. Pane doktore, moc si vážím Vaší práce a především Vašeho přístupu k pacientovi.

Skvělý lékař a člověk, přívětivý, lidský, chápavý. Pacient a jeho problémy mu nejsou lhostejní. Skvělé jsou i sestřičky! Děkuji, že jsou mezi lékaři i empatické bytosti :) Vřele doporučuji!

Naprosto úžasný lékař a děkuji své doktorce, že mi jej doporučila. Kromě vlídného přístupu má i empatii a naladí se vždy na aktuální náladu pacienta. profík každým coulem. Kdo váhá, až už neváhá, protože v Brně lepší lékař v oboru prostě není.
PS.: Čestně prohlašuji, že nejsem příbuzná ani známá, ale obyčejný člověk z lidu.

Pro pana doktora jsem se rozhodla i na základě těchto předešlých hodnocení a musím potvrdit, že opravdu nelhala. Takový přístup k pacientovi jsem již dlouho nezažila, doporučuji.

Velmi citlivý a pečující přístup. Pan doktor i paní sestřička jsou lidé na svém místě, pro které je léčení posláním. Všem mohu jen doporučit.