Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

NCA-KEPHAS, s.r.o.
Mendlovo náměstí 1a, Brno 60300
NCA-KEPHAS, s.r.o. logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
NCA-KEPHAS, s.r.o.
Boženy Němcové 9, Blansko 67801
NCA-KEPHAS, s.r.o. logo
Pojištění
Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (9)

Doc. MUDr. Tomáš Skřička,csc Jiný

pan doktor je kapacita, o tom zadna a samotna lecba byla bez problemu...

politicky se nejspis neshodneme, to by taky nevadilo (i kdyz si prednasku mohl odpustit), ale kdyz vam jeho jmenem zacne volat telemarketing ze mate podporit jeho oblibeneho politickeho kandidata, asi jsme prekrocili hranici pripustneho.

MUDr. Pavel Vedra Jiný

Po dnešnej návšteve u pána Mudr. Vedru by som chcela zhodnotit jeho profesionalitu a znalosti. Je to človek so srdcom na správnom mieste, veľmi empatický, pokojný, všetko mi vysvetlil, vyšetrenia som sa nebála. Pána doktora odporúčam je to odborník a ďakujem že môžem byť práve pacientkou u nich, lebo som v tých najlepších rukách!

MUDr. Pavel Vedra Jiný

Pan doktor je ojedinely zjav medzi dnesnymi doktormi. Ma zlate ruky, je velmi laskavy a empaticky . Pomohol prekonat strach z vysetrenia, bol velmi trpezlivy, zakroky vzdy prebiehaju rychlo a pan doktor sa vzdy snazi aby paciet trpel co najmenej.

Doc. MUDr. Tomáš Skřička,csc Jiný

Co se týče odbornosti, nelze proti docentovi nic namítnout. Ale tolik obrázků Stalina (strůjce jedné z největších genocid!) v ordinaci mě opravdu šokovalo. Nepřipadala jsem si tam zrovna extra bezpečně když si lékař na lednici dává magnetky se světovými diktátory a tyranizátory.

MUDr. Pavel Vedra Jiný

Pana doktora mohu jen doporučit. Příjemné vystupování, vše podrobně vysvětlil. Lituji, že jsem se neobjednal dříve.

MUDr. Pavel Vedra Jiný

Pan doktor Vedra je velice milí a laskavý člověk. Tři roky jsem se léčil s hemeroidama, zkoušel jsem masti (strachova mast, faktu mast, a ještě jednu speciální), čípky (faktu i speciální na předpis), prášky (diohes), koupání v dubové kůře a nic nepomohlo. Většinu výše zmíněných věcí jsem nakoupil po konzultaci s lékárníkem, či na doporučení prak. lékaře. Zkoušel jsem jít i na odstranění hemeroidů pomoci laseru. Bohužel se u mě stále objevovalo, krvácení, pálení a svědění v konečníku. Až pan doktor Vedra mně pomoci baronovi ligatury problému zbavil, zákrok prováděl vždy šetrně a bezbolestně. Během výkonu vše pečlivě vysvětlil a dnes už můžu normálně fungovat. Na toaletním papíru neulpívá krev a sezení v MHD mi už nedělá problémy. Pana doktora Vedru, můžu všem jen doporučit. Ještě bych pochválil zdravotní personál (sestřičku) za přístup k pacientovi.

MUDr. Pavel Vedra Jiný

Souhlasím že pan doktor Vedra je příjemný člověk, odborník, chová se velmi dobře k pacientovi, tak jak by asi měl každý lékař, člověk se svým problémem nemá pocit že obtěžuje, je citlivý, vstřícný, milý a dle mého názoru se tak chová ke všem pacientům. I zdravotní sestřičky se chovají vzorně.

MUDr. Pavel Vedra operace křečové žíly

Empatický, milý, profesionální lékař, co umí povzbudit, uklidnit, pohladit. Od 1 konzultace, po operaci a následnou péči velká spokojenost. Žádné manýry ani povýšenost, kterou vidím u 90% lékařů. Velmi si Pana Doktora vážím a za vše moc děkuji. Zejména za lidskost. V dnešní zvláštní době, nevídané. Andrea

MUDr. Pavel Vedra hemeroidy

Pan doktor je bez nadsázky jeden z nejlepších doktorů, které jsem kdy potkat, ne-li nejlepší. Je milý, vše dopředu vysvětlí, i po zákroku poskytne všechny informace, zákrok velice šetrný, prostředí příjemné, sestra také skvělá, usměvavá. Naprosto není co vytknout. Kéž by všichni byli takoví.