Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Adresy (2)

NCA-KEPHAS, s.r.o.
Mendlovo náměstí 1a, Brno 60300
NCA-KEPHAS, s.r.o. logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
NCA-KEPHAS, s.r.o.
Boženy Němcové 9, Blansko 67801
NCA-KEPHAS, s.r.o. logo
Pojištění
Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (8)

Obecné skóre

  I
  Ověřený profil
  MUDr. Pavel Vedra Jiný

  Po dnešnej návšteve u pána Mudr. Vedru by som chcela zhodnotit jeho profesionalitu a znalosti. Je to človek so srdcom na správnom mieste, veľmi empatický, pokojný, všetko mi vysvetlil, vyšetrenia som sa nebála. Pána doktora odporúčam je to odborník a ďakujem že môžem byť práve pacientkou u nich, lebo som v tých najlepších rukách!

  L
  MUDr. Pavel Vedra Jiný

  Pan doktor je ojedinely zjav medzi dnesnymi doktormi. Ma zlate ruky, je velmi laskavy a empaticky . Pomohol prekonat strach z vysetrenia, bol velmi trpezlivy, zakroky vzdy prebiehaju rychlo a pan doktor sa vzdy snazi aby paciet trpel co najmenej.

  A
  Ověřený profil
  Doc. MUDr. Tomáš Skřička,csc Jiný

  Co se týče odbornosti, nelze proti docentovi nic namítnout. Ale tolik obrázků Stalina (strůjce jedné z největších genocid!) v ordinaci mě opravdu šokovalo. Nepřipadala jsem si tam zrovna extra bezpečně když si lékař na lednici dává magnetky se světovými diktátory a tyranizátory.

  J
  Ověřený profil
  MUDr. Pavel Vedra Jiný

  Pana doktora mohu jen doporučit. Příjemné vystupování, vše podrobně vysvětlil. Lituji, že jsem se neobjednal dříve.

  M
  MUDr. Pavel Vedra Jiný

  Pan doktor Vedra je velice milí a laskavý člověk. Tři roky jsem se léčil s hemeroidama, zkoušel jsem masti (strachova mast, faktu mast, a ještě jednu speciální), čípky (faktu i speciální na předpis), prášky (diohes), koupání v dubové kůře a nic nepomohlo. Většinu výše zmíněných věcí jsem nakoupil po konzultaci s lékárníkem, či na doporučení prak. lékaře. Zkoušel jsem jít i na odstranění hemeroidů pomoci laseru. Bohužel se u mě stále objevovalo, krvácení, pálení a svědění v konečníku. Až pan doktor Vedra mně pomoci baronovi ligatury problému zbavil, zákrok prováděl vždy šetrně a bezbolestně. Během výkonu vše pečlivě vysvětlil a dnes už můžu normálně fungovat. Na toaletním papíru neulpívá krev a sezení v MHD mi už nedělá problémy. Pana doktora Vedru, můžu všem jen doporučit. Ještě bych pochválil zdravotní personál (sestřičku) za přístup k pacientovi.

  L
  MUDr. Pavel Vedra Jiný

  Souhlasím že pan doktor Vedra je příjemný člověk, odborník, chová se velmi dobře k pacientovi, tak jak by asi měl každý lékař, člověk se svým problémem nemá pocit že obtěžuje, je citlivý, vstřícný, milý a dle mého názoru se tak chová ke všem pacientům. I zdravotní sestřičky se chovají vzorně.

  A
  Ověřený profil
  MUDr. Pavel Vedra operace křečové žíly

  Empatický, milý, profesionální lékař, co umí povzbudit, uklidnit, pohladit. Od 1 konzultace, po operaci a následnou péči velká spokojenost. Žádné manýry ani povýšenost, kterou vidím u 90% lékařů. Velmi si Pana Doktora vážím a za vše moc děkuji. Zejména za lidskost. V dnešní zvláštní době, nevídané. Andrea

  S
  Ověřený profil
  MUDr. Pavel Vedra hemeroidy

  Pan doktor je bez nadsázky jeden z nejlepších doktorů, které jsem kdy potkat, ne-li nejlepší. Je milý, vše dopředu vysvětlí, i po zákroku poskytne všechny informace, zákrok velice šetrný, prostředí příjemné, sestra také skvělá, usměvavá. Naprosto není co vytknout. Kéž by všichni byli takoví.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu