(55 názorů)

Boženy Němcové 9

67801 , Blansko , jihomoravský

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Pavel Vedra Jiný

Pan doktor Vedra je velice milí a laskavý člověk. Tři roky jsem se léčil s hemeroidama, zkoušel jsem masti (strachova mast, faktu mast, a ještě jednu speciální), čípky (faktu i speciální na předpis), prášky (diohes), koupání v dubové kůře a nic nepomohlo. Většinu výše zmíněných věcí jsem nakoupil po konzultaci s lékárníkem, či na doporučení prak. lékaře. Zkoušel jsem jít i na odstranění hemeroidů pomoci laseru. Bohužel se u mě stále objevovalo, krvácení, pálení a svědění v konečníku. Až pan doktor Vedra mně pomoci baronovi ligatury problému zbavil, zákrok prováděl vždy šetrně a bezbolestně. Během výkonu vše pečlivě vysvětlil a dnes už můžu normálně fungovat. Na toaletním papíru neulpívá krev a sezení v MHD mi už nedělá problémy. Pana doktora Vedru, můžu všem jen doporučit. Ještě bych pochválil zdravotní personál (sestřičku) za přístup k pacientovi.

Lékař: MUDr. Pavel Vedra Jiný

Souhlasím že pan doktor Vedra je příjemný člověk, odborník, chová se velmi dobře k pacientovi, tak jak by asi měl každý lékař, člověk se svým problémem nemá pocit že obtěžuje, je citlivý, vstřícný, milý a dle mého názoru se tak chová ke všem pacientům. I zdravotní sestřičky se chovají vzorně.

Lékař: MUDr. Pavel Vedra operace křečové žíly

Empatický, milý, profesionální lékař, co umí povzbudit, uklidnit, pohladit. Od 1 konzultace, po operaci a následnou péči velká spokojenost. Žádné manýry ani povýšenost, kterou vidím u 90% lékařů. Velmi si Pana Doktora vážím a za vše moc děkuji. Zejména za lidskost. V dnešní zvláštní době, nevídané. Andrea

Lékař: MUDr. Pavel Vedra hemeroidy

Pan doktor je bez nadsázky jeden z nejlepších doktorů, které jsem kdy potkat, ne-li nejlepší. Je milý, vše dopředu vysvětlí, i po zákroku poskytne všechny informace, zákrok velice šetrný, prostředí příjemné, sestra také skvělá, usměvavá. Naprosto není co vytknout. Kéž by všichni byli takoví.

Lékař: Doc. MUDr. Tomáš Skřička,csc

K panu doktoru můžu říct jen to, že je velice profesionalni, laskavý, mily, pratelsky, kvalifikovany odborník. Je to člověk na pravém místě !!! Preji mu jen Vsechno Dobré, Lucie Koukalova

Lékař: MUDr. Pavel Vedra

Naprosto perfektní pan doktor, který dokázal nemožné - vyléčil mne bez bolestí a aniž bych se cítila při vyšetření trapně. Je velice milý, příjemný, klidný, inteligentní, má smysl pro humor a ke všemu vynikající odborník. Doporučila jsem ho všem lidem ze svého okolí.

Lékař: Doc. MUDr. Tomáš Skřička,csc

U pána docenta som sa liečil so svojimi dlhodobejším problémami. Návštevy som sa spočiatku obával avšak ľudský a milý prístup pána docenta mi veľmi pomohol. Samotný zákrok bol takmer bezbolestný a po týždni som bol už úplne v poriadku. V prípade ak hľadáte odborníka s ľudským prístupom, tak pána docenta určite odporúčam.

Lékař: MUDr. Pavel Vedra

příjemný doktor,, ráda k němu chodím,, parádní domluva

Lékař: MUDr. Pavel Vedra

Sestra me odbila hned u vstupu ,rikam si ze navstivim p.doktora,kdyz je tak kladne hodnocen,prisla zdr.sestra,a rikam ji co mam za problem,palec prave nohy se spatne zastrihlym nehtem,velmi bolestive...sestra mi sdelila,ze tento zakrok oni nedelaji,ze si mam zajit do spitalu,takze forma jednani co se tyce zdravi je az kdo vi kde, na prvnim miste jsou vzdy penize od pojistovny za zakrok.Prosil bych domluvit personalu ordinace,verim stale, ze pan doktor je trida,ale pro ostatni....

Lékař: MUDr. Pavel Vedra

Velmi dobrý přístup k pacientovi. Jeden z nejlepších doktoru v ČR. Všem doporucuji.