NCA-KEPHAS, s.r.o.

(55 názorů)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

O nás

Ordinace

NCA-KEPHAS, s.r.o.

Mendlovo náměstí 1a

60300 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

NCA-KEPHAS, s.r.o.

Boženy Němcové 9

67801 , Blansko , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  M
  Lékař: MUDr. Pavel Vedra Jiný

  Pan doktor Vedra je velice milí a laskavý člověk. Tři roky jsem se léčil s hemeroidama, zkoušel jsem masti (strachova mast, faktu mast, a ještě jednu speciální), čípky (faktu i speciální na předpis), prášky (diohes), koupání v dubové kůře a nic nepomohlo. Většinu výše zmíněných věcí jsem nakoupil po konzultaci s lékárníkem, či na doporučení prak. lékaře. Zkoušel jsem jít i na odstranění hemeroidů pomoci laseru. Bohužel se u mě stále objevovalo, krvácení, pálení a svědění v konečníku. Až pan doktor Vedra mně pomoci baronovi ligatury problému zbavil, zákrok prováděl vždy šetrně a bezbolestně. Během výkonu vše pečlivě vysvětlil a dnes už můžu normálně fungovat. Na toaletním papíru neulpívá krev a sezení v MHD mi už nedělá problémy. Pana doktora Vedru, můžu všem jen doporučit. Ještě bych pochválil zdravotní personál (sestřičku) za přístup k pacientovi.


  L
  Lékař: MUDr. Pavel Vedra Jiný

  Souhlasím že pan doktor Vedra je příjemný člověk, odborník, chová se velmi dobře k pacientovi, tak jak by asi měl každý lékař, člověk se svým problémem nemá pocit že obtěžuje, je citlivý, vstřícný, milý a dle mého názoru se tak chová ke všem pacientům. I zdravotní sestřičky se chovají vzorně.


  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Pavel Vedra operace křečové žíly

  Empatický, milý, profesionální lékař, co umí povzbudit, uklidnit, pohladit. Od 1 konzultace, po operaci a následnou péči velká spokojenost. Žádné manýry ani povýšenost, kterou vidím u 90% lékařů. Velmi si Pana Doktora vážím a za vše moc děkuji. Zejména za lidskost. V dnešní zvláštní době, nevídané. Andrea


  S
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Pavel Vedra hemeroidy

  Pan doktor je bez nadsázky jeden z nejlepších doktorů, které jsem kdy potkat, ne-li nejlepší. Je milý, vše dopředu vysvětlí, i po zákroku poskytne všechny informace, zákrok velice šetrný, prostředí příjemné, sestra také skvělá, usměvavá. Naprosto není co vytknout. Kéž by všichni byli takoví.


  Ověřeny pacient
  Lékař: Doc. MUDr. Tomáš Skřička,csc

  K panu doktoru můžu říct jen to, že je velice profesionalni, laskavý, mily, pratelsky, kvalifikovany odborník. Je to člověk na pravém místě !!! Preji mu jen Vsechno Dobré, Lucie Koukalova


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Pavel Vedra

  Naprosto perfektní pan doktor, který dokázal nemožné - vyléčil mne bez bolestí a aniž bych se cítila při vyšetření trapně. Je velice milý, příjemný, klidný, inteligentní, má smysl pro humor a ke všemu vynikající odborník. Doporučila jsem ho všem lidem ze svého okolí.


  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: Doc. MUDr. Tomáš Skřička,csc

  U pána docenta som sa liečil so svojimi dlhodobejším problémami. Návštevy som sa spočiatku obával avšak ľudský a milý prístup pána docenta mi veľmi pomohol. Samotný zákrok bol takmer bezbolestný a po týždni som bol už úplne v poriadku. V prípade ak hľadáte odborníka s ľudským prístupom, tak pána docenta určite odporúčam.


  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Pavel Vedra

  příjemný doktor,, ráda k němu chodím,, parádní domluva


  S
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Pavel Vedra

  Sestra me odbila hned u vstupu ,rikam si ze navstivim p.doktora,kdyz je tak kladne hodnocen,prisla zdr.sestra,a rikam ji co mam za problem,palec prave nohy se spatne zastrihlym nehtem,velmi bolestive...sestra mi sdelila,ze tento zakrok oni nedelaji,ze si mam zajit do spitalu,takze forma jednani co se tyce zdravi je az kdo vi kde, na prvnim miste jsou vzdy penize od pojistovny za zakrok.Prosil bych domluvit personalu ordinace,verim stale, ze pan doktor je trida,ale pro ostatni....

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Z
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Pavel Vedra

  Velmi dobrý přístup k pacientovi. Jeden z nejlepších doktoru v ČR. Všem doporucuji.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu