(52 názorů)

67801, Blansko, jihomoravský

Nejbližší zařízení

• Tomáš Skřička,csc

Chirurg, Doc. MUDr.

• K panu doktoru můžu říct jen to, že je velice profesionalni, laskavý, mily, pratelsky, kvalifikovany odborník. Je to člověk na pravém místě !!! Preji mu jen Vsechno Dobré, Lucie Koukalova

• J

U pána docenta som sa liečil so svojimi dlhodobejším problémami. Návštevy som sa spočiatku obával avšak ľudský a milý prístup pána docenta mi veľmi pomohol. Samotný zákrok bol takmer bezbolestný a po týždni som bol už úplne v poriadku. V prípade ak hľadáte odborníka s ľudským prístupom, tak pána docenta určite odporúčam.

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře

• Pavel Vedra

Chirurg, MUDr.

• A
      Umístění: NCA-KEPHAS, s.r.o.Služby: operace křečové žíly

Empatický, milý, profesionální lékař, co umí povzbudit, uklidnit, pohladit. Od 1 konzultace, po operaci a následnou péči velká spokojenost. Žádné manýry ani povýšenost, kterou vidím u 90% lékařů. Velmi si Pana Doktora vážím a za vše moc děkuji. Zejména za lidskost. V dnešní zvláštní době, nevídané. Andrea

• S
      Umístění: NCA-KEPHAS, s.r.o.Služby: hemeroidy

Pan doktor je bez nadsázky jeden z nejlepších doktorů, které jsem kdy potkat, ne-li nejlepší. Je milý, vše dopředu vysvětlí, i po zákroku poskytne všechny informace, zákrok velice šetrný, prostředí příjemné, sestra také skvělá, usměvavá. Naprosto není co vytknout. Kéž by všichni byli takoví.

Podívejte se na všechny názory (30) na lékaře