Ord. praktického lékaře stomatologa
J. E. Purkyně 270/5, Most

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Velice profesionální přístup MUDr. Pelichovského i jeho sestřičky. Lidský a velice příjemný přístup, kvalitní odborná práce, z ordinace jsem odcházel velice spokojený.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa

Jsem poctěn že to je můj zubař,je vzorem pro ostatní a jakou má svatou trpělivost,od te doby co jsem u ně nebojím se zubaře /JSP/

Mám přesně stejnou zkušenost. Měla jsem bolesti zubů, MUDr. Pelichovský mi za dva roky od bolesti nepomohl. Když se mi zuby začaly drolit a vypadávat kousky stoliček, přičemž bolest neustávala, změnila jsem zubaře a vydala se do Teplic na moderní kliniku. Sice si tam připlatím, ale stojí mi to zato - zuby mi dali během půl roku do pořádku. Pod každou plombou jsem měla kaz, zuby v hrozném stavu a to jsem v Mostě navštěvovala ordinaci MUDr. Pelichovského pravidelně. Nikdy bych se nevrátila.

Ano, pan doktor je lidský,ochotný a vtipný. Dokud jsem nepřišla do moderní ordinace, tak jsem si také myslela, že je nejlepší. Díky studiu ve vzdáleném městě jsem ale poznala, že není tak ideální. Měla jsem velké bolesti zubů, pan doktor mi nepomohl, až když jsem šla s akutní bolestí k jinému zubaři zjistili, že mám pod každou plombou od tohoto milého, lidského, ochotného a vtipného pana doktora kaz. Už bych se do jeho ordinace NIKDY nevrátila!!!!!

Neznám lepšího.

Nejlepší zubař.

je to náš rodinný lékař ,,ei id archangelos ".
naše vnučka je jedna z mála dětí , které rádi chodí k zubaři.
NEVYMĚNÍME JEJ ANI ZA NIC !!!

neznam lepsiho

Pan doktor je báječný,lidský,ochotný,vtipný,je miláček naší rodiny vždy pomůže.Chodím k němu spoustu let a vždy se spolu něčemu zasmějeme i když jdu trhat zub a je mi na nic.Vzpomeneme si na modrého a zeleného a je to pro nás jasné.

co pan doktor udělá to drží, je velmi lidský, má velmi rozsáhlou klientelu - to znamená že je výborný