Reprofit International
Hlinky 122/48, Brno

Mudr.Otevřel je velmi příjemný a ochotný pan doktor.Měla jsem ho u porodu,když pracoval u Milosrdných bratří v roce 2003.Měl profesionální přístup,byl klidný a ochotný.Měla jsem komplikovaný porod,který trval 24 hodin pak bohužel následoval císařský řez..Jizvu mám krásnou jako od švadlenky!Takže já před panem doktorem smekám.A ještě jednou mu děkujeme za záchranu naší skvělé dcerky.Přejeme mu hodně spokojených pacientek!

Od p. Otevřela jsem odešla, jelikož me poslal s možnou kýlou na chirurgii.
Jiný gynekolog me jednoznačně řek, že je to cysta.
Nechápu, jak přes sono cystu nevidel, kdyžto jiný gynekolog na ni upozornil hned na první prohlídce.

Jinak je moc milý a šikovný, nikdy mě nic nebolelo, vždy dobře poradil.

Usměvavý a příjemný pan doktor.

Profesionální, slušný, přívětivý, srozumitelný. Byli jsme s manželkou na IVF/ICSI a teď máme dva krásný kluky.

Jednání otřesné, diagnostika neučitá, přístup příšerný. Odešla jsem z ordinace vyděšená než uklidněná a s problémem mi taky neporadil.

Chodím k panu doktorovi již pár let a staral se o mne i v těhotenství (otěhotnění přirozenou cestou) a jsem naprosto spokojená. Pan doktor je vždy vstřícný, ochotný poradit i na telefonu, lidský přístup, velmi příjemné prostředí - naprostá spokojenost.

Děkuji panu doktorovi, je neljepší.

Velký odborník, umí poradit v kazde situaci

Děkuji Vám za pomoc, pan doktor j e velmi lidský, na Unice jsem byla velmi spokojená.

Pan doktor a tým se kterým jsem se setkala v centru IVF Unica, byl příjemný, zatím čekám jestli úspěšný, ale i tak pana doktora doporučuji všem, obrovský odborník, obdivuji i to, že kdykoli jsem na kliniku zavolala s nějakým problémem, všichni mi vyšli vstříc a vždy pomohli, což není bežné, mám již zkušenosti s jiným centrem, tato léčba je velmi psychicky náročná a tak jsem šťastná, že mi má gynekoložka poslala právě sem.