Privátní zubní ordinace
K nemocnici 2814, Kladno

• zubní lékař - stomatolog

Super,doslova umělec

Výborný zubař, profesionál a příjemný a citlivý člověk. Vše podrobně vysvětlí, zákroky provádí citlivě, takže to nebolí (a pokud by to mělo bolet, umrtví to). Výsledky jeho práce jsou vidět, jakékoliv problémy řeší odborně a spolehlivě. Nemám mu naprosto co vytknout.

Nemohu jinak než doporučit a opět doporučit. Ordinaci navštěvuje celá má rodina. Pan doktor je vždy velmi příjemný s profesionálním přístupem. Děti se nebojí a pokaždé si tito malý pacienti odnášejí nějakou tu malou odměnu. Jsme opravdu spokojeni.

Jsem spokojený

V ordinaci pana doktora mám vždycky pusu dokořán a oči plné slz... ale OD SMÍCHU!!! Neztrácejte svůj originální smysl pro humor pane doktore! Díky za vzornou péči!!! Kamila K.

Dnes jsme opět s radostí navštívili našeho nej Pana doktora a nej Paní sestřičku..tímto jim oběma chceme celá rodina poděkovat za vždy vřelý a profesionální přístup,mohu jen a jen doporučit ;o)
A také pochválit krásnou,novou a perfektně vybavenou ordinaci,opradu dávám jedničku.
Už se těšíme na další bezbolestnou návštěvu ;o)
Rodina Sedlákova

Nejlepší zubík na světě:o) Chodím k němu od mala a jsem za to moc ráda.

Skutečně výborný zubař. Vždy milý, ochotný, velmi pečlivý, odborně na výši, zkrátka profesionál.

super

Tak tohle je opravdu SUPER SUPER zubař.Takový posera jako jsem já snad není nikdo a musím napsat že on je fakt třída.Sice strach mám vždy když mám zubaře navštívit,ale co k němu chodím pomalu opadává.je fakt bezvadnej chodí k němu celá moje rodina a i oni pějou chválu.Sestřička je také bezvadná,strašně správná a mooc hodná.Prostě jsou to fakt machři.Dávám za velkou jedna s hvězdou.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobréj den bil jsem své zubarki stín ze mu zůstal kořen tak mi to skousela vitahnout ale nedalose i po 2 injekci furt sem cejtil bolest tak me poslala na stomatologii mám obavu jestli to půjde umrtvit při tam kam hnis dekuji

Souhlas s kolegou Šímou.

MUDr. Pavel Novák