MUDr.

Pavel Novák verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Privátní zubní ordinace

K nemocnici 2814, 272 01 Kladno, středočeský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

• V
    Umístění: Privátní zubní ordinace

MUDr. Novák je velice milý a vstřícný lékař a dobrý zubař. Navštěvuji jeho ordinaci již dlouhá léta a vždy jsem velice spokojena s péčí i s celkovým přístupem nejen pana doktora, ale i milé sestřičky. Stejnou zkušenost mají i ostatní členové rodiny, protože jsme měli to štěstí, že jej můžeme navštěvovat všichni.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Elena Liashenko
    Elena Liashenko
    Na Hlavní silnici 155, Kněževes
    Moc milá paní doktorka i sestřička. Bezvadný přístup k dětem a bojácným pacientům. Mohu jen doporučit. Více

Oleksii Magdyk
    Oleksii Magdyk
    Zubař, Dentální hygienistka, hygienista
    Hostinského 7, Praha
    S panem doktorem plná spokojenost. Plánované zákroky detailně vysvětlil a na mé zvídavé otázky ochotně odpověděl.… Více

Anastasiia Prokopenko
    Anastasiia Prokopenko
    Hostinského 1536/7, Praha
    S paní doktorkou Prokopenko jsem nejvíc spokojena! Měla jsem velké štěstí že jsem k ni dostala. Nejprijemnejsi… Více

Olena Rudiy
    Olena Rudiy
    Pod Klamovkou 472/7, Praha
    Paní doktorka je velmi milá a opravdu pečlivá ke svým pacientům , má profesionální a lidský přístup . Můžu jen… Více

Dmitry Zaytsev
    Dmitry Zaytsev
    Havlíčkova 1732/3, Beroun
    Mám panickou hrůzu ze zubařů,ale pan doktor je TOP. Vše vysvětlí,empatický přístup,pěkné prostředí,sestřičky na… Více

Zkušenosti a dovednosti

• zubní lékař - stomatolog

Otázky pacientů

Hodnocení pacientů

• V
      Umístění: Privátní zubní ordinace

• I

Super, moc děkuji. Profesionální přístup, milý a ochotný, sestřička samozrejme taktéž. Mikolášek

• K panu doktorovi Novákovi docházím již nejméně 20 let.Celu tu dobu jsem s ním moc spokojen.Nikam jinam bych chodit nechtěl. Nejlepší zubař za celý můj život(64 let). Musím jenom chválit,chválit,chválit!!!!!!!
      Zároveň musím pochválit i sestřičku Ježíkovou,moc milá usměvavá a vždy velice ochotná pomoci panu doktorovi.Děkuji,spokojený pacient Ladislav Pražák.

• R

Velice moc rád bych tímto způsobem pochválil pana doktora Nováka. Nejen svoji vysokou odborností, ale i celkovým přístupem ze mě odbourává strach ze zubařů. Vždy po návštěvě v jeho zubní ordinaci, odjíždím s pocitem, že veškeré moje obavy byly zbytečné. Děkuji. Roman Hrdlička

• Walter Kalisz......15,března 2015
      K panu doktorovi chodím už přes dvacet let a přetáhl jsem k němu celou svou rodinu. Jsem s ním spokojený a v ordinaci díky sehrané dvojce Ježíková...Novák, je vždy příjemná atmosféra. Tímto bych chtěl poděkovat za dlouholetou péči o můj chrup.

• J

Poprvé za život mě skutečně mrzelo že mě zubař musel odmítnout z důvodu plné kapacity pacientů, prodělal jsem u pana doktora Nováka ambulantní zákrok dnes 10.10.2014 v 9:00 a můžu říci že tak perfektní, citlivý a milý přístup jsem u dentisty nikdy nezažil, když jsem šel do ordinace pln obav z bolesti (a že ten zub bolel), počítal jsem s "obvyklým" přístupem a bolestí při zákroku, pan doktor mi vyrazil dech, poprvé jsem poznal že dentista může být opravdu milý a citlivý, sestřička též absolutně profesionální a velice milá. Mockrát děkuji vám pane doktore i vám sestřičko za pomoc a neobyčejně vstřícný přístup.

• D

Nejlepší PAN doktor, kterého jsem zažil. Chodím k němu již několik let. Po zkušenostech z jiných ordinací mě odzbrojil svou lidskostí. Úplně tak odpadl veškerý stres. Se svou stejně milou a ochotnou sestřičkou tvoří dokonalý tým. Děkuji oběma.

• P

Nemám slova která by vyjádřila můj(a celé mojí rodiny)bezmezný obdiv k těmto dvěma úžasným profesionálům.Jsme rádi že Vás máme :-)))Ivana Poláčková s rodinou.

• M

Vynikající lékař a člověk v jednom a to se v současné době málokde najde. Jsem moc a moc ráda, že naše rodina má tak vynikajícího zubaře s velmi milou, ochotnou a profesionální zdravotní sestřičkou. Děkujeme. Maruška Mašlová

• K

Lepšího doktora jsem nezažila po mé velmi zlé skušenosti v neděli na pohotovosti v Kladně v Kasárnách a také na Karláku v Praze kde mi nepomohly ba naopak z horšily bolest jsem šla v pondělí k panu doktorovi byl velmi šetrný a milý nasadil antibiotika ranu vyčistil a ja mohla už konečně spát bez bolesti.Říká se doktor jako doktor neni to pravda pana doktora mohu a budu jen doporučovat.Samozdřejmě i velké díky patří sestřičce ,která je velmi milá a ochotná jsem ráda že patřím právě k nim k panu doktorovi s velkým DDDDDDDDDD.