K nemocnici 2814, Kladno
Privátní zubní ordinace

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Privátní zubní ordinace Jiný

Pavel je nejen fakt dobrý zubař , ale především člověk , takže zatím co ostatní se zubaře bojí , vždy se těším jak s ním poklábosím o životě, společnosti a tak...

Umístění: Privátní zubní ordinace

MUDr. Novák je velice milý a vstřícný lékař a dobrý zubař. Navštěvuji jeho ordinaci již dlouhá léta a vždy jsem velice spokojena s péčí i s celkovým přístupem nejen pana doktora, ale i milé sestřičky. Stejnou zkušenost mají i ostatní členové rodiny, protože jsme měli to štěstí, že jej můžeme navštěvovat všichni.

Super, moc děkuji. Profesionální přístup, milý a ochotný, sestřička samozrejme taktéž. Mikolášek

K panu doktorovi Novákovi docházím již nejméně 20 let.Celu tu dobu jsem s ním moc spokojen.Nikam jinam bych chodit nechtěl. Nejlepší zubař za celý můj život(64 let). Musím jenom chválit,chválit,chválit!!!!!!!
Zároveň musím pochválit i sestřičku Ježíkovou,moc milá usměvavá a vždy velice ochotná pomoci panu doktorovi.Děkuji,spokojený pacient Ladislav Pražák.

Velice moc rád bych tímto způsobem pochválil pana doktora Nováka. Nejen svoji vysokou odborností, ale i celkovým přístupem ze mě odbourává strach ze zubařů. Vždy po návštěvě v jeho zubní ordinaci, odjíždím s pocitem, že veškeré moje obavy byly zbytečné. Děkuji. Roman Hrdlička

Walter Kalisz......15,března 2015
K panu doktorovi chodím už přes dvacet let a přetáhl jsem k němu celou svou rodinu. Jsem s ním spokojený a v ordinaci díky sehrané dvojce Ježíková...Novák, je vždy příjemná atmosféra. Tímto bych chtěl poděkovat za dlouholetou péči o můj chrup.

Poprvé za život mě skutečně mrzelo že mě zubař musel odmítnout z důvodu plné kapacity pacientů, prodělal jsem u pana doktora Nováka ambulantní zákrok dnes 10.10.2014 v 9:00 a můžu říci že tak perfektní, citlivý a milý přístup jsem u dentisty nikdy nezažil, když jsem šel do ordinace pln obav z bolesti (a že ten zub bolel), počítal jsem s "obvyklým" přístupem a bolestí při zákroku, pan doktor mi vyrazil dech, poprvé jsem poznal že dentista může být opravdu milý a citlivý, sestřička též absolutně profesionální a velice milá. Mockrát děkuji vám pane doktore i vám sestřičko za pomoc a neobyčejně vstřícný přístup.

Nejlepší PAN doktor, kterého jsem zažil. Chodím k němu již několik let. Po zkušenostech z jiných ordinací mě odzbrojil svou lidskostí. Úplně tak odpadl veškerý stres. Se svou stejně milou a ochotnou sestřičkou tvoří dokonalý tým. Děkuji oběma.

Nemám slova která by vyjádřila můj(a celé mojí rodiny)bezmezný obdiv k těmto dvěma úžasným profesionálům.Jsme rádi že Vás máme :-)))Ivana Poláčková s rodinou.

Vynikající lékař a člověk v jednom a to se v současné době málokde najde. Jsem moc a moc ráda, že naše rodina má tak vynikajícího zubaře s velmi milou, ochotnou a profesionální zdravotní sestřičkou. Děkujeme. Maruška Mašlová

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobréj den bil jsem své zubarki stín ze mu zůstal kořen tak mi to skousela vitahnout ale nedalose i po 2 injekci furt sem cejtil bolest tak me poslala na stomatologii mám obavu jestli to půjde umrtvit při tam kam hnis dekuji

Souhlas s kolegou Šímou.

MUDr. Pavel Novák