MUDr.

Pavel Novák verifiedCreated with Sketch.

Zubař

Kontaktní informace

 • Privátní zubní ordinace

  K nemocnici 2814, 272 01 Kladno, středočeský

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nejnovější názory

 • V
  Umístění: Privátní zubní ordinace

  MUDr. Novák je velice milý a vstřícný lékař a dobrý zubař. Navštěvuji jeho ordinaci již dlouhá léta a vždy jsem velice spokojena s péčí i s celkovým přístupem nejen pana doktora, ale i milé sestřičky. Stejnou zkušenost mají i ostatní členové rodiny, protože jsme měli to štěstí, že jej můžeme navštěvovat všichni.

 • Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

  Elena Liashenko
  Elena Liashenko
  Zubař
  Na Hlavní silnici 155, Kněževes
  Moc milá paní doktorka i sestřička. Bezvadný přístup k dětem a bojácným pacientům. Mohu jen doporučit. Více

  Oleksii Magdyk
  Oleksii Magdyk
  Zubař, Dentální hygienistka, hygienista
  Hostinského 7, Praha
  S panem doktorem plná spokojenost. Plánované zákroky detailně vysvětlil a na mé zvídavé otázky ochotně odpověděl.… Více

  Matsak Lavgaev
  Matsak Lavgaev
  Zubař
  Krškova 807/21, Praha
  Dneska jsem pana doktora Lavgaeva navštívil s akutním problémem a prosbou o vyřešení, velice dobře mě příjmul,… Více

  Danylo Gorokhov
  Danylo Gorokhov
  Zubař
  Zborovská 716/27 Praha 5-Smíchov, Praha
  K panu Gorokhovovi chodim jiz delsi dobu, velmi se mi libi, ze si da cas vam vysvetlit, co a proc to bude delat. No… Více

  Dmitry Zaytsev
  Dmitry Zaytsev
  Zubař
  Havlíčkova 1732/3, Beroun
  Mám panickou hrůzu ze zubařů,ale pan doktor je TOP. Vše vysvětlí,empatický přístup,pěkné prostředí,sestřičky na… Více

  Zkušenosti a dovednosti

  Specializace

  • zubní lékař - stomatolog

  Otázky pacientů

  Hodnocení pacientů

  5

  Obecné skóre
  63 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • V
   Umístění: Privátní zubní ordinace

   MUDr. Novák je velice milý a vstřícný lékař a dobrý zubař. Navštěvuji jeho ordinaci již dlouhá léta a vždy jsem velice spokojena s péčí i s celkovým přístupem nejen pana doktora, ale i milé sestřičky. Stejnou zkušenost mají i ostatní členové rodiny, protože jsme měli to štěstí, že jej můžeme navštěvovat všichni.

  • I

   Super, moc děkuji. Profesionální přístup, milý a ochotný, sestřička samozrejme taktéž. Mikolášek

  • K panu doktorovi Novákovi docházím již nejméně 20 let.Celu tu dobu jsem s ním moc spokojen.Nikam jinam bych chodit nechtěl. Nejlepší zubař za celý můj život(64 let). Musím jenom chválit,chválit,chválit!!!!!!!
   Zároveň musím pochválit i sestřičku Ježíkovou,moc milá usměvavá a vždy velice ochotná pomoci panu doktorovi.Děkuji,spokojený pacient Ladislav Pražák.

  • R

   Velice moc rád bych tímto způsobem pochválil pana doktora Nováka. Nejen svoji vysokou odborností, ale i celkovým přístupem ze mě odbourává strach ze zubařů. Vždy po návštěvě v jeho zubní ordinaci, odjíždím s pocitem, že veškeré moje obavy byly zbytečné. Děkuji. Roman Hrdlička

  • Walter Kalisz......15,března 2015
   K panu doktorovi chodím už přes dvacet let a přetáhl jsem k němu celou svou rodinu. Jsem s ním spokojený a v ordinaci díky sehrané dvojce Ježíková...Novák, je vždy příjemná atmosféra. Tímto bych chtěl poděkovat za dlouholetou péči o můj chrup.

  • J

   Poprvé za život mě skutečně mrzelo že mě zubař musel odmítnout z důvodu plné kapacity pacientů, prodělal jsem u pana doktora Nováka ambulantní zákrok dnes 10.10.2014 v 9:00 a můžu říci že tak perfektní, citlivý a milý přístup jsem u dentisty nikdy nezažil, když jsem šel do ordinace pln obav z bolesti (a že ten zub bolel), počítal jsem s "obvyklým" přístupem a bolestí při zákroku, pan doktor mi vyrazil dech, poprvé jsem poznal že dentista může být opravdu milý a citlivý, sestřička též absolutně profesionální a velice milá. Mockrát děkuji vám pane doktore i vám sestřičko za pomoc a neobyčejně vstřícný přístup.

  • D

   Nejlepší PAN doktor, kterého jsem zažil. Chodím k němu již několik let. Po zkušenostech z jiných ordinací mě odzbrojil svou lidskostí. Úplně tak odpadl veškerý stres. Se svou stejně milou a ochotnou sestřičkou tvoří dokonalý tým. Děkuji oběma.

  • P

   Nemám slova která by vyjádřila můj(a celé mojí rodiny)bezmezný obdiv k těmto dvěma úžasným profesionálům.Jsme rádi že Vás máme :-)))Ivana Poláčková s rodinou.

  • M

   Vynikající lékař a člověk v jednom a to se v současné době málokde najde. Jsem moc a moc ráda, že naše rodina má tak vynikajícího zubaře s velmi milou, ochotnou a profesionální zdravotní sestřičkou. Děkujeme. Maruška Mašlová

  • K

   Lepšího doktora jsem nezažila po mé velmi zlé skušenosti v neděli na pohotovosti v Kladně v Kasárnách a také na Karláku v Praze kde mi nepomohly ba naopak z horšily bolest jsem šla v pondělí k panu doktorovi byl velmi šetrný a milý nasadil antibiotika ranu vyčistil a ja mohla už konečně spát bez bolesti.Říká se doktor jako doktor neni to pravda pana doktora mohu a budu jen doporučovat.Samozdřejmě i velké díky patří sestřičce ,která je velmi milá a ochotná jsem ráda že patřím právě k nim k panu doktorovi s velkým DDDDDDDDDD.