Adresa

K nemocnici 2814, Kladno
Privátní zubní ordinace (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
63 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
V
Ověřeny pacient
Umístění: Privátní zubní ordinace

MUDr. Novák je velice milý a vstřícný lékař a dobrý zubař. Navštěvuji jeho ordinaci již dlouhá léta a vždy jsem velice spokojena s péčí i s celkovým přístupem nejen pana doktora, ale i milé sestřičky. Stejnou zkušenost mají i ostatní členové rodiny, protože jsme měli to štěstí, že jej můžeme navštěvovat všichni.


I
Ověřeny pacient

Super, moc děkuji. Profesionální přístup, milý a ochotný, sestřička samozrejme taktéž. Mikolášek


Ověřeny pacient

K panu doktorovi Novákovi docházím již nejméně 20 let.Celu tu dobu jsem s ním moc spokojen.Nikam jinam bych chodit nechtěl. Nejlepší zubař za celý můj život(64 let). Musím jenom chválit,chválit,chválit!!!!!!!
Zároveň musím pochválit i sestřičku Ježíkovou,moc milá usměvavá a vždy velice ochotná pomoci panu doktorovi.Děkuji,spokojený pacient Ladislav Pražák.


R
Ověřeny pacient

Velice moc rád bych tímto způsobem pochválil pana doktora Nováka. Nejen svoji vysokou odborností, ale i celkovým přístupem ze mě odbourává strach ze zubařů. Vždy po návštěvě v jeho zubní ordinaci, odjíždím s pocitem, že veškeré moje obavy byly zbytečné. Děkuji. Roman Hrdlička


Ověřeny pacient

Walter Kalisz......15,března 2015
K panu doktorovi chodím už přes dvacet let a přetáhl jsem k němu celou svou rodinu. Jsem s ním spokojený a v ordinaci díky sehrané dvojce Ježíková...Novák, je vždy příjemná atmosféra. Tímto bych chtěl poděkovat za dlouholetou péči o můj chrup.


J
Ověřeny pacient

Poprvé za život mě skutečně mrzelo že mě zubař musel odmítnout z důvodu plné kapacity pacientů, prodělal jsem u pana doktora Nováka ambulantní zákrok dnes 10.10.2014 v 9:00 a můžu říci že tak perfektní, citlivý a milý přístup jsem u dentisty nikdy nezažil, když jsem šel do ordinace pln obav z bolesti (a že ten zub bolel), počítal jsem s "obvyklým" přístupem a bolestí při zákroku, pan doktor mi vyrazil dech, poprvé jsem poznal že dentista může být opravdu milý a citlivý, sestřička též absolutně profesionální a velice milá. Mockrát děkuji vám pane doktore i vám sestřičko za pomoc a neobyčejně vstřícný přístup.


D
Ověřeny pacient

Nejlepší PAN doktor, kterého jsem zažil. Chodím k němu již několik let. Po zkušenostech z jiných ordinací mě odzbrojil svou lidskostí. Úplně tak odpadl veškerý stres. Se svou stejně milou a ochotnou sestřičkou tvoří dokonalý tým. Děkuji oběma.


P
Ověřeny pacient

Nemám slova která by vyjádřila můj(a celé mojí rodiny)bezmezný obdiv k těmto dvěma úžasným profesionálům.Jsme rádi že Vás máme :-)))Ivana Poláčková s rodinou.


M
Ověřeny pacient

Vynikající lékař a člověk v jednom a to se v současné době málokde najde. Jsem moc a moc ráda, že naše rodina má tak vynikajícího zubaře s velmi milou, ochotnou a profesionální zdravotní sestřičkou. Děkujeme. Maruška Mašlová


K
Ověřeny pacient

Lepšího doktora jsem nezažila po mé velmi zlé skušenosti v neděli na pohotovosti v Kladně v Kasárnách a také na Karláku v Praze kde mi nepomohly ba naopak z horšily bolest jsem šla v pondělí k panu doktorovi byl velmi šetrný a milý nasadil antibiotika ranu vyčistil a ja mohla už konečně spát bez bolesti.Říká se doktor jako doktor neni to pravda pana doktora mohu a budu jen doporučovat.Samozdřejmě i velké díky patří sestřičce ,která je velmi milá a ochotná jsem ráda že patřím právě k nim k panu doktorovi s velkým DDDDDDDDDD.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


  • Dobréj den bil jsem své zubarki stín ze mu zůstal kořen tak mi to skousela vitahnout ale nedalose i po 2 injekci furt sem cejtil bolest tak me poslala na stomatologii mám obavu jestli to půjde umrtvit při tam kam hnis dekuji

    Souhlas s kolegou Šímou.

    MUDr. Pavel Novák

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

Specializace

  • zubní lékař - stomatolog