Adresa

Privátní zubní ordinace
K nemocnici 2814, Kladno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

Specializace

  • zubní lékař - stomatolog

64 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: Privátní zubní ordinace Jiný

Pavel je nejen fakt dobrý zubař , ale především člověk , takže zatím co ostatní se zubaře bojí , vždy se těším jak s ním poklábosím o životě, společnosti a tak...

V
Ověřený profil
Umístění: Privátní zubní ordinace

MUDr. Novák je velice milý a vstřícný lékař a dobrý zubař. Navštěvuji jeho ordinaci již dlouhá léta a vždy jsem velice spokojena s péčí i s celkovým přístupem nejen pana doktora, ale i milé sestřičky. Stejnou zkušenost mají i ostatní členové rodiny, protože jsme měli to štěstí, že jej můžeme navštěvovat všichni.

I
Ověřený profil

Super, moc děkuji. Profesionální přístup, milý a ochotný, sestřička samozrejme taktéž. Mikolášek


Ověřený profil

K panu doktorovi Novákovi docházím již nejméně 20 let.Celu tu dobu jsem s ním moc spokojen.Nikam jinam bych chodit nechtěl. Nejlepší zubař za celý můj život(64 let). Musím jenom chválit,chválit,chválit!!!!!!!
Zároveň musím pochválit i sestřičku Ježíkovou,moc milá usměvavá a vždy velice ochotná pomoci panu doktorovi.Děkuji,spokojený pacient Ladislav Pražák.


R
Ověřený profil

Velice moc rád bych tímto způsobem pochválil pana doktora Nováka. Nejen svoji vysokou odborností, ale i celkovým přístupem ze mě odbourává strach ze zubařů. Vždy po návštěvě v jeho zubní ordinaci, odjíždím s pocitem, že veškeré moje obavy byly zbytečné. Děkuji. Roman Hrdlička


Ověřený profil

Walter Kalisz......15,března 2015
K panu doktorovi chodím už přes dvacet let a přetáhl jsem k němu celou svou rodinu. Jsem s ním spokojený a v ordinaci díky sehrané dvojce Ježíková...Novák, je vždy příjemná atmosféra. Tímto bych chtěl poděkovat za dlouholetou péči o můj chrup.


J
Ověřený profil

Poprvé za život mě skutečně mrzelo že mě zubař musel odmítnout z důvodu plné kapacity pacientů, prodělal jsem u pana doktora Nováka ambulantní zákrok dnes 10.10.2014 v 9:00 a můžu říci že tak perfektní, citlivý a milý přístup jsem u dentisty nikdy nezažil, když jsem šel do ordinace pln obav z bolesti (a že ten zub bolel), počítal jsem s "obvyklým" přístupem a bolestí při zákroku, pan doktor mi vyrazil dech, poprvé jsem poznal že dentista může být opravdu milý a citlivý, sestřička též absolutně profesionální a velice milá. Mockrát děkuji vám pane doktore i vám sestřičko za pomoc a neobyčejně vstřícný přístup.


D
Ověřený profil

Nejlepší PAN doktor, kterého jsem zažil. Chodím k němu již několik let. Po zkušenostech z jiných ordinací mě odzbrojil svou lidskostí. Úplně tak odpadl veškerý stres. Se svou stejně milou a ochotnou sestřičkou tvoří dokonalý tým. Děkuji oběma.


P
Ověřený profil

Nemám slova která by vyjádřila můj(a celé mojí rodiny)bezmezný obdiv k těmto dvěma úžasným profesionálům.Jsme rádi že Vás máme :-)))Ivana Poláčková s rodinou.


M
Ověřený profil

Vynikající lékař a člověk v jednom a to se v současné době málokde najde. Jsem moc a moc ráda, že naše rodina má tak vynikajícího zubaře s velmi milou, ochotnou a profesionální zdravotní sestřičkou. Děkujeme. Maruška Mašlová


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobréj den bil jsem své zubarki stín ze mu zůstal kořen tak mi to skousela vitahnout ale nedalose i po 2 injekci furt sem cejtil bolest tak me poslala na stomatologii mám obavu jestli to půjde umrtvit při tam kam hnis dekuji

Souhlas s kolegou Šímou.

MUDr. Pavel Novák

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.