Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

K nemocnici 2814, Kladno
Privátní zubní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • zubní lékař - stomatolog

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: Privátní zubní ordinace Jiný

Pavel je nejen fakt dobrý zubař , ale především člověk , takže zatím co ostatní se zubaře bojí , vždy se těším jak s ním poklábosím o životě, společnosti a tak...

V
Ověřeny pacient
Umístění: Privátní zubní ordinace

MUDr. Novák je velice milý a vstřícný lékař a dobrý zubař. Navštěvuji jeho ordinaci již dlouhá léta a vždy jsem velice spokojena s péčí i s celkovým přístupem nejen pana doktora, ale i milé sestřičky. Stejnou zkušenost mají i ostatní členové rodiny, protože jsme měli to štěstí, že jej můžeme navštěvovat všichni.

I
Ověřeny pacient

Super, moc děkuji. Profesionální přístup, milý a ochotný, sestřička samozrejme taktéž. Mikolášek

Ověřeny pacient

K panu doktorovi Novákovi docházím již nejméně 20 let.Celu tu dobu jsem s ním moc spokojen.Nikam jinam bych chodit nechtěl. Nejlepší zubař za celý můj život(64 let). Musím jenom chválit,chválit,chválit!!!!!!!
Zároveň musím pochválit i sestřičku Ježíkovou,moc milá usměvavá a vždy velice ochotná pomoci panu doktorovi.Děkuji,spokojený pacient Ladislav Pražák.

R
Ověřeny pacient

Velice moc rád bych tímto způsobem pochválil pana doktora Nováka. Nejen svoji vysokou odborností, ale i celkovým přístupem ze mě odbourává strach ze zubařů. Vždy po návštěvě v jeho zubní ordinaci, odjíždím s pocitem, že veškeré moje obavy byly zbytečné. Děkuji. Roman Hrdlička

Ověřeny pacient

Walter Kalisz......15,března 2015
K panu doktorovi chodím už přes dvacet let a přetáhl jsem k němu celou svou rodinu. Jsem s ním spokojený a v ordinaci díky sehrané dvojce Ježíková...Novák, je vždy příjemná atmosféra. Tímto bych chtěl poděkovat za dlouholetou péči o můj chrup.

J
Ověřeny pacient

Poprvé za život mě skutečně mrzelo že mě zubař musel odmítnout z důvodu plné kapacity pacientů, prodělal jsem u pana doktora Nováka ambulantní zákrok dnes 10.10.2014 v 9:00 a můžu říci že tak perfektní, citlivý a milý přístup jsem u dentisty nikdy nezažil, když jsem šel do ordinace pln obav z bolesti (a že ten zub bolel), počítal jsem s "obvyklým" přístupem a bolestí při zákroku, pan doktor mi vyrazil dech, poprvé jsem poznal že dentista může být opravdu milý a citlivý, sestřička též absolutně profesionální a velice milá. Mockrát děkuji vám pane doktore i vám sestřičko za pomoc a neobyčejně vstřícný přístup.

D
Ověřeny pacient

Nejlepší PAN doktor, kterého jsem zažil. Chodím k němu již několik let. Po zkušenostech z jiných ordinací mě odzbrojil svou lidskostí. Úplně tak odpadl veškerý stres. Se svou stejně milou a ochotnou sestřičkou tvoří dokonalý tým. Děkuji oběma.

P
Ověřeny pacient

Nemám slova která by vyjádřila můj(a celé mojí rodiny)bezmezný obdiv k těmto dvěma úžasným profesionálům.Jsme rádi že Vás máme :-)))Ivana Poláčková s rodinou.

M
Ověřeny pacient

Vynikající lékař a člověk v jednom a to se v současné době málokde najde. Jsem moc a moc ráda, že naše rodina má tak vynikajícího zubaře s velmi milou, ochotnou a profesionální zdravotní sestřičkou. Děkujeme. Maruška Mašlová

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobréj den bil jsem své zubarki stín ze mu zůstal kořen tak mi to skousela vitahnout ale nedalose i po 2 injekci furt sem cejtil bolest tak me poslala na stomatologii mám obavu jestli to půjde umrtvit při tam kam hnis dekuji

Souhlas s kolegou Šímou.

MUDr. Pavel Novák

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

Specializace

  • zubní lékař - stomatolog