Ordinace prakt.lékaře - stomatologa
K nemocnici 2814, Kladno

Umístění: Ordinace prakt.lékaře - stomatologa Mnoho zákroků

Super Zubař! A mílá paní kolegyňka :-) Od trhání, po broušení, odstranění kazů a vytvoření nových zubů.

Výborný na trhání .-) Trhal mi obě horní osmičky, z toho jednou jsem přišla s tak zanícenou pusou, že jsem jí mohla otevřít jen asi na prst. I tak byl zub za pár sekund venku.

Doporučuji, tohoto lékaře navštěvuji již 15 let, nikdy žádný problém, opravdu mistr svého řemesla! A nejen on ale i celá ordinace. Když mi trhali zub na pohotovosti tak to byl zážitek na celý život, ovšem když sem byl 2X na trhání zde, tak sem ani nevěděl, že už je zub venku.

Dnes jsme byly s rodinou na preventivní prohlídce a opět SUPER!!!!!!!MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST.

Výborný lékař,jsem s ním spokojená.

Je opravdu moooooc super a nejlepší stomatolog a sestřička je skvělá.

nejlepši zubař když trha tak to ani nevim

Erudovaný odborník s příjemným chováním a výbornou asistentkou.Žilina

U Mikeše jsem byla asi dvakrát, když můj zubař "od vedle" měl dovču a nemůžu si stěžovat.Sice se s člověkem nes..e, ale od bolesti mi pomohl.Navíc jsem ho potkala ještě na bývalé zubní pohotovosti a z těch řezníků, co jsem tam kdy potkala byl rozhodně nejlepší.

Nejlepší zubař, vždy pomůže od bolesti, přitom je velmi šetrný a snaží se zub zachránit. Když jste objednaní nijak dlouho nečekáte a jdete nařadu.