Smetanova 372, Nový Bor
Praktický zubní lékař

Hodnocení mluví naprosto jasně, v této oblasti není lepší zubař!
Profesně vynikající, lidsky milý a vstřícný, miluju ty chvíle, kdy jsem-li kvůli stavu svého chrupu nucena vyhledat jeho pomoc!!!!

Cena naprosto odpovídá precizně provedenému ošetření a vybavení ordinace. Na okrese nemá srovnání. Bylo by zde třeba více takový stomatologů.

Znám a chodím k doktoru Kalousovi již 18 let. je to jeden z mála lékařů na Českolipsku u kterého se člověk setká s pochopením a ochotou vyřešit problém.Všechny zuby, které mi ošetřil jsou i za ta léta v uspokojivém stavu a není na nich třeba nějakých doplňujících oprav.Předchozí pisatelé píší, že je drahý? Ano ale oproti zubařům, které musíte navštívit opakovaně je levný. Jak já ho znám, je velmi vstřícný a nepoznala jsem že by dělal rozdíly mezi mladým, starým, barvou pleti apod.

Nesrovnavejme nesrovnatelne zubarske osetreni versus jidlo atd....mudr p.kalous je dobry lekar,zda se,ze ostatni slova jsou atakem asi z duvodu zlob,zavisti,anebo cire lidske hlouposti

Pisatelka v predchozim prispevku vyjadruje nevuli s praci doktora kalouse?tak se muze sebrat a jit jinam!!!tuto moznost ma kazdy z nas!ja jsem s jeho vykony spokojena,je vyborny lekar!!!!!

Trochu pravdy je na tom,že je lety úsečnější,kdo by ale nebyl.sem přesvědčena,že to je signifikantní projev všech lidí,kteří něco umějí a setkávají se s nepoučenými a neznalými,s těmi,co jsou konzumenty všeho,co je v hmatatelné podobě po ruce.Jím jako čuně,nečistím si zuby,zuby uhnijou,na toto torzo doktore udělej zázrak!!!!!To ovšem není možné!!Trvám na tom,že doktor Kalous je excelentní zubař.

Sice nejlepší,co znám, ale už tam dlouho není,prý školení!!!

Je super,rychlý,přesný,dokáže problém vyřešit rychle,bez dlouhých cavyků a je s ním sranda,ale s otevřenou pusou to nejde se moc smát.Jo a řešení ohledně peněz.Kvalitní péče něco holt stojí ve všech oborech lidské činnosti.

No konečně,pár vcelku rozumných argumentů ve prospěch kvalitně odvedené práce doktora Kalouse.Několik dalších:

bezbolestně,pokud to jenom trochu jde,ošetřuje kazy

rychle dokáže identifikovat,kde je chyba

dokáže tyto precizně zvládnout

jeho dovednost v implantaci chybějícího zubu je je zcela zřejmá

atd,atd,atd,takže přinejmenším někteří přispěvatelé nemají pravdu

Stále je to o tom jednom,sympatie a antypatie,jak kdo na koho zapůsobí a zde se zcela průkazně ukazuje,co případného klienta demoralizuje.Já vidím především způsobilost,odbornost a ochotu řešit problém s mým chrupem.A ta zde je zastoupena stem procent.A že to stojí peníze?Divíte se?Za potravu,často pochybné kvality každý z nás vydá neuvěřitelné částky,tak za kvalitní stomatologickou péči chcete proinvestovat pouze předplacené pojištění,jsme snad v osmdesátých létech,to by jste byli schopni akceptovat?Pak tedy máte svobodnou volbu a můžeta svého stomatologa vyměnit.Myslím si však,že takových lidí není přehršel,já to rozhodně neudělám!!!!!!!!!!!!!!!!!