Pavel Kalous, zubař Nový Bor

MUDr. Pavel Kalous

Zubař Více

38 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Smetanova 372, Nový Bor
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
38 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Hodnocení mluví naprosto jasně, v této oblasti není lepší zubař!
Profesně vynikající, lidsky milý a vstřícný, miluju ty chvíle, kdy jsem-li kvůli stavu svého chrupu nucena vyhledat jeho pomoc!!!!


L
Ověřeny pacient

Cena naprosto odpovídá precizně provedenému ošetření a vybavení ordinace. Na okrese nemá srovnání. Bylo by zde třeba více takový stomatologů.


M
Ověřeny pacient

Znám a chodím k doktoru Kalousovi již 18 let. je to jeden z mála lékařů na Českolipsku u kterého se člověk setká s pochopením a ochotou vyřešit problém.Všechny zuby, které mi ošetřil jsou i za ta léta v uspokojivém stavu a není na nich třeba nějakých doplňujících oprav.Předchozí pisatelé píší, že je drahý? Ano ale oproti zubařům, které musíte navštívit opakovaně je levný. Jak já ho znám, je velmi vstřícný a nepoznala jsem že by dělal rozdíly mezi mladým, starým, barvou pleti apod.


Nesrovnavejme nesrovnatelne zubarske osetreni versus jidlo atd....mudr p.kalous je dobry lekar,zda se,ze ostatni slova jsou atakem asi z duvodu zlob,zavisti,anebo cire lidske hlouposti


Pisatelka v predchozim prispevku vyjadruje nevuli s praci doktora kalouse?tak se muze sebrat a jit jinam!!!tuto moznost ma kazdy z nas!ja jsem s jeho vykony spokojena,je vyborny lekar!!!!!


Trochu pravdy je na tom,že je lety úsečnější,kdo by ale nebyl.sem přesvědčena,že to je signifikantní projev všech lidí,kteří něco umějí a setkávají se s nepoučenými a neznalými,s těmi,co jsou konzumenty všeho,co je v hmatatelné podobě po ruce.Jím jako čuně,nečistím si zuby,zuby uhnijou,na toto torzo doktore udělej zázrak!!!!!To ovšem není možné!!Trvám na tom,že doktor Kalous je excelentní zubař.


Sice nejlepší,co znám, ale už tam dlouho není,prý školení!!!


Je super,rychlý,přesný,dokáže problém vyřešit rychle,bez dlouhých cavyků a je s ním sranda,ale s otevřenou pusou to nejde se moc smát.Jo a řešení ohledně peněz.Kvalitní péče něco holt stojí ve všech oborech lidské činnosti.


No konečně,pár vcelku rozumných argumentů ve prospěch kvalitně odvedené práce doktora Kalouse.Několik dalších:

bezbolestně,pokud to jenom trochu jde,ošetřuje kazy

rychle dokáže identifikovat,kde je chyba

dokáže tyto precizně zvládnout

jeho dovednost v implantaci chybějícího zubu je je zcela zřejmá

atd,atd,atd,takže přinejmenším někteří přispěvatelé nemají pravdu


Stále je to o tom jednom,sympatie a antypatie,jak kdo na koho zapůsobí a zde se zcela průkazně ukazuje,co případného klienta demoralizuje.Já vidím především způsobilost,odbornost a ochotu řešit problém s mým chrupem.A ta zde je zastoupena stem procent.A že to stojí peníze?Divíte se?Za potravu,často pochybné kvality každý z nás vydá neuvěřitelné částky,tak za kvalitní stomatologickou péči chcete proinvestovat pouze předplacené pojištění,jsme snad v osmdesátých létech,to by jste byli schopni akceptovat?Pak tedy máte svobodnou volbu a můžeta svého stomatologa vyměnit.Myslím si však,že takových lidí není přehršel,já to rozhodně neudělám!!!!!!!!!!!!!!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti