MUDr. Pavel Hejtmánek

Olomouc, Olomouc 1 adresa

FN Olomouc
I.P.Pavlova 6, Olomouc

Umístění: FN Olomouc Jiný

Když máte štěstí na pana doktora, máte opravdu štěstí v tom pravém slova smyslu. Zachránil mi život, syna a nyní, po 5 letech se díky němu těšíme i z dcery. Děkujeme!!!!!!

Umístění: FN Olomouc porodnické operace

Velmi příjemný profesioál, který ví co dělá. Pan doktor je velice vstřícný a komunikativní. Ja a moje žena jsme maximalně spokojeni s jeho vykonem na sále tak i jeho starostlivostí po zákroku.

K panu doktorovi chodím do Caru a pokud mám na něj štěstí (střádají se tam doktoři) tak jsem moooc ráda!Příjemný,vše vysvětlí a je s ním sranda :-)

nejlepší, nebýt jeho asi by jsem neměla tak krásnou dcerku :-)

MUDr. Hejtmánek mě vyšetřovala prováděl císařský řez.Nejen, že je to profesionál na svém místě, ale také je milý, příjemný a hlavně lidský.Všem vřele doporučuji!Vynikající doktor!

Ležíme ve FN Olomouc na odd. 18, kde se střídá MUDr. Hejtmánek a MUDr. Hansmanová, když přijde na vizitu pan doktor, vše nám vysvětlí, i během dne přijde a ptá se zda je vše v pořádku,ihned vše řeší a navíc umí i nalít optimismus, že vše dopadne dobře, moc mu děkujeme pacientky odd. 18

Pan doktor Hejtmánek je nyní údajně na porodním sále a všichni říkají, že se to tam zlepšilo o 100%. Předchozí lékař téměř nemluvil, všechno mu dlouho trvalo a byl docela nepříjmený. Teď je vše super.

Pan doktor mi 19.11.2009 prováděl císařský řez, i když jsem neměla dobré reference na FN Ol, tak byl velice milý a vše proběhlo bez komplikací i pooperační stav a jizva není skor vidět. Mnohokrát mu děkuji. Před sekcí na operačním sále jsem se i zasmála, což je možná neuvěřitelné. Jednoznačně doporučuji!

Velmi dobry lekar,profesionalni pristup,navic s velkym smyslem pro humor.

Po zkušenostech s gynekology mohu říct, že je naprostá jednička. Je jemný, citlivý, ochotný, nejlepší odborník a porod s ním je obrovský zážitek. Respektuje přání pacientky, umí uklidnit a rozehnat zbytečné obavy. Mnohokrát děkuji.