Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

I.P.Pavlova 6, Olomouc
FN Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: FN Olomouc porodnické operace

Velmi příjemný profesioál, který ví co dělá. Pan doktor je velice vstřícný a komunikativní. Ja a moje žena jsme maximalně spokojeni s jeho vykonem na sále tak i jeho starostlivostí po zákroku.

K
Ověřený profil

K panu doktorovi chodím do Caru a pokud mám na něj štěstí (střádají se tam doktoři) tak jsem moooc ráda!Příjemný,vše vysvětlí a je s ním sranda :-)

H
Ověřený profil

nejlepší, nebýt jeho asi by jsem neměla tak krásnou dcerku :-)

T
Ověřený profil

MUDr. Hejtmánek mě vyšetřovala prováděl císařský řez.Nejen, že je to profesionál na svém místě, ale také je milý, příjemný a hlavně lidský.Všem vřele doporučuji!Vynikající doktor!

Ležíme ve FN Olomouc na odd. 18, kde se střídá MUDr. Hejtmánek a MUDr. Hansmanová, když přijde na vizitu pan doktor, vše nám vysvětlí, i během dne přijde a ptá se zda je vše v pořádku,ihned vše řeší a navíc umí i nalít optimismus, že vše dopadne dobře, moc mu děkujeme pacientky odd. 18

Pan doktor Hejtmánek je nyní údajně na porodním sále a všichni říkají, že se to tam zlepšilo o 100%. Předchozí lékař téměř nemluvil, všechno mu dlouho trvalo a byl docela nepříjmený. Teď je vše super.

Pan doktor mi 19.11.2009 prováděl císařský řez, i když jsem neměla dobré reference na FN Ol, tak byl velice milý a vše proběhlo bez komplikací i pooperační stav a jizva není skor vidět. Mnohokrát mu děkuji. Před sekcí na operačním sále jsem se i zasmála, což je možná neuvěřitelné. Jednoznačně doporučuji!

Ověřený profil

Velmi dobry lekar,profesionalni pristup,navic s velkym smyslem pro humor.

J
Ověřený profil

Po zkušenostech s gynekology mohu říct, že je naprostá jednička. Je jemný, citlivý, ochotný, nejlepší odborník a porod s ním je obrovský zážitek. Respektuje přání pacientky, umí uklidnit a rozehnat zbytečné obavy. Mnohokrát děkuji.

P

Pan doktor operoval laparoskopicky moji maminku a ta byla přímo nadšená, já jsem měla to štěstí, že mně pan doktor prováděl císařský řez a také jsem byla naprosto spokojená.Mám i několik kamarádek, které v Olomouci rodily nebo byly operovány a pana doktora znají, všem přeji aby narazily na něho. Je milý, ochotný, příjemný.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Související vyhledávání