Důlní 3347/1, Ostrava
Dentální centrum Karolina s.r.o.

Umístění: Dentální centrum Karolina s.r.o.

Pan MUDr. Doležálek je špička ve svém oboru, stejně jako jeho maminka. Chodíme k nim celá rodina a jsem za to šťastná.

Školová.

Umístění: Dentální centrum Karolina s.r.o. implantát

Naprosto nejlepší! Milý, příjemný, rychlý, komunikativní, vysvětlí do puntíku, pečlivý, no prostě jen samé dobré. Sestřička taky velmi milá a celé prostředí také, no prostě jít tam je příjemná záležitost .-)
Max spokojenost
Děkuji
Petra Procházková

Nejlepší zubař na světě.K panu zubaři se těšíme jak na hřiště.Annemarie Selníková a Sandra Gajdová.Děkujeme pane doktore.Celá rodina Selnikových.

Odborník který se snaží zachránit co se dá i nedá. Velmi dobrý a lidský přístup jak lékaře tak sestry. Super vím o čem mluvím . Verner

Nejlepší zubař, ke kterému jsem kdy chodil. Doporučuji všem, naprosto špičkový přístup, snaží se o dobro pacienta, které je mu nade vše. Bylo by potřeba více takových zubařů !!!

na pana Doležalka jsem dostala doporučení a jsem maximálně spokojená, už se tolik nebojím, pokažde si užijem spoustu legrace, hlavně při posledním zákroku, trhání osmičky. Sestřička je taky super, no prostě skvělá dvojka :O)

Takže mě, člověku, který omdlévá ještě než vejde do ordinace (to nepřeháním, opravdu se mi to opakovaně stalo) byste pana doktora Doležálka dopuručili? U zubaře jsem nebyla několit let, vím, že mé zuby jsou vv katastrofálním stavu, ale kdykoliv začnu jen pomýšlet na to, že bych šla k zubaři tak už se mnou klepe zimnice a málem omdlévám. Moje poslední zkušenosti s mou zubařkou nebyly nikterak příjemné, když si vzpomenu jak mě pokaždé seřvala, že nejsem malé děcko abych se bála tak je mi zase zle. S pozdravem Helena

Jsem velice spokojen - a totéž také syn . Velice doporučuji .

Velmi dobře pracuje s pacienty a je k nim velmi vstřícný a příjemný.

Příjemný lékař, milý, ochotný, odborník. Přesto že mám ze zubařů panickou hrůzu, jeho se neobávám a na návštěvu se těším, i když vím, že se bude něco zpravovat.Má pochopení pro hysterického pacienta, kterého umí uvést do klidu a pracovat s ním:)
Jsem rád, že jsem jej našel.
Děkuji David GrygarD