MUDr.

Pavel Doležálek verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Dentální centrum Karolina s.r.o.

Důlní 3347/1, 70200 Ostrava, moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

• R
    Umístění: Dentální centrum Karolina s.r.o.

Pan MUDr. Doležálek je špička ve svém oboru, stejně jako jeho maminka. Chodíme k nim celá rodina a jsem za to šťastná.

Školová.

V Mešníku 5088, Ostrava

Taťána Kuzníková
    Taťána Kuzníková
    V Mešníku 5088, Ostrava
    K paní doktorce chodím asi 13let a musím jen doporučit,velice dobrá lékařka.je pravda že jak mám jít na kontrolu… Více

Kateřina Pražáková
    Kateřina Pražáková
    kpt. Jaroše 35/5572, Ostrava
    Bylo mi ctí a potěšením , že jsem mohla poznat tuto milou a ochotnou p.doktorku Pražákovou . Ráda ji doporučuji… Více

Hana Špačková
    Hana Špačková
    1. čs. armádního sboru 1322, Ostrava

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• R
      Umístění: Dentální centrum Karolina s.r.o.

Školová.

• P
      Umístění: Dentální centrum Karolina s.r.o.Služby: implantát

Naprosto nejlepší! Milý, příjemný, rychlý, komunikativní, vysvětlí do puntíku, pečlivý, no prostě jen samé dobré. Sestřička taky velmi milá a celé prostředí také, no prostě jít tam je příjemná záležitost .-)
      Max spokojenost
      Děkuji
      Petra Procházková

• Nejlepší zubař na světě.K panu zubaři se těšíme jak na hřiště.Annemarie Selníková a Sandra Gajdová.Děkujeme pane doktore.Celá rodina Selnikových.

• V

Odborník který se snaží zachránit co se dá i nedá. Velmi dobrý a lidský přístup jak lékaře tak sestry. Super vím o čem mluvím . Verner

• P

Nejlepší zubař, ke kterému jsem kdy chodil. Doporučuji všem, naprosto špičkový přístup, snaží se o dobro pacienta, které je mu nade vše. Bylo by potřeba více takových zubařů !!!

• D

na pana Doležalka jsem dostala doporučení a jsem maximálně spokojená, už se tolik nebojím, pokažde si užijem spoustu legrace, hlavně při posledním zákroku, trhání osmičky. Sestřička je taky super, no prostě skvělá dvojka :O)

• H

Takže mě, člověku, který omdlévá ještě než vejde do ordinace (to nepřeháním, opravdu se mi to opakovaně stalo) byste pana doktora Doležálka dopuručili? U zubaře jsem nebyla několit let, vím, že mé zuby jsou vv katastrofálním stavu, ale kdykoliv začnu jen pomýšlet na to, že bych šla k zubaři tak už se mnou klepe zimnice a málem omdlévám. Moje poslední zkušenosti s mou zubařkou nebyly nikterak příjemné, když si vzpomenu jak mě pokaždé seřvala, že nejsem malé děcko abych se bála tak je mi zase zle. S pozdravem Helena

• S

Jsem velice spokojen - a totéž také syn . Velice doporučuji .

• K

Velmi dobře pracuje s pacienty a je k nim velmi vstřícný a příjemný.

• Příjemný lékař, milý, ochotný, odborník. Přesto že mám ze zubařů panickou hrůzu, jeho se neobávám a na návštěvu se těším, i když vím, že se bude něco zpravovat.Má pochopení pro hysterického pacienta, kterého umí uvést do klidu a pracovat s ním:)
      Jsem rád, že jsem jej našel.
      Děkuji David GrygarD