Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

J. E. Purkyně 270/5, Most
Ord. praktického lékaře stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřeny pacient

Pan doktor je primo ukazkovy.Hodny,mily,citlivy,slusny,bezbolestny.Osetril me ikdyz k nemu nechodim bez jedineho slova...vytrzeni zubu jsem vubec necitila..

Skvělý zubař, příjemný člověk, slušný a klidný. Jsem jeho pacientkou již řadu let a od té doby se nebojím zubaře :o) Klidně sedím v čekárně s knížkou.Má hodně pacientů, ale každému ho můžu vřele doporučit.

Prostě umí a nedělá z toho vědu, fandím mu.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Nejlepší stomatolog u kterého jsem kdy byla.

C

Pan doktor je milý, slušný, ochotný a přívětivý. Vše řádně vysvětlí a při práci je jemný, ohleduplný a precizní.

V

K panu doktorovy Cee chodíme už několik let s celou rodinou a jsme s ním spokojeni.Má s námi trpělivost,přestože se zubaře bojíme.Dělá vše proto,aby nám zuby zachránil a vždy dobře poradí i s hygienou.Jeho sestřička je velice příjemná a milá.
Jen objednací lhůty jsou delší, ale kdyby nebyl dobrý asi by nepotřeboval objednávat.
Děkujeme

T

K panu doktorovy Cee chodíme už několik let s celou rodinou a jsme s ním moc spokojeni.Má s námi trpělivost,protože několik z nás se zubařů bojí.Jsme početná rodina.Dělá vše proto,aby nám zuby zachránil a vždy dobře poradí i s hygienou.Jeho sestřička je velice příjemná a milá.Trollerová L.

L

U pana doktora Cee jsem se léčila s infekční mononukleozou, je byl to běh na dlouhou trať a po celou tu dobu byl pan doktor neustále moc vstřícný, milý a laskavý, na každého pacienta si nechává dostatečný prostor aby mu vše řádně vysvětlil.

R

Pan doktor je opravdu nejlepší stomatolog v Mostě. Bez problémů ošetří i v případě neobjednání, je velmi hodný na děti a s námi dospělými= :-) vždy nám vše vysvětlí jako dětem,takže se zubaře už vážně nemusíte bát :-) a k tomu má velmi milou a ochotnou sestřičku :-)

K

Dobrý den,

chtěla bych vyjádřit vskutku upřímnou radost, že mám takového zubního lékaře,jako je MuDr.Cee, je pečlivý, citlivý a velmi erudovaný. Přeji mu velmi dobré zdraví a dlouho spoustu elánu :o) v mém vlastním zájmu a v zájmu jeho pacientů. Apropo, musím podotknout, že asistentka pana doktora je taktéž báječná. Děkuji Vám za péči.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti