Adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
J. E. Purkyně 270/5, Most

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřený profil

Pan doktor je primo ukazkovy.Hodny,mily,citlivy,slusny,bezbolestny.Osetril me ikdyz k nemu nechodim bez jedineho slova...vytrzeni zubu jsem vubec necitila..

Skvělý zubař, příjemný člověk, slušný a klidný. Jsem jeho pacientkou již řadu let a od té doby se nebojím zubaře :o) Klidně sedím v čekárně s knížkou.Má hodně pacientů, ale každému ho můžu vřele doporučit.

Prostě umí a nedělá z toho vědu, fandím mu.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Nejlepší stomatolog u kterého jsem kdy byla.


C

Pan doktor je milý, slušný, ochotný a přívětivý. Vše řádně vysvětlí a při práci je jemný, ohleduplný a precizní.


V

K panu doktorovy Cee chodíme už několik let s celou rodinou a jsme s ním spokojeni.Má s námi trpělivost,přestože se zubaře bojíme.Dělá vše proto,aby nám zuby zachránil a vždy dobře poradí i s hygienou.Jeho sestřička je velice příjemná a milá.
Jen objednací lhůty jsou delší, ale kdyby nebyl dobrý asi by nepotřeboval objednávat.
Děkujeme


T

K panu doktorovy Cee chodíme už několik let s celou rodinou a jsme s ním moc spokojeni.Má s námi trpělivost,protože několik z nás se zubařů bojí.Jsme početná rodina.Dělá vše proto,aby nám zuby zachránil a vždy dobře poradí i s hygienou.Jeho sestřička je velice příjemná a milá.Trollerová L.


L

U pana doktora Cee jsem se léčila s infekční mononukleozou, je byl to běh na dlouhou trať a po celou tu dobu byl pan doktor neustále moc vstřícný, milý a laskavý, na každého pacienta si nechává dostatečný prostor aby mu vše řádně vysvětlil.


R

Pan doktor je opravdu nejlepší stomatolog v Mostě. Bez problémů ošetří i v případě neobjednání, je velmi hodný na děti a s námi dospělými= :-) vždy nám vše vysvětlí jako dětem,takže se zubaře už vážně nemusíte bát :-) a k tomu má velmi milou a ochotnou sestřičku :-)


K

Dobrý den,

chtěla bych vyjádřit vskutku upřímnou radost, že mám takového zubního lékaře,jako je MuDr.Cee, je pečlivý, citlivý a velmi erudovaný. Přeji mu velmi dobré zdraví a dlouho spoustu elánu :o) v mém vlastním zájmu a v zájmu jeho pacientů. Apropo, musím podotknout, že asistentka pana doktora je taktéž báječná. Děkuji Vám za péči.


Došlo k chybě, zkuste to znovu