Doporučení otorinolaryngologové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Karviná

• Otorinolaryngolog

„Výborný lékař. Dneska jsem byla u něho na vyšetření a vůbec arogantní nebyl. Můžu jen doporučit!!Renáta

Sokolská 2587/81, Ostrava Mapa

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Děkuji sestřičce a panu doktorovi za velkou vstřícnost, milý přístup a profesionalitu. Dcera se lékařů obává, ale k panu doktorovi Němečkovi se nebojí jít, protože z něj vždy vyzařuje velká vlídnost a milé vystupování. Sestřička to s dětmi velmi umí. Jsem moc ráda, že navštěvujeme tuto ordinaci. Více

Kochova 3/816, Havířov Mapa

Kaštanová 268, Třinec Mapa

Nemocnice Třinec

• „Paní doktorka je moc hodná, děti se jí nebojí, má naprosto profesionální přístup. Všem doporučuji. :-)

Vratimovská, Ostrava Mapa

Odborný lékař ušní, nosní, krční

• „Při kontrole na audio jsme se k audiu vůbec nedostali a pani doktorka velmi rychle a profesionálně vyřešila můj jiný problém ,který teda podle mně nebyl nic moc?! Asi vycitila , moji neochotu hospitalizace tak mě velmi chytře poslala hned další den teda v sobotu na kontrolu na pohotovost s tím , že v pondělí chce výsledky. Vedela určitě co se stane! Domů už jsem se z pohotovosti nedostal!! Akutní hospitalizace!! Určitě mě tímto svým fikaným způsobem ušetřila velkých problémů!! Moc ji timto děkuji!! Jsou se sestřičkou fakt sehraná dvojka!!! Správné soukolí! Více

E. F. Buriana 869/4a, Havířov Mapa

Odborný lékař ušní, nosní, krční

• „Paní doktorka mi úspěšně pročišťuje uši již několik let, jsem s ní velmi spokojen a prostředí na mě působí vždycky velmi púříjemně Více

Bruzovská 2529, Frýdek-Místek Mapa

• Otorinolaryngolog

„MUDr. Prokopová je velmi příjemná a výborná lékařka. Pracuje rychle a odborně. Svým pacientům se věnuje profesionálně. Více

E. F. Buriana 869/4a, Havířov Mapa

Tř. 17. listopadu 1790, Ostrava Mapa