Ostatní Pardubice

• „U paní doktorky jsem se objednala na konzultaci, domluvily jsme se na ,,endolift" výsledek opravdu stojí za to, jsem spokojená,ikdyž jsem ještě ve fázi hojení, přístup paní doktorky i sestřičky je profesionální,...už teď se těším na další návštěvu Více

Jiráskova ulice 2860, Pardubice Mapa

L centrum Pardubice

• „Pan doktor mi před lety po půl roce chození po Ortopediích a kapačkách pomohl ihned jednou cílenou radou a cíleně vypsanými rehabilitacemi s bolestí zad, se kterou mi žádný rádoby Ortoped na Poliklinice nepomohl za celou dobu! Je super, že je tu někdo, kdo si pacienta prohlédne, zhodnotí a cíleným vyšetřením pomůže. Kolik by se pak ušetřilo na pojištění a dalších výdajích na úplně zcestných léčbách, které jsou našimi ortopedy indikovány, aniž by pacienta řádně prohlédli a vyslechli. Děkuji za pana doktora Vrbicu, že tu je a že je takový jaký je! Více

Poliklinika KOLF s.r.o.

• Ostatní, Psychoterapeut, Psy… cholog Více

„Pan doktor mi doslova zachránil podnikání, už jsem prostě nemohl dál a chtěl to ukončit , jít na pracák. Hodně mě podržel. Krizi jsem díky němu překonal a pokračuji dál. Vyzná se i v managementu, což mi pomohlo vidět věci, které jsem v danou chvíli prostě neviděl. Byla to jedna z nejlepších investic v mém životě. Mohu vřele doporučit! Děkuji. Více

Čáslavská 366 /Poradna Ve hvězdách/, Chrudim Mapa

Poradna Chrudim

• Ostatní, Alergolog, Anestezi… olog, Chirurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Hematolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Poliklinika KOLF s.r.o.

• Ostatní, Diagnostik

Fr. Halase 1050/7, Hradec Králové Mapa

MAMOLOGIE A SONOGRAFIE s.r.o.

• Ostatní, Rehabilitační lékař

Průmyslová 306, Chrudim Mapa