Ošetřovatel Praha

• Ošetřovatel, Zubař, Ostatní

„Pan Doktor je také výborným dětským zubařem. Včera mému synovi (2,5 roku) v celkové anestezii opravil dva zuby. Spolupracuje s výborným anesteziologem, který má velmi příjemnou sestřičku. Všechno mi vysvětlili, synovi zajistili bezkonkurenční péči na sále a mě psychickou podporu v čekárně :-) Sama k panu doktorovi chodím téměř 10 let a vím určitě, že zde na podzim přivedu také svou dceru na její první kontrolu. DOPORUČUJI***** Více

Ruská 42/614, Praha Mapa

Privátní zubní praxe - NEMÁ SMLOUVY S POJIŠŤOVNAMI

• „Všem doporučuji!!!Sestřička k nám domů donesla velkou radost a moc pomohla svojí dobrotou a ochotou.Pozitivní energií září a moc tím pomáhá,je naprosto skvělá a moc hodná.Babička byla v několika nemocnicích a nepotkala žádnou sestřičku s tak dobrým srdcem.Mysleli jsme že dobří lidé už vymřeli,když nám paní doktorka předepsala DZP.Přišel blonďatý anděl(jmenovat není nutné),se zázračnýma rukama.Když namasíruje tak se cítíte jako znovuzrozená.Má v rukách tolik pozitivní energie.Není jen masérka s velkým M,ale především dobrý člověk.Vůbec jsem nevěřila jak moc může pomoci zlepšení psychického stavu a zatím je to to nejdůležitější.Děkuji celé agentuře za to že je.A to za všechny, kteří pomoc potřebují.Všem přeji zdravíčko.Velmi obdivuji Vaší práci a ještě jednou musím jen doporučit.Děkuji a děkuji.Chtěla jsem toto napsat již dááávno,ale nevěděla jsem o této stránce.Narazila jsem na ní náhodou. Více

Ukrajinská 11/900, Praha Mapa

Domácí zdravotní péče

• „Přímo s paní Hnilicovou jsem do styku nepřišla, ale po operaci mě jezdily převazovat dvě její sestřičky a to Petra a Monika a s jejich péčí jsem byla maximálně spokojena. Paní Hnilicová se vždy dohodla o další péči s mým lékařem telefonicky a péče trvala téměř 3 měsíce až do úplného vyléčení rány. Více

Jahodová 91/1353, Praha Mapa

Domácí zdravotní péče

• „děkuji za péči o moji maminku v terminálním stádiu.Vepřek

Kunínova 1722, Praha Mapa

Ošetřovatelská péče pro dospělé

Hviezdoslavova 520, Praha Mapa

Ošetřovatelská péče pro dospělé

• Ošetřovatel, Alergolog, Chir… urg, Dermatolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Plastický chirurg, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Pediatr Více

Plaňanská 573/1, Praha Mapa

Poliklinika Malešice

1 názor

„Se sestřičkou Andělovou jsme byli vždy velmi spokojeni.Má ke starým lidem krásný vztah,je vždy velmi ochotná a vstřícná,vždy pomůže.O naší maminku se starala velmi pečlivě a dělala úkony,které byly nad rámec jejích povinností.Vřele doporučuji Více

Pod Kavalírkou 10/297, Praha Mapa

Agentura domácí péče

1 názor

„Skvělá agentura, velmi profesionální, sestry domácí péče jsou ohleduplné, na profesní úrovni, laskavé a spolehlivé. Mohu vřele doporučit. Budete mít méně starostí o své stařičké rodiče, pokud budete kombinovat svoji péči s péčí této agentury. Více

Plaňanská 573/1, Praha Mapa

Poliklinika Malešice

• „Velmi profesionalni a lidsky pristup. Sestricka Anicka je slunicko. To plati i o vsech ostatnich z CD.

Bubenská 3/421, Praha Mapa

Hospicové občanské sdružení Cesta domů

1 názor

„Doporučuji ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Pod Marjánkou 12/1906, Praha Mapa

Home Care Services & Supplies, s.r.o.

• „Dobrý.

Smetanovo nám. 1358, Slaný Mapa

KDP NADĚJE s.r.o.

U Modré školy 1/2337, Praha Mapa

Farní charita Praha 4 - Chodov

U závor 1458, Neratovice Mapa

FARNÍ CHARITA Neratovice

Kartouzská 6/204, Praha Mapa

Agentura domácí péče Salus, s.r.o.

Hurbanova 9/1173, Praha Mapa

Sestra v domácí péči

Na Veselí 15, Praha Mapa

Domácí péče

Izraelská 1/712, Praha Mapa

Komplexní domácí péče EZRA

Husovo náměstí 36, Beroun Mapa

Domácí zdravotní péče, s. r. o.

Vrážská 1805, Černošice Mapa

Farní charita