Dermatologické konzultace

Máte dotazy týkající se tématu dermatologické konzultace?

Vaše otázka

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

Váš dotaz (bez Vašich osobních údajů) bude viditelně umístěn na profilu specialisty.
* Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou

1. Otázky na lékaře se mohou vztahovat pouze na profesní činnost lékaře.
2. Otázky nesmí porušovat práva a principy společenského chování.
3. Otázky nesmí obsahovat kontaktní údaje.
4. Otázky neslouží ke sjednání schůzky u lékaře. Poskytovatel služeb má právo odmítnout zveřejnit a také odstranit otázky, pokud jsou v rozporu s těmito podmínkami nebo právními předpisy a zákony.

Položit dotaz

Lékaři poskytující tuto skupinu služeb

Ekaterina Viatckova

• Karlovo náměstí 2097/10, Praha

Laserová dermatologická klinika Altos s.r.o.

Dostupný termín: so 27 říj

Tatiana Filatova

• Karlovo náměstí 2097/10, Praha

Laserová dermatologická klinika Altos s.r.o.

Mám velmi dobrou zkušenost jak s paní doktorkou tak i s klinikou Altos. :) Velmi příjemné prostředí a personál. S liftingem jsem spokojená a mohu dopo...
    K dispozici zítra

Zdenka Stratilová

• Viniční 235, Brno

Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie

U paní doktorky jsem byla několikrát a jsem velice spokojená s velmi pečlivým přístupem a výsledným efektem.
    K dispozici zítra

Marie Policarová

• Brtnická 1, Jihlava

Laserove centrum estetické dermatologie Jihlava

Úžasný a profesionální přístup a hlavně bezbolestný, děkuji panu Gollovi i celému personálu, zákroku jsem se obávala, avšak zcela zbytečně. Hi
    Dostupný termín: čt 25 říj

Iva Špaňárová

dermatolog
    • Antala Staška 1670/80, 14046, Praha 4, zeleně označená budova, vchod č.4, 6.patro, Praha

Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro

Jednoznačně jedna z mála návštěv lékařského charakteru, které bych si z fleku zopakovala a ještě ráda! Velmi profesionální lékařka a na první pohled o...