Ortoped Protivín

• „Dnes 25.11jsem byla u pana doktora poprvé a hodňe naprostá spokojenost výslech si mě a popsal co mohu mít s kotníkem a dál mi příkaz na rentgen což u jiných lékařů nebylo tak pak podle rentgenu budem pokračovat v léčbě je je to Pán doktor jak má být. Více

Tyršova 53/2, Písek Mapa

Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o.

Artroskopie

Hrazeno pojišťovnou

• „Pan doktor byl velice hodný, vstřícný, příjemný a vždy moc ochotný. Mohu jedině doporučit. Moc šikovný doktor!

Nemocnice Písek

• „Byla jsem u Pána doktora Vodslona a pomohol mi ve všem je to sluníčko a nejlepší doktor ortopedickotraumatologicke ordinace jsem moc spokojná a vřele doporučuji Dr Vodslona Velké Dík Pane Doktore :-) Více

Nemocnice Písek

• „Pana doktora hodnotím velice kladně, nejenže mi pomohl jako nikdo jiný, ale také jako jediný lékař mi názorně vysvětlil, z čeho moje bolest vzniká. Jsem mu moc vděčná a velice si ho vážím. Velké díky, Pane Doktore. Více

Sakařova 755, Týn nad Vltavou Mapa

• „Primář ortopedie v Písku MUDr.Karel Šimeček je vynikající odborník s celoživotní zkušeností. Dokáže pomoci i psychologicky, i když si nepotrpí na dlouhé řeči. Vřele doporučuji. Více

Nemocnice Písek

• „Diky panu Svobodovi normalne chodim. Jeho prace je na vysoke urovni, velmi profesionalni. Jednani skvele - vse vysvetleno, moznosti lecby, jejich vyhody/nevyhody. Více

• Ortoped, Dermatolog, Kardiol… og, Plastický chirurg Více

Sokolská 1339, Hluboká nad Vltavou Mapa

RRC Clinic a.s.

• „Excelentní ortoped-vím o čem mluvím, moje hlezno Vám to může potvrdit !!! Jen tak dál doktore.

Nemocnice Písek

• Ortoped, Anesteziolog, Chiru… rg, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Neurolog, Onkolog, Fyzioterapeut, Urolog, Pediatr Více

Nemocnice Písek

• „Paní doktorka je skvělá, velmi vstřícná, komunikativní, hledající řešení. Skvělý operatér. Během mého pobytu v nemocnici mě navštěvovala a sledovala mé uzdravení. Po propuštění mi doporučila i vhodného fyzyoterapeuta. Líbilo se mi, že hledá řešení, jak člověku pomoc a není jí líto času. Více

Nemocnice Písek

• „Rychlá a přesná diagnoza, lidový přístup, naprosto v pohodě. Pan doktor mi poradil i s dalším problémem z jiného oboru a doporučil kolegu. Více

Chelčického 50/49, Písek Mapa

Ortopedická ambulance

• „Celkový přístup pana doktora Dudka je na pět hvězdiček. Srozumitelně se mnou můj zdravotní problém probral, vše jasně vysvětlil. Následně provedl operaci, po které se dobře zotavuji a výsledek se jeví na jedničku. Chodím k němu nyní na kontroly a ráda se mu svěřím do péče v případě dalších ortopedických problémů. Více

Nemocnice Písek

• „Já jsem byl naprosto spokojen a děkuji za povedenou operaci ramene a profesionální přístup. Hodnotit kvalitu komunikace je obecně u lékařů ošemetné. Jednak je to hodně subjektivní, a také je většina lékařů přetížena, tím spíše na traumatologii. Ambulance v Písku je zcela přetížena, je to tam na celý den ... Nicméně co jsem potřeboval vědět jsem se dozvěděl. Více

• „je dost dobry

Protivín Mapa

Ortopedická ambulance

• „Jakub Čeněk je neskutečně dobrý doktor. Poslouchá a nad problémy doopravdy přemýšlí. Nebojí se poradit i odvážnější metody a ničeho se neštítí. Dokáže být nekompromisní, když má jasno, ale je otevřený různým možnostem. Více

Nemocnice Písek

• „je to velmi profesionální lékař,který nejen svým jednáním a svým velmi dobrým přístupem ke každemu pacientovi pomáhá s léčením.Kéž by bylo více takových lékařu u nas.. Více

5. května 896, Bechyně Mapa

Ambulantní ortopedická ordinace