Ondřej Makal, zubař Benešov

MDDr. Ondřej Makal

Uložit

Zubař Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Máchova 2328, Benešov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Hotovost, Kreditní karta

Ošetření kořenových kanálků • 1 900 Kč

Bělení zubů • od 4 760 kč

Ošetření zubního kazu • od 1 500 kč +7 Více

Keramické korunky • 7 350 Kč

Implantáty • od 12 200 kč

Fotokompozitní výplň • od 1 500 kč

Více

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

O mně

Absolvent Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni. Poskytuje komplexní zubní péči se zaměřením na konzervační stomatologii a stomatochirurgii. ...

Více

Léčené nemoci

 • Nemoci zubů
 • Problémy se zuby
 • Skřípání zubů
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

 • zubní lékař - stomatolog

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Máchova 2328, Benešov

od 5 000 kčMáchova 2328, Benešov

od 4 760 kčMáchova 2328, Benešov

od 500 kčMáchova 2328, Benešov

od 1 500 kčMáchova 2328, Benešov

od 12 200 kčMáchova 2328, Benešov

7 350 KčMáchova 2328, Benešov

880 KčMáchova 2328, Benešov

od 5 800 kčMáchova 2328, Benešov

1 900 KčMáchova 2328, Benešov

od 1 500 kč

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Umístění: jiné místo Jiný

Moje paní doktorka mě poslala na stomatologickou chirurgii Praha, kde mě ošetřoval pan doktor Makal. Nejlepší lékař jakého jsem v tomto oboru potkala. Příjemný odborník, kterého přeji Všem kteří se bojí, neboť pan doktor Makal je tak úžasný že už se nikdy bát nebudou.


J
Ověřeny pacient
Umístění: chirurgická extrakce zubu, autotransplantation

Ondrej Makal is very professional dentist. It took long time for me to find a place and doctor who could solve my tooth problems. Before him i visited 4 different dentists, but some of them refused to do operation because of lack of experience or offered some scary solutions like remove 8 tooth.

Result of Ondrej Makal work: 4 tooth removed and one implanted back. I had no pain during operation and even after. Now i am so happy to have it all behind, but if something will happened, i will differently go to him again :) I know he will take the best decision for his patients.


T
Ověřeny pacient
Umístění: zubní vyšetření

U pana doktora jsem velice spokojená. Když slíbí, že něco bolet nebude, opravdu to nebolí, i kdyby měl umrtvovat zuby hodinu. Měla jsem panický strach ze zákroků u zubaře (až takový, že jsem si nechala spoustu zubů rozpadnou atp.). U pana doktora Makala jsem přes svůj strach již podstoupila řadu normálně pro mě nezvladatelných zákroků bez jakýchkoli obtíží. Mluvím o vrtání, o čištění kanálků a dostavování zubů a o trhání nevyrostlé horní osmičky. Za sebe mohu říct, že pan doktor je zatím nejlepší zubař, u kterého jsem zatím byla a jsem nadmíru spokojená. Žádný zákrok nebolel, komplikace po zákroku jsem nikdy žádné neměla a nyní se k zubaři i celkem těším, protože vím, že mi neublíží, ale pomůže. Takže pokud se kdokoli bojí jakéhokoli zákroku, mohu za sebe pana Makala doporučit komukoli.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Implantat

Pan doktor Ondrej Makal je skutecny professional. Jeho vecny pristup, schopnost objasnit situaci je bezkonkurentni. Domnivam se, ze ve svem poli je lepsi nez doktor Goodner z Tucsonu v Arizone ktery byl muj dosavadni nejlepsi zubar. Definitely worth of overseas trip!
Jerry


Q
Ověřeny pacient

Vytrhnutí dolních osmiček se s panem doktorem změnilo v horor. Na objednaný termín bylo domluvené trhání obou dolních zubů. Pan doktor za 3 hodiny stihl pouze umrtvit ústa 6 injekcemi a JEDEN zub mi nakonec vytrhl zkušenější doktor.
Napsat zprávu a recept se z jeho pohledu zdálo asi jako druhá maturita. Na vydání receptu na antibiotika jsem se musela několikrát doprošovat a objednání na trhání dalšího zubu bylo skoro nemožné. Vše vyvrcholilo tím, když mě pan doktor poslal na vytažení stehů na ambulanci. (stehy byly samovypadávací).


Ověřeny pacient

jsem rád, že jsem jeho pacient. Jedním slovem: je to prostě skvělý lékař a zákroky u něho nebolí. Jednička ve svém oboru.


Ověřeny pacient

Skvělý lékař s profesionálním přístupem a pečlivostí sobě vlastní, ošetření je bezbolestné a kvalitou se vymyká ostatním. Takového zubaře, jakým je pan doktor Makal, nemůžu než vřele doporučit! :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Absolvent Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni. Poskytuje komplexní zubní péči se zaměřením na konzervační stomatologii a stomatochirurgii. ...

Více

Léčené nemoci

 • Nemoci zubů
 • Problémy se zuby
 • Skřípání zubů
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

 • zubní lékař - stomatolog