Lípová 19, Teplice
Ord. praktického lékaře stomatologa

Vynikající stomatolog. Chodím k němu skoro 30 let když měl ještě ordinaci v Hostomicích a chodilo se na kontroly se školou. I po přestěhování za ním dojíždíme 48 km. Těžko bychom hledali lepšího zubaře, manžel k němu přešel taky a nemůže si ho vynachválit.

Vynikající stomatolog a spolu se svou pani výborní lidé.Jsem ráda,že mohu chodit právě k nim.

Od malinka jsem jeho pacientkou a nemohu si na nic stěžovat, výborný stomatolog s profesionálním, přesto velice příjemným přístupem k pacientům. Vřele doporučuji.

pan doktor je jednicka ve svem oboru a velmi dobry clovek to same plati o jeho pani, ani na vterinu nevahaji pomoci cloveku coz je v dnesnim svete vzacnost.Vim urcite,ze lepsiho stomatologa a cloveka jiz nepotkam.Panu doktorovi a jeho manzelce touto formou jeste jednou dekuji,preji jim hodne zdravy a spokojeny zivot.Karel Kopecky

Vše co jsem měl na jazyku je shrnutu v předchozích příspěvcích. Prostě NEJlepší stomatolog, kterého znám. Navštěvuji už od dětství.

Výborný lékař, vždy bezbolestné ošetření.

Mohu všem doporučit velmy profesionální lékař

nejlepsi zubar siroko daleko,zustavam mu verna,i kdyz jiz nebydlim v teplicich,nema konkurenci

Pan doktor Brabec se svojí ženou tvoří pohodářskou dvojku.S ošetřením zatím vždy spokojenost.

Pan ZUBAŘ - nemusí se stydět za toto slovo i když stomatolog zní lépe je nej nej nej. Chodím k němu už od dětství a chodila k němu celá naše rodina, nevím jak to mají příbuzní, ale my jsme spokojeni. Ségra mu zůstává věrná i přesto, že je už dva roky odstěhovaná 100km daleko. je faaaaakt skvělej. Ondro jsi jednička!Držím palce panu doktorovi dlouhá léta vydrží zdraví aby nás brzy neopustil