Ord. praktického lékaře stomatologa
Lípová 19, Teplice

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Vynikají zubní lékař i sestřička jsem velice spokojen nevím co budu jednou dělat až pan doktor přestane ordinovat. Neboť v Teplicích sehnat dobrého zubního lékaře je opravdu věda. A jsem rád že mám pana doktora Brabce.

Vynikající stomatolog. Chodím k němu skoro 30 let když měl ještě ordinaci v Hostomicích a chodilo se na kontroly se školou. I po přestěhování za ním dojíždíme 48 km. Těžko bychom hledali lepšího zubaře, manžel k němu přešel taky a nemůže si ho vynachválit.

Vynikající stomatolog a spolu se svou pani výborní lidé.Jsem ráda,že mohu chodit právě k nim.

Od malinka jsem jeho pacientkou a nemohu si na nic stěžovat, výborný stomatolog s profesionálním, přesto velice příjemným přístupem k pacientům. Vřele doporučuji.

pan doktor je jednicka ve svem oboru a velmi dobry clovek to same plati o jeho pani, ani na vterinu nevahaji pomoci cloveku coz je v dnesnim svete vzacnost.Vim urcite,ze lepsiho stomatologa a cloveka jiz nepotkam.Panu doktorovi a jeho manzelce touto formou jeste jednou dekuji,preji jim hodne zdravy a spokojeny zivot.Karel Kopecky

Vše co jsem měl na jazyku je shrnutu v předchozích příspěvcích. Prostě NEJlepší stomatolog, kterého znám. Navštěvuji už od dětství.

Výborný lékař, vždy bezbolestné ošetření.

Mohu všem doporučit velmy profesionální lékař

nejlepsi zubar siroko daleko,zustavam mu verna,i kdyz jiz nebydlim v teplicich,nema konkurenci

Pan doktor Brabec se svojí ženou tvoří pohodářskou dvojku.S ošetřením zatím vždy spokojenost.