Ord. praktického lékaře stomatologa
Myslbekova, Děčín

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa

Vzdy jsem se paní doktorky jako malé dítě bála i přesto, že jsem měla zdravé zuby.
Ale až v dospělosti jsem ocenila, že její neustálé poučování mělo smysl. Protože jsem se o svoje zuby nestarala a samozřejmě jednoho dne došlo na bolení zubů, tudíž jsem se nemohla vyhnout vrtání a bílé plomby.
Ale rozhodně musím říci, že práce byla precizní. Jsem naprosto spokojená a po 15ti letech kárání jsem začla pouzivat 2x denně zubni nit.
Takže jestli si stežujete, že je na děti zlá, tak si občas uvědomte, že ktomu má i důvod. A většinou je to samozřejmě chyba rodičů, že stojí za ubohým dítětem, které si ve většině případů může za svoje zubni problemy samo.

Paní doktorka na mě byla tak '' hodná '' že když jsem k ní přišla jako 10 ti léta holčička s vyřazený mi zuby tak mi je zníčila ještě víc a ne dodělala mi je ještě do dnes a to mi bude 17 let a teď už k ní nehodlám chodit proto si hledám noveho zubaře aby mi je zachránil ale nevim jeslí je to ještě vůbec možné protože mi vyvrtala zub až ke sklovině ktera se na to vzápětí zlomila takže vážně nedoporučuji

Totální mostrum, slyším její jméno, vidím její obličej a v tu chvíli mám panickou hrůzu... Díky této paní doktorce mám doživotní trauma ze zubařů. Já tuto paní "doktorku" rozhodně nedoporučuji.

Tuhle paní doktorku bych v životě nikomu nedoporučila je zla a bez citna přitelovy vrthla zdraví zub a ten co ho bolel mu tam nechala takže musel opět k lekaři a ten její přistup děsny

Přečetl jsem si zde nářky pacientů a tak také přispěji svým názorem do diskuze: K čemu je mi sice o něco vlídnější lékař, když pečlivě nedokoná svou práci jen proto, aby mi nezpůsobil bolest? Paní doktorka mi vždy žertem po právu "sjede", že jsem opět nepřišel na preventivní prohlídku, ale na to si přece nemohu stěžovat. Chrup mi vždy k mé spokojenosti pečlivě ošetří a nechodím k ní se strachem a hrůzou... Je to také dáno přístupem pacienta. Jsem lajdák jako asi většina pacientů a lékařku vyhledávám až když je nejhůř - jistě to také znáte...Závěrem podotýkám, že nejsem její známý a úplatky zásadně nedávám. Důchodce z DC.

Tato "sadistka" byla pro celou naší třídu noční můra.....jsem ráda že už mám dávno jiného zubaře se kterým jsem já i moje celá rodina max. spokojená.

Není tak špatná.

Velice spatna zubni lekarka.Uz je to mnoho let,co k ni chodily me deti a nikdy nemohu zapomenout,jak na deti byla zla,netrpeliva a bezcitna.A to nejen na me deti,ale v cekarne se vzy ozyval krik z jeji ordinace/nemyslim plac deti,ale krik lekarky na male pacienty/.
Lekarku proto hodnotim jako nejhorsi zubarku.

Opravdu otresna zubni lekarka,Nemohu pochopit,jak mohla delat v detske ordinaci.Deti se ji baly,nemela s nima trpelivost ,ani soucit.I muj syn se od jeji navstevy zubaru bal,teprve jako dospeli stratil strach diky jine lekarce.Nikomu bych doktorku Voborskou nedoporucovala.

K této paní doktorce chodím již několik let a taktéž celá moje rodina a s její prací jsem navýsost spokojen.Člověku vysvětlí postup který jej čeká popř. navrhne co by se s tím dalo eventuelně ještě dělat.Pokud si není zcela jistá,tak doporučí návštěvu specialisty v daném oboru.Jsem rád že se na ni mohu kdykoliv spolehnout.