Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Jezdíme k paní doktorce celá rodina a je nejlepší. Žádné vypadlé plomby a jiné komplikace. Manželce léčila už dva zuby, co jí jiní zubaři zanedbali a nyní je to vše v pohodě. Sestra je trochu odměřená, ale to musí správná sestra být, jinak by si tam lidé chodili jak by chtěli, ale na nás je vždy příjemná. Velmi moc paní doktorku doporučuji.


Moc hodna pani doktorka,ktera se snazi vyjit vstric,jak je to jen mozne. Pri osetreni prijemna a svoji praci odvadi velmi poctive. Dekuji za to a vic taklovych lekaru.


M

Paní doktorku musím jenom chválit, hodnocení sestřičky není pro moje zuby důležité!


P

Dokrotka je skvělá, ale sestřička je pravý opak. Ta sestra mi opravdu drásá nervy, nepříjemnější jsem ještě neviděla. Kaboní se při každé situaci, citím to i z telefonátu, když se objednávám na prohlídku. Doktorku doporučuji, ale sestra by se měla polepšit.


Je skvělá! Hlavně se k ní všichni nehlaste! Takže raději už žádné doporučení!Takových, jako je ona je fakt, bohužel, málo... Skvělá!!!!!!!


A

ví co dělá a své práci opravdu rozumí


J

Jsem po dlouholeté péči spokojená vždy pomůže a ani sestřička nepříjemná není jsem ráda že tam mohu chodit!!!


F

Vynikající paní doktorka, vždy ochotná, perfektní přístup, neváhá aplikovat umrtvující injekci v případě, že pacient není zrovna odvážný...velmi kvalitní ošetření, žádné vypadané plomby, trpělivě a pomalu léčí každý zub...škoda, že takových stomatologů není víc!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti