Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil

Chodím k paní doktorce už roky a jsem spokojená jak se službami tak s přístupem paní doktorky i sestřičky.

Ověřený profil

Paní doktorka je super, Znám ji už 18 let.Díky ní mám ještě zuby.Chodíme k ní celá rodina. Sestřička je milá.

W

Paní doktorka je vynikající odborník, prostě lékař specialista na svém místě. Řadu let k ní chodím a nešel bych k nikomu jinému. Přesto, že mi nepřísluší hodnotit její odbornost, domnívám se, že skutečně své práci naprosto rozumí a před takovým odborníkem klobouk dolů!!
A sestřička, svým způsobem chudák ten kdo neměl možnost ji poznat. Je to velice hodná sestřička se smyslem pro humor, okouzlujícím šarmem a s velkou pečlivostí. Oběma je třeba po každé návštěvě velice srdečně poděkovat s hlubokou úklonou!!!!!!!!!


V

Chodím k paní doktorce sice pouze 2 roky, ale nemám si na co stěžovat. Všechno vysvětlí, pracuje citlivě - prostě jsem spokojen - a to se zubařského křesla bojím, jak čert kříže.


Myslela jsem si, že je to dobrá zubařka, když jsem byla menší, říkala mi vždycky, že mi bude dávat hvězdičky->blombičky..., pokaždé mi dala dárek..., to bylo od ní hezký, jenže jednou jsem musela jít k zubaři. Poprvé mi to nevyšlo, po druhé, po třetí neměla vhodnou dobu a tak jsem se rozhodla, že půjdu k jiné zubařce a to k Evě Benešové.. a tam jsem zažila šok.., řekla mi že mám několik kazů..,jestli ta dotyčná to zanedbala, to nevím.., ale tohle se mi nikdy nestalo ,musím říct že je to výborná zubařka, je to jediná doktorka, u které jsem se nebála.., projevila mi klid.., a hlavně mi od ní nic nebolí, prostě musím říct, i když za tou krátkou dobu, je to dobrá zubařka..:) Ale i tak na hvězdičky nezapomenu:)


P

Paní doktorka mi před časem přeplnila kanálky a díky následnému zánětu jsem o zub přišel.
Nepříjemná sestra.
Nedoporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu