Oční lékař Lovosice

• Duchcovská 53, Teplice Mapa

Oftex s.r.o.

• „výborný pan doktor, zbavil mě v letošním roce brýlí (krátkozrakosti). paří mu můj veliký respekt a dík

Laubeho náměstí 227/2, Teplice Mapa

Premium Clinic s.r.o.

• Oční lékař

„Perfektní, příjemné jednání, ochota pomoci Lidé kteří jsou na svém místě a není to pro ně jen práce. Děkuji.

U Školy 2/160, Litoměřice Mapa

Ord. lékaře specialisty - oční

• „Panu doktorovi Kordovi a jeho kolegům z Oftexu nikdy nebudu dost vděčná. Pan doktor přijal mého syna k léčbě oka po úrazu kdy v Praze po měsíci "léčby" sdělili, že pro 20leteho syna nemají léčbu. Pan doktor syna vyléčil na oko vidí a dokonce se mu zlepšilo i jeho druhé tupozrake oko. Pane doktore, děkuji Vam z celého srdce za komplexní léčbu... A to nás obou. Optimismus a naděje kterou jsme od Vas dostávali nastartoval proces léčby a vše po roce se zlepšilo a syn vidí a může žít plnohodnotný život. Děkuji za sebe jako mámu a děkuji za svého syna. S vdecností, láskou Jindra Kňapova Více

Duchcovská 53, Teplice Mapa

Oftex s.r.o.

• Revoluční 8, Ústí nad Labem Mapa

OFTA s.r.o., oční laserové centrum

• Laubeho náměstí 227/2, Teplice Mapa

Premium Clinic s.r.o.

• „Příjemná atmosféra v ordinaci, dobré vystupování a vůbec péče. Mínusem se čekání na termín. Bohužel očařů je málo. Ale já jsem spokojená. Více

Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem Mapa

MUDr. Štěpánka Waclavová

• „Příjemný pan doktor, skvělý přístup. Je vstřícný, poradí se vším na co se zeptáte. Pro mě nejlepší oční lékař v Ústí. I děti se k němu nebojí chodit, tak jako k předešlé MUDr. Více

Revoluční 8, Ústí nad Labem Mapa

OFTA s.r.o., oční laserové centrum

• Oční lékař

„Zkusila jsem tři oční lékaře a MUDr. Hanus vyšel z nich jako nejlepší. Neměnila bych. Díky za péči.

Školní 1, Lovosice Mapa

Ord. lékaře specialisty - oční

• „Po první návštěvě spokojenost, ochotný, sestřička také paráda. Rychlé jednání, vysvětlení o co jde, žádné zdržování.

Osvoboditelů 29/111, Lovosice Mapa

Oční ambulance

• „Paní doktorka léčila jak bylo podle mě třeba.

Brozanská 52, Bohušovice nad Ohří Mapa

Ord. lékaře specialisty - oční

• „Chodím k panu doktorovi několik let, vždy jsem byl spokojen. Úraz rohovky ošetřil profesionálně. Rovněž jednání sestřičky nemá chybu Více

Škroupova 1, Litoměřice Mapa

Oční ambulance

• „Paní doktorce Kokoškové bych dal pět hvězdiček za profesionální přístup , velké vědomosti je to velice ochotná a milá paní doktorka , nic netají a na rovinu vám řekne , jak se věci mají a zároveň navrhne správnou léčbu - ti , kteří chtějí slyšet jen to hezké a nechtějí znát realitu v jakém zdravotním stavu se jejich oči nachází ať navštíví jiného lékaře. Já doporučuji. Více

Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem Mapa